KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
cesar boss - kész Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
cesar boss - kész Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
cesar boss - kész Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
cesar boss - kész Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
cesar boss - kész Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
cesar boss - kész Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
cesar boss - kész Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
cesar boss - kész Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
cesar boss - kész Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
cesar boss - kész Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
cesar boss - kész Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
cesar boss - kész Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

cesar boss - kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: cesar boss - kész cesar boss - kész Empty30.07.13 8:17



Cesar Edward Boss





Utálom, ha ferde szeműnek hívnak, bár ebben az iskolában bizonyos embereknek az agyi szintje igen csökött, és csakis a csont elásására fókuszál. Nem, dehogyis vagyok fajgyűlölő! Csupán néha az én rendkívül nyugodt, és türelmes személyemet is képesek felhúzni azok az idióták... Na meg persze ha viccelődés közben olyan jelzőket tesznek rám, ami nem igaz. Mégis miért baj az, ha odafigyelek a megjelenésemre, és képes vagyok naponta ruhát cserélni? Csak egy kicsit vagyok allergiás a kritikára, bár én magam igazán szívesen osztom a véleményemet, amit képtelen vagyok magamban tartani, akárcsak az ostoba vicceimet.
Ám nem minden érzelem ül ki ilyen könnyen az arcomra; például, pókerarcot is tudok vágni, ami néha nagyon hasznos. Bár előszeretettel alkalmazom a szenvedő alany plusz ajaklebiggyesztés módszert, csakis a hecc kedvéért.
De azért én is megtudok sértődni, és néha egyes vicceimet is roppantul sértőnek találják. Én viszont ilyenkor csak nagyokat pislogok, hiszen nálam semmit sem lehet komolyan venni. Ez talán tényleg ok arra, hogy a lányok kerüljenek? Még ha észre is vettem volna egyet...
Nos, azért igen, a szemem megakadt egy bizonyos személyen. Mert ha valami érdekel, akkor teljes odaadással tisztelgek előtte. Viszont, ha van valami, amit nem ismerek, akkor nem tárom fel rögtön a titkait, hanem fokozatosan ismerem meg. Például levelezgetek vele, béna és romantikus kisfiú mintájára.
Sosem voltam béna is romantikus kisfiú. A nyugalmam rendíthetetlennek tűnhet, de csak azért, mert tudok tízig számolni. A békés kültakaró alatt tudom azt az igét, mellyel örökre elkárhoztathatlak... Előttem nincsen akadály, és ha van rá okom, akkor bizony nagyon tudok gyűlölni.
Megint megdöbbentem. Két arcom van, akárcsak Janusnak...




A  legutolsó pad volt az én helyem. Élveztem, hogy hátulról, szinte észrevétlenül szemlélhettem az embereket, ők viszont nem láthattak engem, és nem csak azért, mert a hátrafordulásuk túl feltűnő lett volna, hanem mert előttem egy szikla-forma vámpír foglalt helyet, jótékony takarást nyújtva.
 Kényelmesen hátradőltem a székemen, és enyhén balra dőlve vártam, hogy egy konkrét személy belépjen a terembe.
 De ma már felkészülve érkeztem.
  - Szóval, beindultak a hormonjaid a kis pipire, ugye? – bökött oldalba Chace, mire sziszegve húzódtam arrébb.
 - Inkább benned teng túl valami, hogy így böködsz… - morogtam az orrom alatt a kis vámpírnak. Balommal megdörzsöltem a sajgó oldalamat, miközben magamban elhatároztam: gyakrabban kellene bejárnom tornaórára. A végén még mielőtt varázsolhatnék, fizikailag elintéznek…
  - Ne tereljél! – mutogatott fenyegetően Chace.
 Válaszul csak egy szemforgatást kapott tőlem. A női nem szemlélésében még mindig leragadt az éretlen tininél; mellek, mindenhol mellek. Nos, nagyjából ennyit fogott fel egy nőből, talán ha érettebb kedvében volt, akkor a lábakat is megnézte.
 Én viszont megnéztem az arcukat, de sosem fogott meg egyik sem. Mindegyikben volt valami sablonszerű, hiába jeleskedtek különböző, szebbnél szebb vonásokkal. Erre csak úgy szembejött velem Ő a folyosón. Mintha valaki a nevemen szólított volna; úgy fordultam reflexszerűen a lány felé.
 Hangos sóhaj hagyta el a számat, kissé eltúlzott.
 - Megint a csajra gondolsz?
 - Neve is van – néztem összehúzott szemekkel Chace-re. A vámpír védekező pózban húzódott hátra.
 - Nem kell így leharapni a fejemet, értem én, hogy totálisan tönkrevágott…
 - Chace, nem is ismerem! – emeltem fel a kezemet, és hangosan az asztalra csaptam vele. Ez a hang ijesztően hangosnak hangzott a könyvtár csendjében. De eszem ágában sem volt bocsánatot kérni a bosszankodó tekintetektől.
 - De mondtad, hogy tudod a nevét…
 - Attól, hogy tudom a nevét, még nem is ismerem. Különben – sziszegtem a fülébe – ne verd nagydobra, hogy hogyan szereztem meg a nevét…
 Chace halk kuncogásban tört ki, és a fejét az asztalra hajtotta. Szegénykém, rendkívül viccesnek tartotta a varázslást, pontosabban azt, amire én használtam. Fintorogva vártam, hogy abbahagyja a nevetést, majd a körmömet pöckölgetve folytattam.
 - Meg akarom ismerni. Segítened kell…
 Még mielőtt folytathattam volna, Chace a kezét vállaimra helyezve megállított.
 - Nyugi Cesar, tudom, hogy mit tegyél…

 Nagyot dobbant a szívem, amikor megpillantottam az isteni arcot, ahogyan belépett a terembe. A szél felkapta pár tincsét, és én elbűvölve néztem a fürtök játékait. Legszívesebben irigykedve megszüntettem volna a szellőt, mivel ő megérinthette bármikor, én viszont nem…
 Kecsesen foglalt helyet az egyik széken. Szinte árgus tekintettel követtem minden mozdulatát. A táskámba nyúlva halkan előcsempésztem a füldugómat, és csatlakoztattam a telefonomhoz. A zene mindig segített; elfelejtette velem, hogy mennyire is zavarban voltam attól, amit tenni készültem.
 A füzetemből kitéptem egy lapot, és a megszokott macskakaparásommal egy mondatot véstem rá. Mély levegőt véve gyűrtem galacsinná, és Hannah nevét suttogva böktem meg az előttem ülő vállát, hogy adja tovább.
 Igen, ez a csodálatos, velem azonos származású lány volt a… nos, határozottan nem a kiszemeltem. A külseje megfogott, de nem csak kiszemeltem, hanem bele is szerettem. ÉS ez kínosan romantikus volt. Már csak a nyálas szövegű számok hiányoztak volna…
 Az államat a kezemre támasztva figyeltem, ahogyan a lap fölé hajolva írta a választ, ami nemsokára visszakerült hozzám. Meglepődve olvastam el a válaszát, amiből lerítt, hogy a tanulás megy neki, és még érdekli is. Végre valami, ami nem közös bennünk!
 A negyedik cetlire már nem válaszolt. Talán túlságosan is nyomulós volt megkérdeznem, hogy mikor veszítette el a szüzességét? Ha jól tudom, ezen itt már mindenki túlesett.
 Elhatároztam, hogy az óra végén odamegyek hozzá, és bocsánatot kérek tőle. A gondolat, hogy egy perverznek hihet, egy kicsit bántotta az önérzetemet. Bár Chace társaságában gyakran vadultam meg…
 A csengő határozottan szakított a levegőbe, a diákokból kipréselve a megkönnyebbült sóhajt. Belőlem csak egy halk, fuldokló hangot préselt ki, mire az előttem ülő vámpír érdeklődve megfordult. Széttárt karokkal néztem rá.
 - Mi van? – kérdeztem tőle ellenségesen. Meglepődtem a viselkedésemen, amit csak az idegeskedésnek tudtam be. Magabiztosan Hannah padja felé fordultam.
 Nevetés hagyta el a számat, látván, hogy milyen idétlenül fordult hátra, és nyúlkált a levegőben. Biztosan azt hitte, hogy mögötte ültem… Elégedetten simítottam végig a padomon, és a lábaimat egymás elé helyezve indultam meg felé.
 Spencer Westwood viszont beelőzött. Harag szikrája lobbant a szívemben, nem hogy megakadályozta a tervemet, de még Hannah-t is eltakarta előlem…
 Nem baj, ez nem állíthatott meg. Közelebb kellett mennem, meg kellet tudnom, hogy mennyire reményem van meg erre a kapcsolatra. De ekkor meghallottam a két lány beszélgetését.
 -  HaJung, pontosan miért is taperolod a levegőt? Az a pad már mióta üres… - kérdezte tőle Spencer. Hanna kikerekedett szemekkel fordult a vörös hajú lány felé, az arca kissé fehérebbnek tűnt, mint általában. Oda akartam menni, de a lábaim legyökereztek.
 - Nézd! Nézdnézdnézd, már megint leveleztem azzal a titkos izével, tudod, akit mindig csak órán látok! És nézd mit kérdezett utoljára! Hát normális ez? – nyomta Hannah Spencer kezébe a papírt. Minden egyes szavával mintha savat fecskendezett volna a szívembe: mozdulatlanul, szinte lefagyva álltam.
 A reményem szilánkosra törött, és keményen a szívem fúródott, emlékeztetőül. De még ha a remény meg is halt, az érzéseimet nem tudtam kitörölni a szívemből. Éreztem: ez az ügy már veszett.
Viszont tenni fogok érte, hogy újraéledjen.



kor:18;
szül. hely/idő:Dél-Korea, Szöul, 1995. május 8.;
becenév:boszorfiú, Con, Conni;
családi állapot:mérhetetlenül szerelmes;
csoport:witch;
play by:kim kibum;

Ha a szerelmét elutasítják, a férfiban meghal valami. Csak annyit tehet, hogy elfut, hogy megtalálja a második szerelmét... hacsak nem éred utol, mielőtt leszámol veled. De ha leszámol, akkor vége, nincs tovább.




Cesar Boss
Victorian Angels RPG


Cesar Boss
Boszorkány
◊ you said it : 50
◊ your raise date : 2013. Jul. 30.
◊ i belong here : London
Age : 29
cesar boss - kész Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: cesar boss - kész cesar boss - kész Empty30.07.13 9:25


Elfogadva!
Meg kell mondanom, hogy a te karakterlapod volt az egyik kedvencem... 1) láttam magam előtt az egész órát, a levelezést és az óra végén a "kínos"beszélgetést ahogy hallgatod 2) sokat nevettem rajta. Kedvenc részem az volt, mikor a levélben megkérdezted Han-t hogy még szűz-e?! És igen: itt már mindenki - jobb esetben - elvesztette, csak hogy kiegészítsem az elméletedet Smile És remélem összejöttök Han-al mert már megérdemel egy normális kapcsolatot! Ne okozz neki csalódást Smile
Nyomás le foglalni a cuki kis pofikádat és irány a játéktér Smile
xoxo: Ash

Ashley Lawson
Victorian Angels RPG


Ashley Lawson
Vámpír
◊ you said it : 53
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : ~London ;; VA~
cesar boss - kész Empty
Vissza az elejére Go down

cesar boss - kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Luisa Bertzbach ~ kész» Kendall A. Wross - kész» hannah&cesar |levelezés» Aidan Freeman - the boss is coming soon
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: elfogadott előtörténetek :: Boszorkák előtörténetei
-
Ugrás: