KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Aidan Freeman - the boss is coming soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Aidan Freeman - the boss is coming soon Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty08.08.13 9:18



Aidan Roshon Freeman





Aidan egy magas, jó kiállású férfi, akit első látásra nem tartanál sem megalomániásnak, sem egoistának. Hétköznapinak találhatod, enyhén kócos, fekete tincsei no meg kidolgozott teste esetleg olyan hatást kelthet, mintha kifutóról lépett volna eléd, ettől függetlenül teljesen átlagos. Sosem gondolnád, hogy a lelke egy hatalmas, vérengző vadállatot rejteget a publikum elől. Gleccserkék szemeit maga sem tudja kitől örökölte, elvégre sosem ismerhette meg a szüleit. Arcát enyhe borosta fedi, arcéle szögletes, orra szépen metszett, ajkai vékony vonalúak, mindig kaján vigyorba vannak torzulva. Öltözékét illetően szereti a könnyed, lezser ruhadarabokat, ugyanakkor kizárólag drága, márkás szetteket választ, amik nem valami olcsó turkálóból származnak. Férfi létére sokat ad a külsőségekre, a higiéniára és az igényességre.

Az emberek nem kimondottan kedvelik őt. Hataloméhesnek és sznobnak tartják, amiben némileg talán igazuk van. Gyerekkorában visszahúzódó fiú volt, az árvaházban sosem kapott elegendő figyelmet, amire bizony szüksége lett volna. Talán épp ezért akarja manapság kikövetelni magának a figyelmet és szeretne a középpontban lenni. A sértő megjegyzések előszeretettel buknak elő ajkaiból és nyugodt szívvel szórakozik a nála gyengébbeken és tehetetlenebbeken.
A barátai mellett bármi áron kiállna, harcba is kelne értük. A munkát és a fizikai feladatokat illetően is roppant kitartó, szigorú. E téren kötelességtudó, aprólékos és megbízható.
Nehezen bízik meg az emberekben, jobb szereti távol tartani magától a mély érzelmeket és a kötődést, aminek már nem egyszer itta meg a levét - elvégre nem sok barátra tett szert az intézménybe érkezése óta. Zárkózott természetét ügyesen titkolja.
Nagyszájú, imádja provokálni embertársait és egyáltalán nem átokként tekint a Kórra. Úgy érzi, vérfarkasnak lenni egyenlő a hatalommal és a tekintéllyel.




F
új a szél. Ó, nagyon fázok. Egész testemben remegek és utálom, hogy már megint az ágy alatt kell egész este gubbasztanom. Pedig ez már természetesnek kellene, hogy legyen, elvégre három éve minden éjjel ide kell jönnöm, mikor Mr Parker dübörgő lépteivel hozzánk közelít. Sutton is itt van mellettem. Gyönge kis testét enyémnek préseli és néha azt hiszem, hogy nem Mr Parker, hanem Sutton közelsége az, ami ennyire izgatottá tesz. Ahogy a lehelete arcomat cirógatja, ahogy a tenyerét a karomra simítja és ahogy nagyokat pislog, hosszú szempilláival szinte vihart kavar. Sutton mindig is tetszett nekem.
- Gyerekek - morogja bajsza alatt és közben alaposan körbetekint az ágyakon, vajon melyikünk hágja át a szabályokat és virraszt még éjfél tájt is. Sutton és én sosem tudtunk álomba merülni, mindig órákig beszélgettünk és ez máig sem változott.
- Jaj - Trevor hangja megremeg, a sötét nem nyeli el ezt a zajt, így Mr Parker léptei közelednek hozzá, végül felkelti az ágyból. Halkan, nesztelenül. Soha egyik nevelő sem tudta még meg eddig, hogy milyen büntetésben részesül az Mr Parker jóvoltából, aki a kelleténél tovább marad ébren.
Sutton felém fordítja a fejét, látom, hogy ajkaival azt formázza: elment. De csak arra tudok gondolni, milyen jó, hogy itt van nekem és hogy mennyire szeretem ezeket a szőke fürtöket, amik mindig a szemébe hullanak.

- két évvel később
Hugo bakancsa bezörgi az egész lakást. Anastasia mögötte jön, közben végig lehorgasztva tartja a fejét. Még sosem láttam, hogy valaha bárki Hugo szemeibe mert volna nézni. Volt valami kemény szigor azokban a szürke íriszekben, amiktől az ember úgy érezte, hogy egy senki. Hogy egy senki vagy. Hugo a megtestesült tekintély és szigor.
Amikor idekerültem hozzá, még csak sejtésem sem volt arról, hogy mit tervez velem. De egy ideje már érzem bakancsának bőrillatát, ahogy a pórusaiból áradó tömény izzadtságszagot is. Még csak tizennégy éves vagyok, de az számomra is világos, hogy a verejték illata csábítja a nőket a közelébe. Szeretik ezt a markáns szagot, ami körbelengi egész testét. Anastasia különösen szereti, hiszen minden éjszakát nálunk tölt Hugo legnagyobb örömére, aki szerintem maga sem vallaná be soha, de végérvényesen is beleszeretett a lányba.
- Roshon! - dühös, a hangja tele van tömve haraggal és elutasítással. Pillanatokon belül termek mellette és lehorgasztott fejjel várom az utasítást vagy a parancsot. Jó dolgom van nála, hálás vagyok neki - ez az én mantrám, ezt kántálom folyamatosan.




kor: 24;
szül. hely/idő: Bristol, 1989.08.01.;
becenév: Aidan;
családi állapot: victim of the bitches;
csoport: werewolf;
play by: ian 'superhot' somerhalder;

I ONLY CAME HERE FOR TWO REASONS
I CAME FOR BITCHES AND THE DRINKS




Aidan Freeman
Victorian Angels RPG


Aidan Freeman
◊ you said it : 1
◊ your raise date : 2013. Aug. 08.
Aidan Freeman - the boss is coming soon Empty
Vissza az elejére Go down

Aidan Freeman - the boss is coming soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» cesar boss - kész» ~ Maya Parker - coming soon ~» Miss Blanchard története - coming soon
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: karakteralkotás :: készülő előtörténetek
-
Ugrás: