KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Kendall A. Wross - kész Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Kendall A. Wross - kész Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Kendall A. Wross - kész Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Kendall A. Wross - kész Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Kendall A. Wross - kész Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Kendall A. Wross - kész Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Kendall A. Wross - kész Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Kendall A. Wross - kész Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Kendall A. Wross - kész Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Kendall A. Wross - kész Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Kendall A. Wross - kész Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Kendall A. Wross - kész Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Kendall A. Wross - kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Kendall A. Wross - kész Kendall A. Wross - kész Empty25.07.13 3:47



Kendall Annabeth Wross





Ha még nem láttál akkor sincs nehéz dolgod elképzelni. Egy teljesen átlagos lány vagyok, aki mégis a iszonyat feltűnő a szépsége gyanánt. Hosszú, barna hajam van, ami a hátam közepéig ér. A hajam keretezi szív alakú arcomat, amin egyetlen egy bőrhiba sincs. Enyhén barnás, méz színű bőrömhöz csokoládébarna szemek dukálnak, amik a teliholdfényében szebben csillognak, mint az  összes csillag a földkerekségen. Szájam vékony és keskeny, a hétköznapokban halvány rózsaszín, ünnepnapokon élénk pirosas rúzzsal emelem ki. Testem edzett, mégis nagyon nőies. Kisebb idomaim vannak, de nem volnék az a testesebb nőszemély. A mindennapokban teljesen átlagos ruhát hordok, a kedvenceim a farmerek és a rövid ujjú pólók, de olykor, olykor egy kivágott toppban, vagy  magassarkúban lépek utcára. Ez általában,  mindig a hangulatomtól függ.

Hogy milyen vagyok? Nos nehéz szavakba önteni... igazából velem kapcsolatba mindent nehéz szavakba önteni, mivel nincs egy könnyű életem. Hogy miért? Nos, mert nem vagyok egy hétköznapi tini lány, aki nyugodtan tudja élni az életét. Mi ennek az oka? A fenébe, ne kérdezz már ennyi mindent, még a végén elgurul a gyógyszerem...  mert velem ilyen is szokott történni. Minden teliholdkor! A kráter kihozza belőlem a legrosszabbat. Mérges leszek, ingerült és egy idő után szó szerint harapós. És mikor nem vagyok farkas? Nos olyankor sem sokkal másabb a helyzet. A lobbanékonyságom még mindig jelen van és a fizikai erőm is elég nagy, ennek köszönhetőn az önbizalmam is. Teljesen megvagyok elégedve magammal. Csinos vagyok, erős, szép és van egy adottságom, amivel igencsak kevés ember rendelkezik.
Viszont alapjáraton egy nagyon kedves lánynak mondom magam, akinek fontosak a barátai, a családja és a falkája is. A családomért tűzbe tenném a kezem! Számomra nagyon fontosak, még a családi problémáink ellenére is. Nagyon készséges és barátságos vagyok a gyerekek terén, nagyon szeretek velük lenni, mert ilyenkor úgy érzem, mintha a gyorsan elmúló gyerekkoromat élhetném át újra és újra.
Barátkozós vagyok, de nem túl nagy kezdeményező, viszont ha már valakit megismertem és megszerettem, akkor nincs menekvés!



Apa ne!- kiáltottam rá, ahogy csak tudtam. Apám kezében egy újabb üres sörösüveg lapult és a húgom felé lépett szikrázó szemekkel. Utáltam mikor mérges volt! Leah még csak hatéves... nem érte el a polcot és véletlenül leverte a csuprot, amiben anya általában a "dugi" pénzt rejtegette apu elöl (de neki ez egy nagyon fontos, érzelmi tárgy). A kerámiaedény egy nagy csattanás közepette találkozott a fa padlóburkolattal, majd két részre tört. Imádtam azt a csuprot! A fülein rózsaszín minta csurgott lefelé, ami a végén elért a hasára és betűkké formálódott. Miranda & Jack! Sok boldogságot! A nagymamám sütötte ki, mikor kiderült, hogy az apám megkérte anyám kezét... ekkor már rég a pocakban voltam, csak ők erről még semmit nem tudtak. Két hét múlva derült ki, hogy anya várandós. Jöttek a  reggeli rosszullétek és a nyűgösség, amit apám már szinte alig tudott elviselni.
Még egyáltalán nem készült fel az apaságra, csak a mézesheteket és az esküvőt tervezgette, ő ebben a sorrendben tervezte. Sosem volt oda a nagy felhajtásokért... anyu ujjára húzta a gyűrűt, majd elvitte Ciprusra, arra a kis szigetre, ahol már akkor nagyon nagy lázongások zajlottak a Görögök és a Török közt. 1 hetet voltak ott, a kis csupor keretében, a bizonyos "világjárócsupor" keretében. Talán ezért is szeretem én ezt annyira, mert Ő már annyi mindent látott, én meg olyan keveset.
- Jack, az csak egy csupor, hagyjad!-  hallottam meg a semmiből anyám lágy hangját. Gyönyörű nő volt! Porcelán fehér bőre sosem égett le a nap alatt, de barnulni sem volt képes, éden fekete hajában meg már ott látszott az őszülés nyoma. Odalépett apámhoz és kivette a kezéből az üres üveget. - Semmi baj nincs, édesanyád legszebb munkája volt, de te sem gondolhattad komolyan, hogy örökké ép lesz. 14 éves..- pillantott rám, hisz a tárgy velem egy idős. Én csak csillogó íriszekkel figyelem, ahogy anyám besegíti apát a hálóba és elaltatja. Ma is túl sokat ivott... 30 perc elteltével nyílik a háló ajtaja és anyám halk léptekkel oson ki rajta. Senki nem akarja, hogy apa felébredjen. - Leah, kincsem minden rendben?- a könnyes szemű húgom felé fordítja a tekintetét, aki csak némán bólogat neki. Szegény húgocskán jól megijedhetett, apa még sosem förmedt rá ennyire! - Akkor jó!- vonja meg a vállát, majd rám néz. Szemeiben ott az érthetetlenség, válaszokat vár és tőlem, nem Leahtól, vagy aputól. Vajon miért történt ez? Sugározza tekintetével felém.
- Én csak... csak most értem haza.- alig bírtam kimondani ezt a pár szavacskát is. Hangom érződött a félelem és az éretlenség, nem értettem, hogy válhatott ilyenné apám... csak mert a jövője nem úgy alakult, ahogy tervezte, mert megszülettem én!



kor:17
szül. hely/idő:Parma,1995,november.22;
becenév:Kendii, Dall, Dally
családi állapot:szingli
csoport:vérfarkas
play by:Nina Dobrev

A bennünk felmerült gondolatokért nem vagyunk felelősek, csak azért, ahogyan bánunk velük.




Kendall Wross
Victorian Angels RPG


Kendall Wross
Vérfarkas
◊ you said it : 10
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : VA High
Age : 28
Kendall A. Wross - kész Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Kendall A. Wross - kész Kendall A. Wross - kész Empty25.07.13 4:25


Elfogadva!
Hűha, te aztán hiper szuper gyorsaságú sebességgel megírtad a karakterlapodat. És hű meg ha, nekem nagyon tetszett. Tökjó volt az szj példa, még simán olvastam volna tovább, de hát aki a kicsit nem becsüli..
Szóval nagyon jó volt, kerek egész, és szép előtörténetet hoztál létre!!
Üdv az oldalon farkascsajszi Very Happy
Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
Kendall A. Wross - kész Empty
Vissza az elejére Go down

Kendall A. Wross - kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Nina Dobrev ~ Kendall Annabeth Wross» cesar boss - kész» Luisa Bertzbach ~ kész
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: elfogadott előtörténetek :: Vérfarkasok előtörténetei
-
Ugrás: