KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Miss Blanchard története - coming soon Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Miss Blanchard története - coming soon Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Miss Blanchard története - coming soon Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Miss Blanchard története - coming soon Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Miss Blanchard története - coming soon Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Miss Blanchard története - coming soon Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Miss Blanchard története - coming soon Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Miss Blanchard története - coming soon Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Miss Blanchard története - coming soon Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Miss Blanchard története - coming soon Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Miss Blanchard története - coming soon Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Miss Blanchard története - coming soon Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Miss Blanchard története - coming soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Miss Blanchard története - coming soon Miss Blanchard története - coming soon Empty01.08.13 6:20



Vanessa Blanchard





Hosszú szőke hajam lágyan omlik a kecses vállamra. Általában félhullámosan és kiengedve szoktam hordani, de van olyan is, hogy kivasalom. A testalkatom, szép, kecses, nőies, de mégis törékeny. Semmi kivetnivaló nem található a testemben, hisz ott domborodik ahol kell, és ott lapos ahol kell. Smink terén nem nagyon szoktak kihívót varázsolni az arcomra, de nagyobb eseményekre, házi bulikra azért a füstös szemeket szoktam választani. A ruhatárammal ugyan ez a helyzet! Nem nagyon szeretem a kihívó ruhákat, de ha úgy adódik kedvem akkor miniszoknyában és egy kihívóbb felsőben pillanthatsz meg. - ezek azon pillanatok egyike amik az életemben nagyon ritkák - A szekrényemben sportos, lazább ruhákat találhatsz vegyítve több-kevesebb nőies, dögös ruhákkal.
Nem nagyon vagyok egy gonosz személyiség, inkább csak makacs, önfejű és akaratos vagyok. Nem nagyon érdekel az, hogy ha megszegek szabályokat, miért ne szegnék meg? Ha mindig jó kislány az ember akkor ki marad az élet jó dolgaiból, és én nem akarok. Imádok vámpír lenni és ki is használom eme fajjal járó adottságokat. Természetesen nem gyilkolok ész nélkül szimplán csak eljátszadozok velük.



Kedves naplóm!
Átváltozás... a szó amiről minden embernek más, és más jut az eszébe. Nekem a halál! Az átváltozásom napja. Véres ajkak, vérben forgó szemek... nos... sok minden jut az eszembe, az tény és való! Utáltam az átváltozásomat, habár pontosan 300éve, de még is emlékszek minden egyes pillanatra... jókra és rosszakra is egyaránt.
Nem én vagyok a világ legeslegjobb vámpírja, de azért jobb vagyok, mint egyesek, hisz nem gyilkolok ész nélkül, és ha kiszemelek valakit magamnak áldozatnak azzal elszoktam játszadozni maximum 1 hétig.
Itt születtem, Londonban, sosem akartam elmenni, mert mindenem megvolt ami csak kellett. És ha mégsem akkor a kinézetemmel - vagy éppen az igézéssel - bármit elérhettem. Mondhatni London a vámpírok játszótere, legalábbis én így tudom két szóba megfogalmazni.
Sétálgattam London egyik utcáján mikor neki ütközök egy srácba. Helyes volt, kedves is, de nem volt egy tipikus jó fiú. Laza volt a stílusa, lustának is nevezhető volt, de amit akart azt mindig megszerezte magának. Bejött a viselkedése ezért történhetett úgy, hogy sokat lógtunk egymással. Jó barátok voltunk... khm... és az ágyban is jó páros voltunk, de semmi komoly nincs köztünk. Ő nem akar tőlem semmit és MÉG - nem tudom, hogy mi lesz a jövőben - én sem akarok tőle semmi komolyat. Szimplán csak egy éjszakás kalandjaink vannak és barátként is megfelelünk a másik számára!
Sok merész helyen szoktunk együtt lenni, a legutóbbi a VA High padlásán volt; mint mondtam: imádom a veszélyt és a kihívásokat. Imádok kockáztatni és tilosban járni. És az, hogy a suliban csináltuk csak még izgalmasabbá tette az egészet.
A mai napig is mindennap találkozunk és majdnem mindennap a másik ágyában végezzük a napot. Persze nem mintha bánnám, hisz Chace-el élvezetes minden - legyen szó arról, hogy simán beszélgetünk vagy épp a sz@xről - Természetesen szoktam vele játszadozni, elhitetek vele dolgokat aztán hagyom, hogy koppanjon, de komolyabban még sosem vertem át és nem is készülök.
Nos, ennyi lenne az én kis életem és ha most megbocsátasz, kedves naplóm; most sietnem kell mert már így is késésbe vagyok a találkámról Chace-vel.



kor:18(300);
szül. hely/idő:1713. Január 3. ~ London;
becenév:Vanessa, Vani;
családi állapot:Szingli;
csoport:Vámpír;
play by:Claire Holt;

Ide jöhet egy kis idézet




Vanessa Blanchard
Victorian Angels RPG


Vanessa Blanchard
Vámpír
◊ you said it : 17
◊ your raise date : 2013. Aug. 01.
◊ i belong here : London
Miss Blanchard története - coming soon Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Miss Blanchard története - coming soon Miss Blanchard története - coming soon Empty01.08.13 9:22


Elfogadva!
Drága Vanessa...Ash! Wink
Sokkal, de sokkal jobb lett ez a karakterlap komolyan rád se ismertem. Tetszett hogy napló formájában oldottad meg a szerepjáték példádat, és a karakter jellemzése is bejövős volt. Gratulálok, mert el vagy fogadva!!
Menj foglalózni, aztán kapd el Chace-t. Very Happy
puszi
Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
Miss Blanchard története - coming soon Empty
Vissza az elejére Go down

Miss Blanchard története - coming soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Ashley Lawson története készülő fázisban található» ~ Maya Parker - coming soon ~» Aidan Freeman - the boss is coming soon» Miss Olivia Gonzales - Delilah Connors
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: elfogadott előtörténetek :: Vámpírok előtörténetei
-
Ugrás: