KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

~ Maya Parker - coming soon ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: ~ Maya Parker - coming soon ~ ~ Maya Parker - coming soon ~ Empty27.07.13 6:53



Maya Parker





Sokan gyönyörűnek hívnak. Talán igazuk van, talán nem. Ezt Te döntöd el. Mindenesetre hosszú, göndör, barna hajam van, amihez világító kék macskaszemek társulnak. Szám tökéletes íve akkor mutat legjobban, ha mosolygok. Ó, igen, a mosolyomért férfiak tucata bolondul.
Lapos hasam, vékony lábaim és keskeny derekam sokan tökéletesnek nevezik.
Éppen ezért tulajdonképpen azt veszek fel, amit akarok. Minden jól áll rajtam. Ennek ellenére nem nagyon láthatnak az emberek kihívó ruhákban (hacsak nem a modellfotóimat nézegetik), a csőnadrág és egyszerű felső összeállítást részesítem előnyben. Természetesen akadnak kivételes, különleges alkalmak, amikor szívesen felveszek szexi ruhákat, például bulik, partik alkalmával.
Általában hétköznapi sminkekben láthatnak az utcán. Az erősebb sminkeket nem annyira részesítem előnyben, bár ezzel is úgy vagyok, mint az alkalmi ruhákkal.

Vajszívűnek neveznek. A legtöbb emberrel jól kijövök, de nagyon fontos megjegyeznie mindenkinek, hogy én sem leszek senkivel sem kedves, ha az adott személy sem az velem, tehát úgy állok az emberekhez, ahogy ők hozzám. Nem vagyok egy félénk nyuszika, ki tudok állni magamért, de jobban szeretem a békét, mint a háborút. Őszinte vagyok, szeretek barátkozni és a szeretteimet akár az életem arán is megvédem. Utálom, ha valaki miattam szenved, bár ilyen nem nagyon szokott előfordulni.



Ezerkilencszázkilencvenötben születtem egy esős őszi napon. Apámat sosem ismertem; ahogy megszülettem, elváltak anyámmal, aki egyedül nevelt fel engem.
Mindig is tudtam, hogy boszorkány-vér csörgedezik az ereimben. Anyától örököltem, már 14 éves korom óta tanít és gyakorol velem. De nem csak ebben segített és támogatott; szinte mindig mindenben mellettem állt, és feltétel nélkül segített, ha bajban voltam. Bár azt hiszem, ez egy anya dolga.
Apámról nem nagyon tudok semmit. Anya sosem akart mesélni róla. Ha szóba hoztam a dolgot, inkább terelte a témát, ami mindig kíváncsibbá tett, de fogalmam sincs, milyen nyomon indulhatnék el, hogyan tudnám megkeresni őt. A legjobb barátnőm, Barbie segített egy csomó mindenben, főleg, amíg kisebbek voltunk, mert akkor voltam igazán elszánt, úgy 3-4 éve. De természetesen nem találtunk semmit, nem jutottunk semmire.
15 éves koromban az utcán felfigyelt rám egy nő, aki egy modellügynökségnél dolgozott. Azt mondta nekem, hogy sok esélyem lenne elhelyezkedni a szakmában, és adott egy névjegykártyát. A Mandy Harrison név állt a kis, pasztellrózsaszín színű kis lapocskán.
Amikor anyának megmutattam, nagyon lelkes lett és egyből fel is hívta az ügynökséget, majd megbeszélt velük egy időpontot a próbafotózásra. A képek fantasztikusra sikeredtek, ezért további fotózásokon is részt vettem, azóta pedig ebből keresem a kenyerünket. Igen, nem vagyunk a leggazdagabbak, ezért jól is jön az a pluszpénz, amit a modellkedésért kapok, meg szeretem is csinálni, tehát nagyon kapóra jött ez a dolog.
Aztán egyszer Barbie elkísért, mert érdekelte őt is az állás. Aztán bevették őt is a csapatba. Bár egyikünknek sincs sok ideje (egymásra), de örülünk, hogy a fotózásokkor együtt lehetünk. Rengeteget röhögünk, sokszor le kell állítaniuk a fotósoknak, hogy legyünk már kicsit komolyabbak. Bár mostanában inkább szót fogadunk, nem akarjuk kirúgatni magunkat. Meg időközben... időközben talán felnőttünk. Legalábbis elkezdtünk felnőni.
Srácok terén nem sok mindent tudok felmutatni. Nagyon "válogatós" vagyok. Mármint nekem nem jó akárki. Nem fogok csak azért összejönni bárkivel is, hogy csak úgy legyen valakim. Mindenki azt hiszi, hogy csak egy buta kislány vagyok, akit seperc alatt ágyba lehet vinni, de ők nagyot tévednek.





kor:216;
szül. hely/idő:London, 1797. április 18.;
becenév:Maya;
családi állapot:egyedülálló;
csoport:vámpír;
play by:Palvin Barbara;

If you'll be nice to me, I'll be nice to you ~




Maya Parker
Victorian Angels RPG


Maya Parker
◊ you said it : 1
◊ your raise date : 2013. Jul. 27.
~ Maya Parker - coming soon ~ Empty
Vissza az elejére Go down

~ Maya Parker - coming soon ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Miss Blanchard története - coming soon» Aidan Freeman - the boss is coming soon
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: karakteralkotás :: készülő előtörténetek
-
Ugrás: