KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Ashley Lawson története készülő fázisban található

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Ashley Lawson története készülő fázisban található Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty25.07.13 9:19



Ashley Lawson





Közép-hosszú szőke hajam van ami lágyan omlik rá a vállamra. Sminknek nem nagyon szoktam a kihívó típusokat választani, de néha-néha megpillanthatsz füstös sminkel is. Ugyan ez van a ruháknál is! Általában csinos, de mégsem annyira hivalkodó ruhákat szoktam választani, de például rendezvényekre a mutatósabb ruhákat kedvelem. Imádom a csőgatyát minden mennyiségben, illetve a tornacipőt és a magassarkút is.
Régen - mikor még ember voltam - egy kedves személyiség voltam, de az átváltozásom után teljesen megváltoztam. Nem csak külsőleg, de belsőleg is! Mindenkit ki használok és nem érdekel mások érzései. Szimplán csak azokkal vagyok kedves - vagy is kedvesnek mondható - akik közel állnak hozzám.  



Még régen történt az mikor én átváltoztam. Zavaros egy kicsit pont ezért le ülök az ágyamra, össze szedem a gondolataimat és megpróbálom érthetően elmesélni!
19 éves lehettem mikor találkoztam egy sráccal. Iszonyatosan helyes volt és kedves! El hitette velem, hogy szeret én h@lye meg el is hittem, az már csak bónusz, hogy fülig belezúgtam. Mikor megpillantottam akkor a lepkék felébredtek a gyomromban és mikor a szemébe néztem akkor nem tudtam semmit sem mondani neki. Annyira szerettem/szeretem őt a mai napig csak az volt a baj, hogy későn jöttem rá egy valamire: kihasznált! De ennek ellenére még mindig szeretem...
Egyik éjszaka át mentem hozzá, mert azt mondta, hogy beszélni akar velem! Én természetesen mint "hős szerelmes" át mentem hozzá, de mikor megpillantottam... sikítani akartam, de egy hang sem jött ki a számon... a szája csupa véres volt, a szeme megváltozott, a szemfogai megnőttek... annyira féltem tőle! Menekülni akartam, de ő elkapott és a szemembe nézett.
- Szeretlek!- felelte suttogva majd közelebb húzott magához és megcsókolt. A csók közben egyre jobban a nyakam felé kezdett menni az ajkaival majd egyszer csak megharapott. Éreztem ahogy átszakítja a bőrőmet és ahogy a vér el kezd áramlani a testemben. Fájdalmas, de egyben kellemes érzés is volt... aztán elsötétült minden...
Másnap reggel egy puha ágyban ébredtem rettenetes fejfájással.
- Mi történt?- kérdeztem fel ülve az ágyon mikor megpillantottam azt a fiút akit szerettem.
Ő el mesélt mindent majd adott egy tasak vért. A hallottak után nem voltam abban biztos, hogy át akarok-e változni viszont meghalni sem akartam. Szóval így változtam én át vámpírrá!
Teltek az idők és a szerelmem csak úgy eltűnt. Semmi életjelet nem adott magáról csak eltűnt. Évekig kerestem őt mind hiába. feladtam! Már nem tudtam mit csinálni, fájt, hogy elveszítettem, de most, hogy átváltoztam könnyebben tudtam el viselni a hiányát, az űrt amit maga mögött hagyott!
Sok férfi használt ki az évszázadok során és mostanra megtanultam, hogy hogyan álljak bosszút: ugyan azt csinálom amit ők csináltak velem! Elértem, hogy belém szeressenek majd ki használtam őket, néha-néha szárazra csapoltam őket, néha pedig életben hagytam őket és hagytam szenvedni őket. Nem éreztem megbánást. Egyszerűen az idő ilyenné tett.
És most ide érkeztem Londonba-ba, hogy felforgassam eme kisváros életét!



kor:19(365);
szül. hely/idő:1648. júni 19. New Orleans;
becenév:Ashley, Ash;
családi állapot:szingli;
csoport:vámpír;
play by:aCandice Accola;

Gyilkolunk, éhezünk a hatalomra, de a tetteinket egy mélyen ülő dolog határozza meg.(...)A magány!




Ashley Lawson
Victorian Angels RPG


Ashley Lawson
Vámpír
◊ you said it : 53
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : ~London ;; VA~
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Ashley Lawson története készülő fázisban található Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty25.07.13 9:50


Elfogadva!
Nos, sikerült összehoznod az előtörténetet, bár lehet hagynod kellett volna egy kicsit még érlelődni, mert pöppet összecsapottnak tűnik. De tudom mondtad hogy közben egy VD-s oldalra is firkantottál, tehát érthető.
Egyébként jó kis sztori volt, remélem a pasidnak valami komoly baja lett hogy lelépett..mert ha nem te elverhetnéd picit.
Foglalj arcot, és mehet a játék!!!
pusza:Spence

Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
Ashley Lawson története készülő fázisban található Empty
Vissza az elejére Go down

Ashley Lawson története készülő fázisban található

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Candice Accola ~ Ashley Lawson» Miss Blanchard története - coming soon» Britanny Lawson
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: elfogadott előtörténetek :: Vámpírok előtörténetei
-
Ugrás: