KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Britanny Lawson  Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Britanny Lawson  Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Britanny Lawson  Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Britanny Lawson  Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Britanny Lawson  Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Britanny Lawson  Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Britanny Lawson  Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Britanny Lawson  Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Britanny Lawson  Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Britanny Lawson  Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Britanny Lawson  Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Britanny Lawson  Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Britanny Lawson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Britanny Lawson Britanny Lawson  Empty05.08.13 6:29



Britanny Lawson





Külsőm: Egyszerűen imádnivaló vagyok. Hosszú, barna hajam van, amiben olykor szőke tincsek is elő-előfordulnak. Az íriszem pedig szintén csodálatos és gyönyörűséges barna színben pompázik, igézés sem szükséges, és máris elbűvöltem bárkit velük. Nem kell ide semmiféle túlzás, ez így van. Apróság vagyok, ugyanis mindössze csak 161 centiméterre nőttem meg, mellé még hozzá kell tenni a nagyon jó alkatomat is. Mindig is szerettem a divatot, elég sokat átéltem már az életem során, de mindig találtam ideális öltözetet magamnak, így sosem volt hiányom ebből sem.
Belsőm: Legfontosabb, amit tudni kell rólam az az, hogy nagyon makacs és akaratos kis dög tudok lenni, akinek semmi és senki nem állhat az útjába, ha éppen a céljai elérése van a középpontban. Kissé törekvő, céltudatos jellemem is van. Mindig is jobb szerettem lenni másoknál, de talán lassan le kellene csillapodnom ez irányban.Tudok uralkodni magamon, és ezt szeretném megtartani. Remek hallgatóság vagyok, de ne hidd, hogy ettől fogva a barátom is leszel. Sőt, a bizalmam elnyerése felér egy igazi harccal, de azért próbálkozni szabad, mindenesetre nagyon nehéz út áll előtted, sok-sok akadállyal és próbával. Hozzáteszem hogy nem fogok elájulni semmilyen kis olcsó trükktől vagy bóktól, főleg ha mindaz hátsó szándékkal történik.



Egy pici naplórészlet...

Az élet nem egy tündérmese, melynek a vége happy end. Sosem tudhatod, hogy neked mit szánt a sors, vagy épp a balsors. Megpróbálhatod kikerülni, mint egy akadályt, de úgysem te leszel az, aki az érmet kapja. Lehetsz bármennyire leleményes, a végzet utolér. Ha nem így, akkor úgy. Az örökléttel ez sem szűnik meg, csak kicsit tovább tart.
Ne hidd, hogy nekem mindig olyannyira könnyű volt. Az életemnek voltak csodás pillanatai, sőt nagyon kellemesek is, de voltak nagyon borzalmasak is. Sok embert megbántottam, nem volt jó azokhoz, akikhez kellett volna. Szörnyetegként is éltem már. Nem tudtam uralkodni magamon, és ez miatt rengeteg áldozata volt. Féktelenségig tettem ezt, míg végül rájöttem, hogy ez nem is jó érzés, ez már hátborzongató.
Egy gyilkos voltam, akit gyűlöltem, de akkor még élveztem is. Ahogy teltek az évek, úgy sikerült megtanulnom azt, hogyan kell megálljt parancsolni az érzelmeimnek, és az emberi vér iránti vágynak.
Fájdalmas volt, és kínok közt éltem emiatt. Mindentől megfosztottam magam, csak a sötét pincében voltam, ahol senki nem járt. Nem is kellett, mert akkor elfogott ismét az az indulat, az a zabolátlan szenvedély, amivel éveken át kínlódtam naponta. Sőt percenként felébredt bennem ez az sóvárgó kis lélek, akinek nem volt ott semmilyen stoptábla, ami jelezte volna, hogy le kellene állni ezzel bébi.
Csak arra tudtam gondolni, hogy ha ezt megteszem, akkor valamivel jobb lehetek, vagy még rosszabb, és még nagyobb lenne a vágyakozás. Felülírná azt, amiért harcolni kezdtem. Nem, nem, nem szabadott ilyesmikre gondolnom, mert csak visszaestem volna, és csak nagyobb és nagyobb vérontással fejeződött volna be az egész kísérletem.
Ahogy ott voltam a kiszáradás szélén, láttam magamat, ahogyan tönkretettem rengeteg életet. Mindenki arcát láttam, és kísértettek. Vagyis jobban mondva, buzdítottak arra, hogy legyek erős, egy valódi amazon, aki mindent kibír, és aki nem fog megőrülni a vér illatától, és nem fog vadászni mindenkire, aki csak ember.
Több hétnyi próbatétel után azt éreztem, hogy megtudom azt tenni, hogy anélkül végig tudok sétálni a városon, hogy bárkit is megtámadjak. Igen, megtudom tenni. - ezt mondtam el párszor, majd nekiindultam  az első olyan napomnak, aminek a végén nem azzal fogok büszkélkedni, hogy hány prédát ejtettem, hanem arra fogok büszke lenni, hogy ellenálltam a csábító vér illatának.
Amikor letelt a nap, belőlem áradt a boldogság, és ugráltam örömömben, hogy sikerült megtennem ezt a nagyon nehéz lépést...




kor:21 (540);
szül. hely/idő: New Orleans,1473. 08. 25.;
becenév: Bri;
családi állapot: egyedülálló;
csoport: vámpír;
play by: Rachel Bilson;

''If you feel pain, you can love...''




Britanny Lawson
Victorian Angels RPG


Britanny Lawson
Vámpír
◊ you said it : 3
◊ your raise date : 2013. Aug. 05.
◊ i belong here : London, UK
Britanny Lawson  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Britanny Lawson Britanny Lawson  Empty05.08.13 8:52


Elfogadva!
Kedves nővérkém! Örülök, hogy megérkezett a család üdvöskéje. Smile A Jellemzős rész nagyon tetszett, olyan lett amilyent elgondoltam mikor kitaláltam a karaktert Smile Viszont az ET rész az nem olyan lett mint amilyenre számítottam. 1)hiányoltam, hogy nem írtad bele az aranyos, kedves egóista húgicádat. 2)valahogy nem néztem ki Bri-ből, hogy írna egy naplót, de én sem tudhatok mindent a nővéremről Very Happy Viszont mint PM-ben is mondtam a megadott kritériumokon túl rád van bízva minden szóval el vagy FOGADVA! Smile Végül is örülök, hogy ilyen hamar ide találtál és alig várom a közös játékainkat Smile
Nincs is más dolgod mint foglalózni és irány a játéktér Smile
xoxo: Cukika kis húgicád Very Happy

Ashley Lawson
Victorian Angels RPG


Ashley Lawson
Vámpír
◊ you said it : 53
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : ~London ;; VA~
Britanny Lawson  Empty
Vissza az elejére Go down

Britanny Lawson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Candice Accola ~ Ashley Lawson» Ashley Lawson története készülő fázisban található
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: elfogadott előtörténetek :: Vámpírok előtörténetei
-
Ugrás: