KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Milo Frewer Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Milo Frewer Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Milo Frewer Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Milo Frewer Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Milo Frewer Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Milo Frewer Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Milo Frewer Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Milo Frewer Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Milo Frewer Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Milo Frewer Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Milo Frewer Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Milo Frewer Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Milo Frewer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Milo Frewer Milo Frewer Empty04.08.13 11:23



Milo Ashton Frewer





× Neeem, anyu, ne fogdosd a hajam! Jól van így. Nem, nem megyek fodrászhoz, mert utálom a rövid tincseket. Fessem be? Mégis minek? Miféle anya kívánná, hogy ezt a szép, gesztenye színű árnyalatot bemocskoljuk valami fekete vagy szőke festékkel? Tudom, hogy erős szálú, de akkor sem vágatok belőle és adom el. Anyu, fejezd be!
¤ Ne említsd ezt többet, Debs! Magamtól is rájöttem, hogy arcra kiköpött apu vagyok és utálom a gondolatot, hogy hasonlítok rá. Nézd, még a szemem is! Utálom ezt a moszatzöld árnyalatot. De figyelj csak, borostát növesztek! Apu sosem komálta a borostát, hát tessék! Azért is. Hogy mit kezdek a szögletes arcéllel? Kénytelen leszek eltűrni, Debs, mert biztos, hogy nem fekszek plasztikai sebész kezei alá.
¤ Nem, apu, nem fogytam. Nem, nem gyantázom a lábamat... Nem, a mellkasomat sem. A karomat? Pláne nem! Azt hittem legalább feltűnik, hogy évek óta kosarazok. Tudod, széles vállak, formás bicepszek, szálkás vádli meg izomtömbökbe tömörült has. Ja, hogy te nem ezt nézed... Akkor nem is értem, miért vádolsz a fogyással meg a diétával.

¤ Korog a gyomrom. Éhes vagyok. Szeretem a hasamat. A hasam a mindenem és ha most főzöl nekem valami ínycsiklandozó különlegességet, akkor imádni foglak. Ha pedig mesterszakács vagy a konyhában, feleségül veszlek. Mondtam már, hogy imádok enni?
¤ Tanárnő, engedélyt kérek a távozásra! Az oka? Hát, nem tanultam. Igen, ma sem. Nem, nem azért, mert hülye vagyok, hanem mert nem volt kedvem és inkább a városban voltam a barátaimmal. Hogy emlékszem-e az órán hallottakra? Az az igazság, hogy épp aludtam. Napóleon? Valami időutazó volt, nem?
¤ Amikor dühös vagyok, kólát iszok. Ez mindig beválik, szóval vésd az eszedbe! Amikor apu későn ér haza és nem tudunk beszélni; amikor anyu rám erőlteti az akaratát; amikor Debs lotyóként rázza a picsáját a többi srácnak; amikor az öcsém ostromolja a szobámat, azt hívén, hogy neki azt szabad... ilyenkor általában legurítok egy üveg kólát. Az mindig segít.
¤ Extrém sportok? Jöhet dögivel. Tavaly nyáron apuék elvittek Hawaii-ra, ahol rengeteget szörföztünk. Idén Svájcban teleltünk, hol végre megint snowboradozhattam, jövőre pedig ha minden igaz bázisugrásra megyek az öcsémmel. Mondtam már, hogy gazdagok vagyunk?
¤ Bosszant ez a dolog Debs-zel kapcsolatban. Tudom, hogy már szakítottunk és hogy barátságban egyeztünk meg, de szeretném megfojtani a körötte legyeskedő pojácákat, akik azt hiszik, hogy Debs dekoltázsa piac - nem is csodálom, mert hát manapság jól kipakolja a mellét, hátha valakit érdekelne a friss áru.  Néha őt is megfojtanám, mert tudja, hogy féltékeny típus vagyok. Tudja, hogy nem bírom, ha az én portékám körül legyeskednek. Sosem bírtam. Plusz, ragaszkodok is ahhoz, ami az enyém... Őt pedig még mindig a magaménak tekintem.



H-Ű-T-L-E-N-S-É-G: 9 betű
Zakatol a szívem, zúg a fejem és azt hiszem, kicsit pityókás is vagyok. Jim Beam meg Jack Daniels, jó haverok lettünk az elmúlt fél órában. Az ajtófélfának támaszkodni és lesni a ritmusra egymásnak dörgölőző testeket nem annyira élvezetes, mint köztünk lenni és hozzájuk hasonlóan nekifeszülni valakinek. Mondjuk Debs-nek. Hm, hiányzik Debs formás ki hátsója, kacér pillantása, maga felé ingerlő mutatóujja meg az a merész csillogás a szemében, amit annyira imádok.
Támolygok a nép között, egyre inkább gyűlnek körém az emberek és úgy érzem, hogy megfulladok köztük. Hol a pokolban van Debs? Felsietek az emeletre, megállok egy fotónál. A házigazdát ábrázolja kis korában, amint meztelenül pancsol a kádban. Nevetek egy sort, aztán a zsebembe dugott alkoholos filccel szarvakat rajzolok neki. Roppant poénosnak érzem magam pár pohár whiskey-vel a szervezetemben.
Benyitok egy szobába. Semmi. Benyitok a következőbe. Semmi. Már idegemben legszívesebben a hajamat tépném, helyette inkább számolok tízig, meg agyban megiszok egy üveg kólát. Hm, igazán üdítő. Felfrissülök, újjászületek. Azt hiszem, tényleg agyamra ment a pia.
A harmadik szoba. Ó, itt van Debs! De ki ez a fószer, aki hátulról tolja és közben vicsorog, mint valami kiéhezett farkas? Nézem az élvezetbe feszült vonásokat meg Debs sikolyra formálódó ajkait, aztán azokat a mogyoró színű szemeket, amik megtalálnak engem.
- Milo! - felkiált, ezzel azt hiszem a csúcsra is eljut, én meg kifordulok a szobából és lerohanok a földszintre.
Részeg akarok lenni, b@ssza meg!

V-I-G-A-S-Z-T-A-L-H-A-T-A-T-L-A-N: 16 betű (sz=1)
- Milo, azonnal kelj fel, különben úgy picsán rúglak, hogy egy hónapig nem ülsz le! - Ollie beront a szobámba és közben egy párnával veri a fejemet, mintha tényleg én lennék a világ legnagyobb hétalvója. De ácsika! Én nem hétalvó vagyok, hanem másnapos.
Gyomrom tartalma a következő csapásánál a padlóra zuhan. Hányok, nem is kicsit és nem is keveset. Vodka. Whiskey. Valami finom puncs. Pálinka. Majdnem minden játszott tegnap, mert valahogy el kellett viselni a bulit, amin Debs már megint megjelent. Hogy azt a lotyós hétszentségit már neki!
- Ma kirúgunk a hámból. Nem nézem tovább, hogy Rómeó és Júliát játszol úgy, hogy Júlia Párisszal kufircol, te meg egyedül ölöd meg magad. Szedj fel azonnal egy Rózát és mutasd meg Julcsinak, hogy leszarod! - dühösen teszi csípőre a kezét, közben érzem, hogy a nyálam végigfolyik állkapcsomon, le a nyakamon, végül kulcscsontomon megállapodik egy kis tócsában.
Ollie fog egy papírtörlőt és megszünteti a mellkasomon gyülekező nyálfoltot, majd lekever egyet a mocskos papírtörlővel is. Tényleg dühös rám, de nem értem, miért. Tudom, hogy már egy hete annak az incidensnek, hogy rájuk nyitottam, miközben egymásba élveznek, de nem tudom túltenni magam rajta. Hányingerem támad, ha visszaidézem barátnőm arcát... meg a csávóét, aki hevesen lovagolta. A nőmet.
Nekem nem kell más, Debs-et akarom!

B-O-S-S-Z-Ú: 5 betű (ssz=2)
A folyosó üres. Egy darabig. Aztán kicsengetnek és hozzám hasonlóan még több ezer diák tolul a kijárat felé és rohannak kifelé a termekből. Az agyamra megy ez a zsivaj és néha azt kívánom, bárcsak ne lennének szuperképességeim, bárcsak normális lehetnék, mint mindenki más ott kint. Börtönben érzem magam. Milo Börtönnek nevezem, mert rajtam kívül mindenki más örömét leli ebben a helyben.
Végigszambázok a szekrények között, aztán meglátom velem szembe jönni az exemet. Debs állati dögös, mint mindig: vörös rúzs, falatnyi szoknya, elvégre a seggét mindenkinek látnia kell, na meg mélyen dekoltált felső, hogy piacra dobja azt, ami immáron senkinek sincs a birtokában. Mostanában vannak ilyen fura napjai, hogy az ember sokkal inkább prostinak, mintsem diáklánynak nézné.
- Tracy! - ó, a megmentőm. Magamhoz ölelem a lányt, karjaim féltőn kulcsolódnak dereka köré, majd egy szenvedélyes csókkal pecsételem meg találkánkat, mindezt Debs szeme láttára. Kezdek profi lenni - Jó látni téged - szívtiprómosollyal fixírozom őt és kicsit szemétnek érzem magam, amiért ágybetétnek használom és egyben álbarátnőnek, hogy féltékennyé tehessem Debs-et, közben tudom, hogy Tracy teljes testsúlyával belém esett.
Debs elhalad mellettünk. Pillantásunk találkozik. Semmi megtörtséget nem vélek felfedezni benne, de meggyőzöm magamat, hogy valójában darabokban hever és hogy már bánja, hogy idegen pélót engedett magába azon az éjszakán.



kor: 19;
szül. hely/idő: Washington, 1994.05.01.;
becenév: Milo;
családi állapot: facér;
csoport: witch;
play by: Douglas Booth;

You know I'm no Pinocchio I've never told a lie
So call me Mr Magic Man I float on Cloud Nine




Milo Frewer
Victorian Angels RPG


Milo Frewer
Boszorkány
◊ you said it : 9
◊ your raise date : 2013. Aug. 04.
◊ i belong here : London
Age : 30
Milo Frewer Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Milo Frewer Milo Frewer Empty05.08.13 0:12


Elfogadva!
OFMG! Szia Milo!!
Először is tetszik a neved, és odavagyok az avidért azaz Douglasért. És ez az előtörténet?
Eddigi legjobb amit itt olvastam! Nagyon tetszett főleg, mert teljesen gátlástalanul fogalmazol, olyan real world szagú az egész, ettől pedig hiteles lett. Tisztára olyan volt mintha valami könyvet olvasnék, tetszik a srác karaktere meg Debsé is bár őt meg tudnám fojtani egy kanál vízben. Nagyon jó lett!!
El vagy fogadva, tehát mehetsz avit foglalni, utána pedig vesd bele magad a játékba.
xoxo
Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
Milo Frewer Empty
Vissza az elejére Go down

Milo Frewer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: elfogadott előtörténetek :: Boszorkák előtörténetei
-
Ugrás: