KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Nathaniel Crowe lakosztálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Nathaniel Crowe lakosztálya Nathaniel Crowe lakosztálya Empty30.07.13 3:51

A szoba stílusát tekintve úgy néz ki, mint egy barlang, vagy legalábbis egy középkori épület pince utánzata, mely nem csak a kövezetre hajazó mintázatban merül ki, hanem maga a kialakítás is sokat ad a megfelelő hatás eléréséhez. Az egész terem középpontjában egy kaszinóasztal áll, melyen akár rulettezéshez, akár kártyajátékokhoz is alkalmas. Az ajtóval szemközti falon egy a belsőtérnek és az ülési távolságnak megfelelően kényelmes méretű szélesvásznú plazma tv található, melytől balra egy kisebb méretű bárpult, jobbra pedig egy hatalmas padlótól plafonig érő könyvespolc található. Közvetlenül a könyvespolc folytatásaként egy állfallal bármikor, egyetlen mozdulattal eltakarható másfél személyes ágy található, mely a maga puritán megjelenésével, kemény ágybetétével és fejtartó párnájával leginkább egy falba mélyesztett oltárra emlékeztetheti a nézelődőt. (Természetesen vendégek fogadásánál ez a rész mindig gondosan rejtve marad a kíváncsi szemek elől, akárcsak az ágy alatt található a modernkor vívmányaival – mint amilyen az ujjlenyomat olvasó vagy a szemszkenner felszerelt – koporsó, ami inkább tárolási mintsem alvási célokat szolgál.) Továbbá szintén eltüntetve a szemek elől egy italos palackokkal felszerelt, szintén az állfalba mélyesztett hűtőrendszer, mely legalább annyira változatos korokból származó feliratokkal rendelkezik, mint amilyen könyvek megtalálhatóak a polcokon. A bal kéz felőli oldalon a bárpult emberi értelemben véve hagyományos italok láthatóak, hozzá a szükséges eszközökkel a kávéfőzőtől a mikron keresztül a szirupokon át a whiskey-ig mindenféle eszköz rendezetten, egymás mellett sorakozva. Közvetlen a bárpult felett két keresztbe tett puska látható, melyek egy régi korszakot, egy Amerikában vívott háborút jelképeznek. Az ajtó felőli oldalon található még egy bőrfotel és egy szófa a hosszas tanár-diák lelkizésekhez az ablaktalan szobában.
Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel Crowe lakosztálya Nathaniel Crowe lakosztálya Empty03.08.13 11:30

Utálok különórára járni, utálok segítséget kérni a tanuláshoz, utálok bármihez is csak segítséget elfogadni, de ha a tanár azt mondja, hogy mennem kell, akkor mennem kell, mert a tanár szava szent és sérthetetlen, főleg az én szememben. És főleg Mr. Crowe szava. Mert akárki akármit mond,  egy nagyon jó tanár, és mellesleg nagyon jó pasi. Nyilván nem szabadna ezt gondolnom, de azért mégis, egy kicsit dobbant a szívem, mikor különórára hívott, hogy fejlesszük a tudásom. Ami fura, mert az én tudásommal semmi bajom nincsen, sőt az egyik legjobb vagyok az iskolában, nem igazán értem, mit kell rajta fejleszteni, de egy tanár csak nem beszél a semmibe, ugye?
Összecsapom a könyvemet, leteszem a tollamat, és diadalittas vigyorral nyomom Kendi kezébe a matekfüzetem, hogy lemásolja a házit. Alig két órája lett vége a sulinak, kész vagyok mindennel, mehetek is különórára. Felkapom a cipőmet, direkt magas sarkút veszek fel, így legalább egy kicsit magasabbnak tűnök, és kilátszom a földből, és magamhoz szorítva a jegyzetfüzetem meg egy tollat kilépek az ajtón. Megfordul ugyan a fejemben, hogy nem megyek sehova, beteget jelentek, itthon maradok, bebújok az ágyamba, és kialszom magam, vagy kimegyek futni, vagy isten tudja, csak ne kelljen mennem korrepetálásra, mert akárhogy nézem ez az. Csak ugye... Mr. Crowe nem akárkiket szokott a szobájába hívatni, így nem lehetek pofátlan. Amúgy is, milyen dolog már meglépni a találka előtt öt perccel? Ugye hogy szemét. Becsukom magam mögött az ajtót, és elindulok.
Lépteimet visszaverik a falak, ütemes kopogással közeledek az ajtó elé. Mikor odaérek veszek egy mély levegőt, és kopogok. Hármat. Halkan. Vámpír, azt is meghallaná, ha suttogva mondanám ki a nevét, csoda hogy a gondolataimat nem hallja, akkor lennék csak nagyon bajba, egyes órákon miket szoktam én gondolni róla. Az egyik vállamra húzom a hajam, és azt birizgálom, míg várok, lábammal a földet rugdosva kicsit.
Kattan a zár, felkapom a fejem, és mosolyogva nézek fel a férfire.
- Jó estét tanár úr, ne haragudjon, hogy késtem, rengeteg házi feladatom volt. – Halkan beszélek, ezek a falak amúgy is visszhangot keltenek, nem kell, hogy más is meghallja, hogy itt vagyok. Pont elég kínos lesz ez nekem a következő órán, nemhogy még most. Tovább toporgok az ajtó előtt, várva, hogy behívjon, és a görcs a gyomromban kezd egyre nagyobb lenni.
Hannah Jung
Victorian Angels RPG


Hannah Jung
Boszorkány
◊ you said it : 83
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : VA High
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel Crowe lakosztálya Nathaniel Crowe lakosztálya Empty06.08.13 1:56


- Jó estét Jung kisasszony! – üdvözlöm a lányt, majd félre állva az ajtóból egy karlendítéssel invitálom beljebb. A hálórészemet már rég elrejtettem, így most nem látható, hogy mennyire rendezetten ágyaztam be reggel.
- Elkésett? Észre se vettem – mosolygok rá udvariasan, majd bezárom mögötte az ajtót. Nem mozgok annyira lendületesen, mint a fiatalok, hiszen minek siessek, kényelmesen lépkedek beljebb, hagyva, hogy a lány tekintete beigya a szoba látványát.
- Ön kitűnő tanuló. Nem köti le túl sok idejét, hogy egyszerre legyen osztályszinten a legjobb boszorkány és a legjobb hétköznapi diák is? – szándékosan nem az iskola legjobbjának tüntetem ki, hiszen azt csak év végén tudhatjuk meg, kivéve, ha minden tanulmányi versenyen indul, és az összeset megnyeri. Ami pedig lehetetlen, hiszen nincs annyi idő a világban, hogy ez sikerülhessen neki. Így mégis marad az év vége.
- Foglaljon helyet – mondom anélkül, hogy bármilyen ülőalkalmatosságra is rámutatnék. Azt meg remélem, hogy nem akar leülni a hideg földre, mert én magam is cipővel mászkálok idebent. Öltönykabátom zsebéből előveszek egy szemüveget, csak a dísz kedvéért, hogy orrnyergemre és füleimre fektessem, majd a bárpultomhoz sétálok.
- Szomjas kisasszony? – kérdezhetném az is, hogy mit kér inni, de úgy döntöttem, hogy ebben a témában nem hagyok neki döntési lehetőséget. Közben a távirányítóval kikapcsolom a tévét, így a világ túl felén aktuális sporteseményekről a továbbiakban nem fogunk értesülni. Két talpas poharat teszek egy tálcára, majd a borosüvegekhez lépve kiveszek egyet.
- Tudja jövőre kell választania egy főtémát a tanulmányaihoz. Gondolkodott már azon, hogy mi legyen az? – a dugóhúzóval megszabadítom az üveget zárjától. Konstatálom, hogy kiváló évjárat volt, aztán töltök a testes italból.


Nathaniel Crowe
Victorian Angels RPG


Nathaniel Crowe
Vámpír
◊ you said it : 24
◊ your raise date : 2013. Jul. 29.
◊ i belong here : London VA High
Age : 38
Nathaniel Crowe lakosztálya Empty
https://victorian-angels.hungarianforum.com/t170-nathaniel-crowe#
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Nathaniel Crowe lakosztálya Nathaniel Crowe lakosztálya Empty

Ajánlott tartalom
Victorian Angels RPG



Nathaniel Crowe lakosztálya Empty
Vissza az elejére Go down

Nathaniel Crowe lakosztálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Nathaniel Crowe» Channing Tatum - Nathaniel Crowe
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: Kollégium&Külső területek :: Kollégium :: Keleti oldal | Fiúk szobái :: Tanárok lakrésze
-
Ugrás: