KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Padlás              Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Padlás              Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Padlás              Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Padlás              Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Padlás              Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Padlás              Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Padlás              Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Padlás              Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Padlás              Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Padlás              Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Padlás              Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Padlás              Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Padlás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Padlás Padlás              Empty24.07.13 23:01

*************************
Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Padlás Padlás              Empty28.07.13 2:23


let me break the ice
allow me to get you right


Dante ügyesen eltüntette a nyomokat utánam. Alapos munkát végzett, így még csak esélyt sem látok arra, hogy a szüleim a nyomomba szegődjenek és megkeressenek. Egyébként sem hinném, hogy túlzottan hiányoznék nekik, mert megvan a maguk problémája. Nem csodálkoznék, ha apám távozásom után már a házat is felégette volna egy szerencsétlen véletlen folytán vagy alkoholmérgezésben meghalt volna. Sosem ivott vagy dohányzott nagy dózisban, de anyámat hosszú távon nehéz elviselni, főleg, ha én már nem is vagyok ott.
Nyaranta apámmal az erdőket jártuk. Nyaranta ő is szabad volt és sokkal több időt fordított rám, egy szem fiára. Anyám sosem állt olyan közel a szívemhez, mint az apám, de nem is féltékenykedett emiatt a férjére. Nem vonzotta a gondolat, hogy tudja a fia minden apró titkát, amit esetleg nem mond el. Apám mindent tudott rólam, attól kezdve, hogy először belekóstoltam a szivarjába egy magányos délutánon, mikor nem voltak itthon és azzal befejezve, mikor először lerészegedtem. Bizalmasok voltunk és örültem, hogy ilyen apa-fia kapcsolatnak lehetek tulajdonosa, mert nem mindenki mondhatja el magáról, hogy ennyire jóban van az apjával. Szerettem az öreget és most sajnálom, amiért magára hagytam anyámmal.
Egy egész pizzát gyűrtem magamba és most a hasamon fekve próbálom kipihenni. Sok volt. Több, mint sok. Azt hiszem, meg kellett volna osztanom Klausszal, mikor annyira esdekelt érte. Önző vagyok. Legközelebb rendesebbnek kell lennem, még ha csak egy nyamvadt pizzát illetően is. Az ablakhoz sétálok és kinézek rajta. A lacrosse pálya üres és kedvet érzek ahhoz, hogy elfoglaljam, én uraljam egyedül.
Mióta ehhez az intézményhez tartozom, kizárólag a pályán érzem jól magam és mintha csak ott lennék biztonságban. Nem számít, hogy az egyik málnabokor mögül Dante zafírkékjei követhetik mozdulataimat, vagy hogy Faye bármelyik pillanatban felbukkanhat, mert az ütő a kezemben, a szemem pedig a pályán. Soha ezelőtt még nem játszottam ilyen játékot, de máris a szívemhez nőtt.
Eszembe jut, hogy a padláson láttam egy ütőt, az enyémet sajnos kettétörtem a minap egy szerencsétlen baleset jóvoltából, minek következtében majdnem az igazgatónő elé is vittek. Fel kell mennem azért az ütőért és lehoznom, különben a holnapi edzésből kimaradok.
Felhúzok egy fekete bakancsot meg egy szürke, fehér mintákkal tarkított pólót és elhagyom a szobát, azonban nem zárom kulcsra, hátha idő közben Klaus felbukkan. Ebben a kollégiumban amúgy sem gyakoriak a lopások. Végigsétálok a folyosón, felsietek a harmadik emeletre és annak a végén megtorpanok. Lenyitom a plafonon lévő kis ajtót és lehúzom a létrát, amin így már könnyedén felmászhatok a poros helyiségbe. Miután meggyőződöm róla, hogy tiszta a terep, a dobozok közé vetem magam és egytől egyig kezdem felnyitogatni mindet. Fogalmam sincs, merre keressem.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Padlás Padlás              Empty03.08.13 6:33

Dorian & Heloise

Hajlik jobbra, majd balra. Meggyötörve rogyik össze, majd egyenesedik ki. A szél vad táncra szólította a fákat és hajam. Nem érdekel csak érezni akarom bőrömön fagyos érintését, mélyet akarok szippantani a babarózsától illatozó levegőből és elmélyedve bámulni előre a fák felé. Szél sikítása, zörgő levelek nem engednek a csöndnek helyet, minden olyan komor és engem még is megnyugtat. Olyan gyönyörű a készülődő vihar, imádom a padon ücsörögve nézni. Itt, ahol Klaussal is ülni szoktunk az erdőt figyelve. Hazudnék, ha azt mondanám nem hiányzik, de lassan kezdem megszokni a magányt mint remek partnert. Nem szól hozzám, nem ér hozzám, jó társ nem igaz? Hát nem igaz... Próbálom hitegetni magam, de nem megy. Nem tesz jót nekem az egyedüllét. Még komorabb felhők díszelegnek körülöttem, melyek starta készen várnak mikor szórjanak villámokat. Mostanában sokkal ingerlékenyebb és csipkelődőbb lettem, ami nem jó hisz eddig sem voltam egy kis szent. Mintha ezzel bármit is helyrehoznék, mintha az, hogy látom miként bántok meg még több személyt enyhítené a belső feszültségem. Sajnos még rosszabbul érzem ettől magam, ördögi kör ez. Úgy érzem magam mostanság a suliban sem tudok figyelni. Nem hiába mondják az érzelmektől nem tud rendesen gondolkodni az ember. De nem én akartam ezt! Nem az én hibám... Életre való terveim közt nem szerepelt nyálas románc, mely megbódít teljesen. Nem akarok cuki szívecskéket Valentin napkor, nem akarok romantikus filmeket nézni és még inkább nem bárkinek is oda adni mindenem. Lehet buta vagyok, hogy mindezektől megakarom fosztani magam, de nem lenne egyszerűbb? Olyan egyszerű lenne mint levegőt venni. Nem kell senki miatt aggódni és értem sem aggódnak, nem kell megfelelni és még sorolhatnám. Továbbra is előre nézek a sűrűn elhelyezkedő fák tömkelege felé miközben észbe kapok, hogy be kell mennem az iskolába. Sóhajtva állok fel, táskám átvetem vállamon és lassú léptekkel indulok el az ódon épület felé. Mindig elvarázsolt kinézete. Rajongója vagyok a régi dolgoknak, minden mi ősi, meggyötört, régi az tetszik. Leggyönyörűbb iskolának tartom ezt, s nem csak Londonban, hanem az egész világon. Szebb helyet el sem tudtam volna képzelni. Öröm ide járni, viszont mostanság a külseje adta gyönyört sem tudom élvezni. Ma viszont elakarok fojtani mindent ami Klaussal kapcsolatos, ma nem akarok kettőnkön rágódni. Tulajdonképpen nincs is olyan, hogy mi, csak Ő, meg Én. Nem tartozunk egymáshoz, így nem is értem miért agyalok annyit. Ha meglátom akkor viszont bármennyire is sikerült eloltanom a lángocskákat melyek miatta gyúltak újra lángra lobbannak. Gondolataim zavarában haladok tovább. Belépve a hatalmas cirádás kapun a lépcső felé vezetnek lábaim. Kedvem támadt a régi holmik közt kutatgatni. Harmadik emelet felé igyekszem. A lépcsőfokokkal azonban meggyűlik a bajom. Lusta vagyok ennyit lépcsőzgetni, de a padlás fent van, már pedig én, ha törik, ha szakad oda megyek! Ott nincs senki, csönd van és csupa érdekes dolog ölel körbe. Nem is kell nekem senki. Elvagyok én egymagam, senkire nincs szükségem. Felérve a harmadikra picit kifújom magam majd annak vége felé fordulva indulok megint meg. Meglepetten látom, hogy a plafonon lévő kis ajtó nyitva és egy látra van ide téve. Halk zörej szűrődik le. Összeráncolt homlokkal mászok fel óvatosan. Bárki is legyen az majd elküldöm innen. Gyorsan felállok, lejjebb húzom szoknyám és tekintetemmel zavaró „tényezőt” keresem. És elcsípve a dobozok közt. Torkom megköszörülöm és közelebb lépek hozzá megbökve vállát.
- Menned kellene!- Minden köszönés vagy egyéb nélkül kérem..kérem? Inkább utasítom távozásra. Megpillantom arcát, Dorian?! Hát ez mit keres itt? Biztos valami sporttal kapcsolatos kacatot. Sosem rajongtam a sportért, se nézni se csinálni. Nem nekem való az izzasztó „munka”, mert számomra a mozgás megerőltető munka. Testnevelés órát is próbálom kerülni.
-Dorian..- Fél lépést megteszek hátra felé.
words: számold meg ~ set:this ~ notes: lesz jobb

Heloise Dubled
Victorian Angels RPG


Heloise Dubled
Boszorkány
◊ you said it : 37
◊ your raise date : 2013. Jul. 26.
Age : 28
Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Padlás Padlás              Empty03.08.13 22:48


let me break the ice
allow me to get you right


A fene se gondolta volna, hogy perceken belül társaságom akad. Nincs gondom vele, elvégre könnyen megtalálom az emberekkel a közös hangot és ezúttal se lenne ez másképp, biztosra veszem. Hallom a halk lépteket, amelyek erre közelednek, de átfut az agyamon, hogy csupán az utolsó szoba lakója az, aki szinte közvetlen a padlás alatt van. Miért mehetne oda bárki is? Nem feltétlenül kell erre tartania. Kezdem úgy érezni magam, mint aki reménykedik, hogy egyedül lehet és nyugodtan keresgélheti azt, amiért feljött.
Nem foglalkozok vele, de amint felmászik a létrán és goromba mód arra utasít, hogy menjek el, meg kell fordulnom és felvont szemöldökkel alaposan szemügyre vennem. Majd megy ő, ha nem bírja a fejemet, esetleg problémája van a farkasokkal - ki nem állhatom ezt a rasszista népet, akik megkülönböztetnek minket csak azért, mert bundások vagyunk és nem agyarasak. Például. A boszorkányok előszeretettel törnek pálcát a fekünk fölött, közben meg elfelejtik, hogy ők sem olyan normálisak a hókuszpókuszukkal, mint hinnék.
- Heloise... meglepődtem volna, ha ezúttal szépen kérsz tőlem bármit is - összefonom karjaimat mellkasom előtt. Semmi bajom ezzel a lánnyal, azt leszámítva, hogy lelkileg tönkre teszi a cimborámat, emellett gorombább minden embernél, akiket eddig ismertem. Nő létére tanulhatna némi jó modort - Eltaláltad. Én vagyok, teljes pompámban. Remélem nem gondolod, hogy el fogok menni. Legfeljebb csak utánad - vállat vonok, enyhe mosoly játszik ajkaimon. Sosem tudok teljes komolysággal beszélni az emberekkel, főleg nem azokkal, akik előszeretettel gúnyolódnak és akiknek a lételemük a szarkazmus.
Alaposan szemrevételezem, tetőtől talpig, tekintetem megállapodik a pólóján, amin egy tigris profilja látható. Ordít. Üvölt. Mitől, a fájdalomtól? Esetleg a lelki világodat tükrözné, mademoiselle? El sem merem képzelni, milyen lelki világa lehet - nyilván sötét és piszkos. Biztos képtelen szeretni bárkit is, épp ezért bántja folyamatosan Klaust meg szórakozik vele. Na jó, azt hiszem én inkább kussolok és nem papolok a szerelemről.
- Van egy ajánlatom: mivel tudom, hogy nem csíped a farkasokat, megígérem, hogy nem haraplak meg... te pedig cserében elviselsz még röpke pár percig, amíg megkeresem az ütőmet. Na? - szerintem elég jó ajánlat, hülye lenne nem elfogadni. Azért még hozzáteszem: - És akár megbeszélhetnénk ezt-azt. Mondjuk, hogy mi van veled meg Klausszal... sajnos neki nincs ínyére erről nyilatkozni - csalódottan húzom el a számat, de remélem, hogy tisztában van vele: őt hibáztatom. Nem mindenért, mert tudom, hogy a haverom sem egy szent és hogy szeret az emberek lelkébe gázolni - Heloisenak van egyáltalán? -, de bizonyos dolgokért igen. Mondjuk, mert Klausnak a napokban folyton lóg az orra.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Padlás Padlás              Empty04.08.13 5:33

Dorian & Heloise

Annyira szeretnék úgy egyedül lenni, hogy az boldoggá tesz. Azt akarom, hogy mindenki riadjon el tőlem és egymagam maradjak. Azt hiszik egy démoni nőszemély vagyok, végül is fekete hajam, egyesek szerint ijesztően kék szemem és hófehér bőröm tökéletes rideg külsőt nyújt. Nem kell gonoszkodnom, egyből van a világnak rólam egy elképzelése és erre pluszba rátetézek hisz nem vagyok egy angyali tünemény. Aki ismer..nah jó ez túlzás, engem senki sem ismer ami egyébként nem zavar, sőt! Higgyék csak, hogy lelketlen nőszemély vagyok addig biztonságban van sérülékeny lelkem. Elfogadnak, megpróbálnak megmaradni egy légtérben mellettem és vagy nem foglalkoznak csípős megjegyzéseimmel, vagy próbálnak vissza vágni. Van egy olyan érzésem most sem fogom megúszni annyival, hogy engedelmesen elmegy az illető, hanem előtte jól „hajba kapunk” aztán vagy elmegy, vagy folytatjuk tovább én ugyanis nem tágítok. Sosem mondok le arról amit akarok. Klausról sem mondok le, vagy azzal, hogy mostanában én is kerültem azt teszem? Ha oda megyek hozzá próbál nem észrevenni, és ha néha-néha sikerül szóra bírnom tőmondatokban motyog valamit és ott hagy. Nem tudom megéri-e loholnom utána, ha úgy sem akar látni.
Meglepődöm mikor rájövök Dorian-t utasítottam távozásra. Klaus legjobb barátja és vele is egy szemétláda vagyok. Talán, ha megpróbálnék kedves lenni..áhh! Dehogy..én nem lehetek kedves. Olykor pedig akár hihetetlen is, de mondanék pár jó szót, de annyira rám ragadt a negatív gúnya, hogy már nem tehetem. A végén azt hiszik, hogy velem is lehet „haverkodni” én pedig akkor már bármit tehetek nem hiszik el, hogy egy mini szörny vagyok.
-Ohh...pedig igyekeztem.- Vállat vonok. Tudom, hogy modortalan vagyok, de nem tudom akarok-e változni. Igazából ez a változásosdi meg sem fordult volna a fejemben, ha nem történt volna meg az az ominózus eset Klaussal.
-Hát, ha nálad ez a teljes pompa akkor most igen elkeseredtem..- Halkan elnevetem magam, de nem örömömben. -Ha utánam akkor sokáig itt kell maradnod azt pedig nem hinném, hogy kibírnád.- Nem két perc erejéig jöttem ide. Terveim szerint szépen leülök és elnézelődöm és gondolkozom vagy keresek valami érdekes kacatot. Dorian ajánlatát hallva akaratlanul is gúnyos mosoly szökik arcomra. Miért gondolja, hogy utálom a farkasokat? Elég vicces ténymegállapítás ez tekintve, hogy Klaus is az. Mondjuk szegénynek is mindig kutyás megjegyzéseket tettem mint például szia blöki, vagy hé bundás, vagy bolhás vagy és még sorolhatnám. Ép válaszolnék neki valami kellően Hel-es beszólással fűszerezve mikor felhozza Klaus-t. Hirtelen úgy érzem mintha ólom nehezékeket aggattak volna rám. Számsarka legörbül és szerintem a szokásosabbnál is fehérebbé vált ábrázatom.
-Mire vagy kíváncsi?- Magam sem értem miért foglalkozok egyáltalán vele. Valamiért viszont úgy érzem beszélnem kell erről valakinek. -Amúgy, hogy van? Mondott valamit, hogy mennyire utál, vagy teljesen elzárkózik minden velem kapcsolatos dologtól...?- Annyiszor akartam visszafordítani az időt, vagy megbűvölni Klaus-t, hogy felejtse el de még kevésbé tudnék akkor a szemébe nézni.
words: számold meg ~ set:this ~ notes: magamat is meglepem kedvességemmel

Heloise Dubled
Victorian Angels RPG


Heloise Dubled
Boszorkány
◊ you said it : 37
◊ your raise date : 2013. Jul. 26.
Age : 28
Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Padlás Padlás              Empty04.08.13 8:25


let me break the ice
allow me to get you right


- Jobban kellene igyekezned. A végén még egyedül maradsz, mint a kisujjad - figyelmeztetem vigyorogva, bár komolyan gondolom, amit mondok. Elvégre, soha egy kedves szava se volt még hozzám, amit konkrétan nem veszek a lelkemre, de mások talán velem ellentétben nem tolerálják ennyire a gorombaságot. Megütheti még a bokáját emiatt - Attól, hogy mást mondasz, tudom, hogy majd' elalélsz a látványtól - kacsintok, bár az egómnak nem tesz jót a megjegyzése. Magamban legyintek rá, hagyom belső farkasomat morogni és vicsorogni. Kezd derengeni, miért utálom a boszorkányokat. Ők a leggorombább faj... Rasszisták.
Kibírok én mindent. Ha azokat a fájdalmakat elviseltem, amik az átváltozással jártak - és még járnak is majd egy darabig, amíg nem tudom kontrollálni a bennem lévő vadállatot -, akkor Heloise piskóta lesz. Bár tény, hogy a szarkazmus világ életemben ősellenségem volt, főleg, ha egy nőtől származott az. Egy nő ne legyen gunyoros és tiszteletlen. Nem tartom többre a férfi nemet, sőt sokra becsülöm a nőket, de van egy határ, amit bizony ne lépjenek át. Ez olyan elvárás nálam, mint náluk, hogy hajtsuk le a WC ülőkét, miután végeztünk vagy hogy csavarjuk rá a fogkrémes tubusra a kupakot, emellett a végéről nyomjuk ki belőle a cuccot, ne a közepéről. Ha jobban belegondolok, ők túlreagálják ezt, míg az én kérésem teljesen jogos.
- Nem várom meg, míg te lemész. Félre ne érts! Csak azt mondom, hogy kénytelen leszel megvárni, amíg végzek, mert biztos, hogy nem megyek el innen addig míg nincs meg az ütő - csóválom fejemet és közben vissza is hajolok a dobozok közé, hogy az ütő után kutakodjak - Egyáltalán mi bajod neked az emberekkel? Összefogtak ellened vagy mi? A falra mászok ettől az utálatos viselkedéstől - megborzongok, tényleg rosszul vagyok ettől, bár különösebben nem zavar be az életembe, nem változtat rajtam semmit és a személyiségemen se. Csak egyszerűen... ne.
Nem sejtettem, hogy ennyire érdekli majd Klaus... és ez a téma kettőjükről, de egy széles vigyor kíséretében rádöbbenek, hogy de igen, mégis. Megfordulok egy ósdi vázával a kezemben, amit a kupac tetején találtam.
- Mondjuk, hogy mit csináltál, amitől így magába zuhant és amitől nem akarja elárulni nekem, mi a baja pontosan - kicsit dühös vagyok rá, emellett aggódom Klaus miatt. Tényleg semmit nem mond és ilyen még nem történt azóta, hogy ismerjük egymást. Aggasztó - Mit szólnál hozzá, ha kérdezz-feleleket játszanánk? Én most válaszolok erre, ha utána te nekem valami másra. Mit szólsz hozzá? - felvonom szemöldökömet, kajánul vigyorgok és leteszem magam mögé a csúf vázát, majd leülök egy poros hintaszékre, közben remélem, hogy nem szakad össze a súlyom alatt.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Padlás Padlás              Empty04.08.13 12:14

Dorian & Heloise

Furcsa, hogy pont arról beszél nekem, hogy ha nem igyekszek egyedül maradok. Nos drága barátom vagy mi a csudám is vagy ép azon munkálkodom, hogy magam maradjak. Beakarom magamnak bizonyítani, hogy nincs szükségem senkire. Vállat vonva nem foglalkozom tovább ezzel a témával, lezártnak nyilvánítom. Nincs se erőm, se kedvem rágódni ezen.
-Mondanám, hogy kiég a retinám, de mint mindenki tudja kedvességem akár a csillagos ég, de esküszöm elájulok hogyha még egyszer kacsintasz.- Fanyar pofát vágva mutató ujjam felé mutatom. Borzalmas, hogy a farkasoknak mekkora egó halmazuk van, bár ez alól a vámpírok sem kivételek. Azt hiszik mások vérén élnek és ettől erősebbek. Hát nem. Nem akarok senkit lenézni, megvetni, de nem tudom szótlanul elviselni őket. De azért csökkentettem a megvető pillantások tömegét és beszólásokat is. Most úgy tűnhet a boszorkányokat ajnározom a többieket meg csak elviselem. Hát ez nem igaz. Nem rajongok azért ami vagyok, de együtt élek sorsommal. Nem tudom cserélnék-e egy egyszerű lánnyal, de hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fordult meg párszor fejemben milyen jó lenne normálisnak lenni. Egyszerű gimibe járni és olyan barátot szerezni aki nem alakul át teliholdkor egy hatalmas bundássá.
-Jól van nekem mindegy csak siess!- Mellkasom előtt karjaim összefonom. Dorian az a személy akinek nem kéne foglalkozni velem, akinek némán tűrnie kellene, ha mondok neki valamit. Legalábbis egyszerűbb lenne így, de nem! Még szóvá is teszi, hogy utálatos vagyok. Nem tudok más lenni, ettől még nincs bajom másokkal. Vagy is, de! Roppant kritikus szemmel nézem a világot, de ha valakit kedvelek akkor is piszkálom, ha pedig nem nos akkor annak csak azt mondhatom ciki.
-Nem értem mit akarsz ezzel. Teljesen normálisan viselkedem, nekem ez a jó. Sajnálom, hogy nem vagyok olyan mint a többi lány, de nem leszek kis tündérke.- Sóhajtva dőlök a falnak. Tudom jól, hogy elviselhetetlen vagyok olykor, de engem is lehet szeretni. Nagyi szerint csak meg kell találnom azt aki kitudja hozni belőlem az elfojtott kedvességet. Azt hittem Klaus lesz az a bizonyos személy, de eltoltam magamtól. Most pedig, hogy nem tudok ránézni anélkül, hogy kellemetlenül érezzem magam elakarom szeparálni magam teljesen tőle. Nem akarom látni, nem akarok hallani róla és gondolni sem rá. Ám mikor Dorian felhozza őt egyszerűen nem tudom ezt tenni. Ezer kérdés kavarog bennem vele kapcsolatban. -Olyat tettem amit minden nap bánok..- Nem akarom elmondani, hogy mit történt mert még nagyobb szemétládának érzem tőle magam. Ránézek a fiúra, ajjaj mi ez a vigyor. -Rendben, de semmi ostoba kérdés!- Figyelmeztetem és már előre tudom, hogy ezt megfogom bánni. Körbepillantok, hogy én is találjak valamit amire leülhetnék. Egy masszívnak tűnő dobozra leülök óvatosan. -Szóval akkor mi van Klaussal?- Érdeklődöm. Ő az egyetlen oka annak, hogy belementem ebbe az idétlen játékba.
words: számold meg ~ set:this ~ notes: micsoda ötlet

Heloise Dubled
Victorian Angels RPG


Heloise Dubled
Boszorkány
◊ you said it : 37
◊ your raise date : 2013. Jul. 26.
Age : 28
Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Padlás Padlás              Empty05.08.13 7:10


let me break the ice
allow me to get you right


Nevetek ugyan, de kezdem zokon venni, amit mond. Nő még ilyet nem vágott soha a fejemhez, hogy nincs kedvére a bennem való gyönyörködés. Nem vagyok nagyképű, csak figyelmen kívül hagyom a hibáimat, mert így legalább könnyű közlekedni a világban. Mégis mit miért el valaha az az ember, aki udvariasan félreállt mások útjából? Semmit. Dante is ezt tanította nekem - eltaposni az előtted levőt és azt mutatni, hogy te vagy a legjobb. Még ha ez valójában nem is így van. És nincs így. Elvégre egy hónapja járkálok farkasbőrben és még korántsem uralom olyan jól a bennem lévő fenevadat, mint mondjuk Dante vagy Faye.
- Kezdem én is azt hinni, hogy hanyagolnunk kéne egymást. Frusztráló egy légtérben lenni egy jégkirálynővel - csóválom a fejemet, de nem rejtem el mosolyomat, ami megjelenése óta szám sarkában játszik - Ne siettess! Annál lassabb leszek - csinálok úgy, mint aki duzzog, de valójában nem hat meg, bármit is mond. Annyi közöm van mindössze hozzá, hogy legjobb cimborám hőn áhított asszonya és ennyi. Nem is akarok közelebb kerülni hozzá, mert az undokság ragályos.
Felsóhajtok. Tehát nem érti. Soha, de soha nem kértem senkitől, hogy legyen egy másolat, mert az tényleg elég unalmas meg egy idő után idegesítő. Attól függetlenül, hogy azt kérem, legyen kedvesebb, nem kell bájolognia. A kényeskedéstől én is falra mászok, na meg a hisztitől és a hízelgéstől. Hányinger, de komolyan. Heloise félreértett engem, ha azt hiszi, ilyesmit várok tőle. Amúgy sem kérnék lehetetlent.
- Nem kell tündérkének lenned. Csak próbálj meg normális lenni és mellőzni a szarkazmust! Hidd el, Klaus is jobban csipázna úgy! - vállat vonok és mellőzöm azt a bizonyos kacsintást, amitől feltehetőleg elájulna - negatív értelemben.
Kezd egyre izgalmasabb lenni ez a beszélgetés. Mi lehet az, amit ennyire bán? Mi lehet az, ami miatt Klaus kínkeserves ábrázattal járja a sulit meg a kolit is egyaránt? Most már száz százalékig biztos vagyok benne, hogy Heloise cseszett el valamit, nem pedig fordítva. Ha Klauson múlna, már együtt lenne ez a két jómadár.
- Definiáld, kérlek, az ostoba kérdés fogalmát. Nekem biztos, hogy nincsenek olyanjaim - vigyorgok, mint a tejbe tök, aztán billegni kezdek a széken. Egész kényelmes, nem tudom miért hajították ki - Nem mondott semmit. Épp ez az, ami zavar, mert mióta ismerem, mindent elmond nekem és ez fordítva is igaz. Nem tudom, min kaptatok össze... vagy mit csináltál vele, de torkán akadt a szó. Csak azt látja az ember, hogy világfájdalmas képpel bóklászik vagy az udvaron, vagy a folyosókon, de legfeljebb piával tudom rávenni a mosolygásra. És ennyi, kifújtak a terveim, amivel jobb kedvre deríthetném - idegesen szántok rövid tincseim közé. Nyugtalanít a gondolat, így még inkább, hogy hangosan is kimondtam annak az embernek a szemébe, aki miatt kirobbant ez az egész búskomorság - Szóval most én jövök: mit csináltál vele? Vagy mit mondtál neki? Becsszó, nem avatkozok bele a dolgaitokba, de tudnom kell... Talán még hajlandó lennék segíteni is, de természetesen nem a te érdekedben - ezúttal komoly vagyok és nem engedem felszínre jókedvemet, ugyanis nyoma sincs annak. Szeretném, ha látná, komolyan dühös vagyok, amiért nem bírja moderálni magát és legalább Klausszal tisztességesen viselkedni.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Padlás Padlás              Empty08.08.13 6:04

Dorian & Heloise

Mindig utáltam Doriannal találkozni. Nem azért mert bármiféle problémám lenne vele...vagy is de! Az a bajom vele, hogy nem veszi magára a sértegetéseimet, vagy csak nem mutatja? Akárhogy is annyi egója van, hogy nem árt neki ha kicsit lecsippentek belőle mogorva megjegyzéseimmel. Viszont ahogyan én keményen tudok vele bánni úgy azt ő is vissza adja. Most is csak annyit mondott jégkirálynő és ettől már teljesen kész vagyok. Semmi érzelem nem feslik arcomra, de fáj. Fáj, hogy ilyennek látnak. De nem érdekel! Higgye mindenki, hogy egy arcátlan dög vagyok.
-Még egy ilyen megjegyzés és lefagyasztom a nyelved!- chöö..nem érdekel egy ilyen ugri-bugri. Nem tudom teljesen komolyan venni, folyton elmosolyodik még akkor is, ha már nem kéne. De ettől függetlenül megjegyeztem! -Csak magadnak ártasz, ha lassabb leszel- Nem nekem tesz szívességet azzal, ha hamar elmegy, hanem magának, hogy nem kell tovább elviselnie. Kezdek rájönni, hogy bármennyire is egyedül akarok lenni, nem megy. Furcsa, de még Doriannak is örülni tudok. És bár jó szava nincs hozzám, de legalább beszél hozzám. Aztán szépen beszólok neki egypárat amitől ráun a negatív légkörre és itt hagy én pedig megint csak Klaussal való gondolataimba elveszve maradok. Azt kívánom legyek kedvesebb, hogy ne menjen el, de ez sosem fog valóra válni. Magamat sem értem. Olyan változékony vagyok, egyszer azt mondom így a jó máskor meg, hogy ez borzalmas. Hol itt az igazság?
„Normális...jobban csipázna”- ezek ragadtak csak meg bennem Dorian mondandójából. Hát nem vagyok normális? Én azt hittem mindenki normális, valakinél a kedvesség dukál, valakinél meg, hogy undok. Mindenki más, de ettől vagyunk érdekesek, hisz Klaus is mennyire kitudott ugrani a bőréből mikor valami jót csináltam, vagy mondtam. Hogyha nem lennék olyan amilyen akkor nem lepődne meg egyes tetteim után. Így tud utálni és kedvelni is, mindig más kavaroghat benne velem kapcsolatban. Bármennyire is furcsán hangzik, de örülök néha annak, ha megsértődik rám. Olyankor még ha nem is a legszebb módját választva a kiengesztelésének, de akkor is sikerül és akkor azt érzem olyan vagyok mint más...kedves. Amint visszakapom mosolyát viszont rögtön széthullik az idilli pillanat és újból visszajön a megszokott énem.
-Nem érdekel mit gondolsz!- Valójában nagyon is. Csak ülök és arra tudok gondolni, hogy mennyire igaza van, de túl büszke vagyok, hogy megfogadjam a tanácsot. Mindenki olyan amilyen. Ha nem ilyennek kellene lennem akkor nem így születtem volna. Próbálom ezzel hitegetni magam, de a valóság az, hogyha valami nem jó akkor azon változtatni kell. Annyira hozzám nőt ez a szerep, hogy már képtelen vagyok átlépni rajta, vagy csak egyedül nem...
-Hát persze, hisz ahogy minden mozdulatodról úgy minden kérdésedről is süt az értelem..- Bánom már, hogy belementem a kérdezz felelek játékba. Ahogy eljut agyamig mit mondtam hirtelen teszem kezem szám elé. -Sajnálom ezt nem gondoltam komolyan- Szemem hirtelen elkerekedik. Heloise Dubled bocsánatot kért. Mi történik velem? Soha semmiért nem kérek elnézést. Leszegett fejjel hallgatom Dorian szavait. Fogalmam sincs megbántottam-e az előbb őt, hogy magára veszi-e vagy sem, de amit Klausról mond az kétségbe ejt. Hát ennyire gonosz volnék? Ennyire a lelkébe gázoltam? Gondoltam, hogy megbántottam, de olyannyira, hogy még legjobb barátjának sem mond semmit? Most én jövök, nekem kell válaszolnom. Dorian most először nem vigyorog mikor komolynak kell lennie, most tényleg az. Megmarkolom felsőmet, továbbra sem nézek fel. Nem merek a szemébe nézni túlságosan szégyenlem magam.
-Megcsókoltam...-Nagyot nyelek. -És miután ő megint megakart kinevettem és azt mondtam nem jelentett semmit, csak kíváncsi voltam.- Úgy érzem hozzászíjaztak a dobozhoz, nem tudok mozogni. Annyira szégyenlem magam és ami a legviccesebb, hogy nem azért amit tettem, hanem azért mert a szívem ellen tettem. Önző vagyok, de annyira bánom mert azt a személyt toltam el magamtól aki megmozgatott legbelül valamit bennem.
-Dorian, én szeretem őt, de annyira féltem attól amit akkor éreztem és ami csak egyre erősödik bennem!- Hangosan törik ki belőlem miközben jeges tekintetem ráemelem. Nem tudom rejtegetni az érzéseim, apró könnycseppek szaladnak végig arcomon. Sosem sírok, ha egyedül vagyok akkor sem. Nem engedek utat a gyengeségnek és most egy olyan srác előtt patakszik könnyem ki...áhh mindegy, végem van!
words: 660 ~ set:this ~ notes: késtem, bocsánat

Heloise Dubled
Victorian Angels RPG


Heloise Dubled
Boszorkány
◊ you said it : 37
◊ your raise date : 2013. Jul. 26.
Age : 28
Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Padlás Padlás              Empty

Ajánlott tartalom
Victorian Angels RPG



Padlás              Empty
Vissza az elejére Go down

Padlás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: VA High :: Harmadik Emelet
-
Ugrás: