KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
my room     Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
my room     Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
my room     Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
my room     Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
my room     Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
my room     Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
my room     Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
my room     Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
my room     Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
my room     Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
my room     Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
my room     Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

my room

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: my room my room     Empty11.08.13 23:41

my room     Tumblr_mp7ax9QRth1qb83abo1_500
Heloise Dubled
Victorian Angels RPG


Heloise Dubled
Boszorkány
◊ you said it : 37
◊ your raise date : 2013. Jul. 26.
Age : 28
my room     Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: my room my room     Empty12.08.13 3:05

Nyár van, olvad a málna a számban, Égek egy könnyű lázban, Ha a váll a vállhoz ér!



Húsz perccel edzés után lépek ki az iskola hatalmas, robosztus épületéből, hogy az enyhe napfényben elinduljak. A hátizsákomat a vállamra veszem, a kezemet a farmerem zsebébe süllyesztem, és ruganyos léptekkel indulok meg Heloise otthona felé. Érzések kavarognak bennem, a gyomrom félig görcsben áll, és hogyha sokat fogok útközben ezen az egészen gondolkozni, akkor félek, hogy az ebédem visszaköszön. Nem is tudom, hogy pontosan mi lesz, nem tudom, hogy mivel kellene kezdenem. Csak köszönjek egy sziával, öleljem meg, vagy csókoljam? Tegnap nem sikerült megbeszélnünk, hogy pontosan mi is van kettőnk között, habár kiderült, hogy ő is vonzódik hozzám, nem csak én őhozzá. Én pedig, mintha a Föld fölött repkednék, úgy érzem most magamat.  Az arcomon egy idióta vigyor ül, amitől pont úgy nézek ki, mint a gyerek, aki pont most kapta meg a biciklijét amire annyira, de annyira vágyott. Mert, hogy én Rá vágytam. Az a csók tegnap. Jobb volt, mint a legelső, pedig az sem volt semmi, csak a vége volt másmilyen. A tegnapi vége sokkal kellemesebb volt. Heloise meghívott magához, én pedig izgatott voltam egész nap emiatt. Még sosem voltam náluk, pedig nagyon sokszor hazakísértem már. Tudom, hogy a nagymamájával él nem mesze a sulitól, de ennyi. Arról fogalmam sincsen, hogy mi van a szüleivel, vagy hogy milyen a szobája, mert ezekről sosem beszélt. Kérdeztem, de figyelmen kívül hagyta, én pedig nem firtattam. Ő ilyen. Nem szeret magáról beszélni, így szinte alig tudok róla valamit. Bezzeg én! Nekem be sem állt a szám ahányszor együtt töltöttük el az időt. Szerintem Heloise olyan dolgokat is tud rólam, amire nem is emlékszem, hogy elmondtam, pontosan azért, mert nem tudom befogni. Egyszerűen utálom a magányt, és a csendet. Annál nincsen rosszabb. Persze az átváltozás sem valami kellemes, de az egyedüllét.

Útközben megállok egy virágosnál, és Hel nagymamájának veszek egy csokor virágot, Mary mindig ezt tanította, Isten nyugasztalja őt. Élvezem, hogy a forró napsütés simogatja a testem, habár itt sosem lesz olyan meleg az idő, mint amire én vágytam. Itt sosem lesz nagy forróság. Most is farmerben meg hosszú ujjú pólóban igyekszem a ház felé, aminek már látom a kapuját. Még megálltam a kisboltnál, és vettem Heloisenak is valamit. Csokoládét és nutellát. Ezeket én is nagyon szeretem, és tudom, hogy ő is. Ezt tudom róla. Meg amúgy is a csokit és a nutellát minden normális ember szereti. Még ha mi nem is vagyunk olyan normálisak.
Ahogy egyre közelebb érek a takaros kis házikóhoz, a szívem gyorsabban kezd verni. Már érzem Heloise jellegzetes illatát, amitől jóleső borzongás fut végig a hátamon.
Benyomom a kis kerítést, ami kicsit megnyikordul, és szaporán lélegezve lépkedek az ajtó felé.
Már nincsen vissza út, rettenetesen izgulok. Nem tudom, hogy mi lesz, de muszáj lesz dűlőre jutnunk. Nagyon sokat gondolkoztam, hogy mit kellene tennünk. Maradjunk barátok, vagy jöjjünk össze. Mindkettővel sokat veszítünk. Ha csak barátok maradunk, a barátságunk meg fog romolni, és végül eltávolodunk majd egymástól. Ha pedig összejövünk akkor a barátságunknak lőttek. Döntések, döntések.. nehéz döntések!
Megállok az ajtó előtt, és gyorsan kopogok hármat. Az ujjaimat a hajamba fúrom, és körbenézek addig, amíg várom, hogy ajtót nyissanak.
Klaus Emmergton
Victorian Angels RPG


Klaus Emmergton
Vérfarkas
◊ you said it : 31
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
my room     Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: my room my room     Empty19.08.13 5:03

Klaus & Heloise

Életemben nem voltam még olyan fáradt mint most. Mikor tegnap hazaértem egyfolytában csak gondolkodtam aztán megint gondolkoztam és megint. Szemhunyásnyit se aludtam. Plafont bámulva vártam, hogy végre reggel legyen. Órákon alig tudtam figyelni mert vagy azon kaptam, hogy kiakarok csúszni a padból félálomban, vagy azon, hogy ajkaimon még mindig Klausét érzem. Akárhányszor rágondolok a tegnapra, hogy milyen boldog volt, hogy nem bántottam meg és láttam csillogni szemeit akaratlanul is elmosolyodom. És ez nagyon, de nagyon ciki! De tényleg...én nem mosolygok. Arcom is szinte akár a fal oly fehér állandóan most pedig mint akibe élet szállt piros mint a paradicsom. Miután vége lett a tanításnak mára úgy iszkoltam haza mintha kergettek volna. Fáradtam dőltem a kanapéra és egyből elnyomott az álom.
****
Éppen azt a lányt kínzom álmomban kit a legjobban utálok mikor hideg ujjak simítanak végig arcomon. Levegőért kapkodva riadok fel és nézek felkeltőmre. -Nagyiiii! Olyan jó álom volt..- Nyafogva ülök fel. -Csak nem a helyes kis barátoddal?!- Nevet, de én nem tudok. Idegesen rázom meg fejem. Vidám vonásairól a falon csüngő órára pillantok. Szemeim elkerekednek, hirtelen állok fel és indulok a szobám felé..indulok? Inkább rohanok. -Mért csak most keltettél fel?- Hátam mögé kiabálva kaffogok, de nagyon nincs időm haragomat éreztetni nagyival mivel helyre kell pofoznom kócos hajkoronám valamint még az ágyam sincs letakarva és a füzetek is szanaszét vannak. A lehető legnagyobb sebességgel próbálom a szanaszét hagyott dolgokat katona sorrendbe állítani. Mikor a szobám elfogadható állapotba kerül áttérhetek magamra. Szuszogva állok meg a tükör előtt és fésülöm ki hajam. Nézem magam és hirtelen elkomolyodom a szokásosnál is jobban. Egy lányt látok aki teljesen be van zsongva mert életében először valóban szerelmes.
-Bolond vagyok...lehet el sem jön.- Nah igen, ez is benne van a pakliban és bár ráripakodtam milyen következményei lesznek, ha nem jön azért félek. Mit fogok tenni, ha nem fog senki sem csöngetni ajtónknál? Mi lesz a rengeteg nasival..nah jó az a legkisebb gond, inkább magamért aggódom. Nem akarok párnát szorongatva zokogni nagyi karjai közt vagy a szoba közepén összekucorodva. Másnap úgy tenni mintha mi sem történt volna, elrejteni a fájdalmat mely bennem keletkezett. Vajon Klausnak mennyire fájt mikor megbántottam? Talán megakar leckéztetni, hogy én is átérezzem azt amit akkor Ő. Egyre idegesebb vagyok és nem tudom jogosan-e. Egy biztos, ha nem jönne megérdemelném. Utálom bevallani, ha valami rossz jogosan történik velem, de muszáj.
-Valaki csenget!- Mama hangja csilingel lentről én pedig megkönnyebbülve rohanok le a lépcsőn olyan gyorsan, hogy majdnem lebukok. Mielőtt kinyitom az ajtót kezem végig szalad szoknyámon, benntartott levegőt kifújom, majd kezem kilincsre kúszik.
-Szia!- Az ajtó nyílik én pedig a lehető legnormálisabban próbálok nézni, de nem tehetek róla, muszáj elnevetnem magam Klaus-t látva. -Úristen...virág? Nem túlzás ez egy kicsit?!- Kezem szám elé teszem, de így is kacagok. Félre állok, hogy betudjon jönni, s ha nem szalad el mint félős kis nyuszi akkor becsukom mögötte az ajtót. Kuncogva indulok el befelé, s ahogy abba marad a nevetés, feszengés veszi át helyét. Még sosem volt nálunk és fogalmam sincs mit kéne mondanom, vagy tennem tekintve, hogy tegnap nem zártuk le a történteket. De nem fogom előhozni, ha ő úgy érzi akkor majd felhozza a témát. -Van ital a hűtőben és csomó nasi a szekrénybe..-Felé fordulok. -Vagy van rendes kaja is. Valamit kérsz?- Hajam végét babrálom, hogy leplezzem idegességem és zavarom. Ahogy ránézek egyből elkap egy hullám és maga alá szorít, nem enged szabadulni. Nos Klaus, Te szabadon engedsz vagy sem?

words: 565 ~ set:this ~ notes: jujj de izgulok : D

Heloise Dubled
Victorian Angels RPG


Heloise Dubled
Boszorkány
◊ you said it : 37
◊ your raise date : 2013. Jul. 26.
Age : 28
my room     Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: my room my room     Empty

Ajánlott tartalom
Victorian Angels RPG



my room     Empty
Vissza az elejére Go down

my room

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» living room
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: Házak :: Nagyi háza~Dubled
-
Ugrás: