KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Futópálya                                             Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Futópálya                                             Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Futópálya                                             Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Futópálya                                             Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Futópálya                                             Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Futópálya                                             Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Futópálya                                             Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Futópálya                                             Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Futópálya                                             Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Futópálya                                             Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Futópálya                                             Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Futópálya                                             Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Futópálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Futópálya Futópálya                                             Empty03.08.13 3:38

***
Hannah Jung
Victorian Angels RPG


Hannah Jung
Boszorkány
◊ you said it : 83
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : VA High
Futópálya                                             Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Futópálya Futópálya                                             Empty03.08.13 4:57

Pink Lady Hannah and King Klaus



Én vagyok az első személy aki kilép a tanulószobából, és mint akit üldöznek, a lábát a nyakába veszi, úgy rohan át a kollégiumi épületbe. Kikerülök mindenkit, és azon vagyok, hogy minél előbb a szobában legyek, ledobjak mindent, és rohanhassak, hogy majd futhassak. Életemben nem késtem ennyit, mint a mai napon. Külön köszönet jár érte a biológiát oktató tanárnőnek, aki nem díjazta, hogy az óráján a padon fekve zenét hallgattam. Nem szeretem azt a nőt. Persze én próbáltam megtenni mindent, magyarázkodtam, lódítottam, hogy biológiáról szólt a zene – már hogyha biológiának lehet nevezni a trágár szavakat -, hogy tilos tanulószobára mennem, mert allergiás vagyok a porra, de persze az a nő egyiket sem vette be! Úgyhogy az egésznek az lett a vége, hogy két órát kellett ülnöm a többi diákkal együtt, akik valami fura okból kifolyólag tanulgattak. Én voltam az egyetlen kivétel, mert én folyton az órát bámultam, vagy kérdezgettem, hogy pontosan hány perc is van még hátra?
Szegény Han! Nem akartam ennyire megváratni!
Berongyolok a szobába, mint valami örült, az ajtót úgy csapom ki. A táskámat a pólómmal együtt dobom az ágyra, és már rángatom is le magamról a farmert. Hipersebességgel – na nem mintha lenne – húzom föl magamra a szürke térdég érő melegítőnadrágomat, amit csak futásra használok. Már fél lábbal az ajtón kívül vagyok amikor a cipőmet kötöm. Nem hiszem el, hogy ilyen szerencsétlen vagyok! Miért pont ma? Miért nem küldhetett volna holnap büntetésbe? Szerintem az a tanár engem egy kicsit sem kedvel, bár nekem sem ő a szívem csücske, sőt még csak a szívembe sem lopta be magát, a folytonos feleljen Klaus mániájával. Minden héten eszébe jutok, hogy milyen is lenne ha közelebb állnék, és elmondanám, hogy mit is tudok pontosan a múlt meg az azelőtti tanóra anyagából. Biztosan jó az illatom, vagy tetszem neki, hogy mindig engem hív ki ahhoz a nyamvadt táblához!
Nem sokára meglátok a távolban egy rózsaszín pacát – egy nagyon rózsaszín pacát, aki éppen helyben ugrálásokat végez -  és rögtön tudom, hogy Hannah az, és nem csak azért, mert írta, hogy miben lesz, hanem mert ez tipikusan ő. Elvégre ki öltözne ilyen figyelemfelkeltően, mint ő? Majdnem hangosan felnevetek a látványán, de modorálom magam, csak halkan nevetgélek.
Beleszimatolok a levegőbe, és megérzem Hannah illatát. A boszorkányoknak is olyan furcsa illatok van. Nem tudnám elmagyarázni, hogy milyen. Van valami különös aromája, érdekesebb, természetfelettibb. Míg az embereknek egyszerű illataik vannak, mint például fahéj, vagy orgona, addig a természetfelettinek teljesen más. A vámpírok illata nagyon érdekes, megmaradt az emberi de a halál rothadó bűze is keveredik benne, amit egy átlagos ember soha nem venne észre., de a boszorkányok. Érezni a varázslat illatát.
- Pink lady! - Nem bírom megállni, hogy ne nevessek egy kicsit rajta. Hannaht olyan jó cukkolni! - Bemelegítettél ugye?  Nagyon fontos, hogy egy olyan valaki, aki nem sűrűn fut, minden izmát rendesen bemelegítse, nehogy meghúzza valamilyét! - Hiszem azt, hogy edzőbá’ nagyon büszke lenne rám, hogyha hallotta volna ezt a beszédemet. Mindezt tőle tanultam.  
Mielőtt Han bármit is reagálhatna, egy határozott mozdulattal ölelem magamhoz apró testét. Érzem, ahogy a haja csiklandozza a csupasz mellkasom, minek hatására egy hatalmas vigyor terül szét az arcomon.  
- Ugye nincs harag amiért késtem? - Ráncolom össze a szemöldökömet, és lepillantok rá. Annyira szeretem, hogy alacsonyabb nálam, és ezt sosem mulasztom el vele éreztetni. A mi kapcsolatunk javarészt ebből áll. Hogyan szívasd, piszkál, ugrasd vagy idegesítsd a másikat.
- Szóval én arra gondoltam, hogy kezdésnek négyszer futjuk körbe a futópályát! - Húzogatom vadul a szemöldökömet egy gonosz vigyorral az arcomon, majd kiveszem az egyik kezéből az üveget.
- Amúgy csini a fejpántod! - Kuncogok, és meg is indulok. Laza kocogás. Ugyan én a közepes tempót szeretem, de nem fogom Hannaht ma megkínozni, hogy holnap lábra se bírjon állni. Bár,  nagyon csábít az ötlet.
Klaus Emmergton
Victorian Angels RPG


Klaus Emmergton
Vérfarkas
◊ you said it : 31
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
Futópálya                                             Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Futópálya Futópálya                                             Empty03.08.13 8:57


plushie klaus && pink hannah

Nem lett volna semmi baj abból, hogy várnom kell, ha Klaus van oly szíves, és nem felejt el szólni. De az az ostoba tuk kiverte a fejéből, és csak mikor már húsz perc várakozás után írtam neki, akkor volt hajlandó közölni, hogy jaa, hát ő büntetésben ül. Mert hülye. És mert nem figyel, utána meg másolgatja az én füzeteimet. Én meg majd kapok, hogy miért adom oda hülye plüssfarkasoknak a jegyzeteimet, így az életbe nem fogják megtanulni, hogy mi is az a meiózis. Szerintem nem is érdekli őket, de tény, hogy a biológia tanár egy kicsit makacs. Engem szeret, engem minden tanár szeret, de komolyan, soha nem fogom felfogni, mi jó neki abba, ha nézheti tanulóban az arcát azoknak, akik még életükbe egy betűnyit nem tanultak. Szerintem mazochista, és élvezi, vagy csak pedofil, és nézéssel éli ki piszkos vágyait. Fúj.

Direkt nem vettem neki vizet, büntetésből, mert még most is várakoznom kell, pedig már nyolc perce vége van a tanulónak. Nem érdekel, hogy át kell öltöznie, az teljesen az ő problémája, gondolkodott volna előre, nekem a drága időmet rabolja, hatezer dolgom lenne még, három hét múlva be kell adni egy négyezer szavas fogalmazást, és még csak ezer szó van meg, és nem hagyhatom az utolsó pillanatra, az nem lenne rám méltó. Nem vagyok stréber, csak szeretek tanulni, van ilyen, attól még tudok vadabb lenni, mint egyes lacrosse játékos, izomagyú, elől beszél- hátul van mimikája vérfarkasok. De mit is akartam ebből kihozni? Jah igen, hogy Klaus ideérhetne már. Letekerem a kupakját a vizemnek, és kortyolok egyet, majd visszazárom, és jobb ötlet híján nekiállok ugrálni.
Százhét, száznyolc... Nincs, megérkezett. Az illata már messziről megelőzi, szeretem ezt az illatot, de ezt a világ összes kincséért se vallanám be, mert akkor még ezzel is visszaélne. Felkapom a fejem, ahogy meghallom a hangját, a hajam csak úgy repked, és nagyon, de nagyon csúnyán meredek. Rá.
- Majd meglátjuk ki az, aki csak ritkán szokott futni, Bundás! – Nézek fel rá, és annyira, de annyira utálom, hogy alacsony vagyok, mert így még csak a feje búbját se érem el rendesen, fenyegetni meg pláne nem tudom, mert nem vesz komolyan.
Mielőtt magamhoz térhetnék, magához ölel, és azonnal elszáll minden mérgem. Elmosolyodok, és átölelve a derekát csak egy pillanatra, de magamhoz szorítom, arcomat a mellkasába fúrva. Nem mondanám, hogy ez nagyon gyakori köztünk, hamarabb oltjuk szét a másikat, mint hogy egy kedves szavunk legyen a másikhoz, de bármennyire is sötét néha, ő az egyetlen, akit csak nagy erőlködés után sikerül legyőznöm szópárbajban, és azt is csak néha. Nem mellesleg vele lehet a legjobban filmet nézni. De psszt, ez titok!
- Ha megígéred, hogy soha többé nem fordul elő, vagy ha mégis, szólsz, hogy ne várjalak, akkor nincs. Tiszta hülyének éreztem magam itt ültem vagy húsz percet szégyenszemre, mint akit felültettek, remélem, egy kicsi lelkiismeret-furdalásod van! – Bököm meg a mellkasát, majd felveszem magam mellől a vizet, és újra belekortyolok. A kupakkal játszadozva, félredöntött fejjel nézem, hogy rángatja a szemöldökét, mintha valami zsinór lenne rákötve. Hogy bírja ilyen hullámzóan mozgatni, nekem sehogyse megy. Nem is figyelek arra, amit mond, csak mikor kikapja a kezemből az üveget eszmélek fel, és megrázom kicsit a fejem.
- Mi? – Néha nagyon kulturált tudok lenni, néha meg az agyi szintem egy csészéjével vetekszik, van egyáltalán a csészének agya?
- Jah, izé.. Köszi. – Fejpánt… milyen fejpánt? Nincs is rajtam fejpánt… Mire észbe kapok, Klaus már eleredt, úgyhogy csak lemondóan megrázom a fejem, és utána eredek, lendületből ráugorva a hátára.
- A tűzzel játszol farkaskám, tudsz róla? – Suttogom a fülébe, átkulcsolom a lábammal a derekát, karjaimat a nyaka köré fonom, és vigyorogva nézek előre.
- Tessék csak szaladni, úgy látom, mintha kicsit meghíztál volna! Nem vagy elég kockás, barátom, futás, futás! – Kiabálom, és eszembe sincs leszállni a hátáról, de persze felkészülök, hogy ha esetleg ledobna, akkor talpra érkezzek, vagy legalábbis ne a fejemre vagy a popómra. Kár lenne érte, ugye?


Klaus ♥ | xxx szó | ruci | remélem tetszik ♥
Hannah Jung
Victorian Angels RPG


Hannah Jung
Boszorkány
◊ you said it : 83
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : VA High
Futópálya                                             Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Futópálya Futópálya                                             Empty04.08.13 9:47

Pink Lady Hannah and King Klaus



Ha csak két szót kellene mondanom, amivel a legjobban tudom jellemezni, akkor azt mondanám Hannahra, hogy kicsi és idegesítő. Persze nagyon jó társaság, sokat lehet vele hülyéskedni, és tényleg vele bármikor önfeledten jól tudod érezni magad, kivéve amikor tanul. Mert, hogy Hannah imád tanulni. Biztos idegen , vagy megszállták az ürlények. Mármint ki az aki szeret tanulni? Hannahn kívül persze. Normális ember inkább kint van a szabadban, vagy a barátaival hülyéskedik, nem pedig a könyveit bújja.
- Kiscserkész becsületszavamra! - Ígérem meg neki, de a bökkenő csak annyi, hogy én sosem voltam kiscserkész. Mármint ilyenre általában nincsen ideje az embernek, ha faleveleket gyűjt az anyukájával. Bizony ám, amikor kissrác voltam nagy gyűjteményem volt. könyvek voltak tele színes, lepréselt levelekkel. Talán még meg is vannak valahol James házában, ha csak ki nem hajította már.
- Persze Han! Az ismeret furdalja a lelkimet! - Vigyorodom el. Természetesen van lelkiismeret furdalásom, de ezt semmi pénzért nem vallanám be neki. Még kanadai dollárokért sem! Még a végén visszaélne vele, és kihasználná, hogy én vagyok a bűnös. Én meg amilyen marha vagyok, bevenném a kamu szomorúságot, és megtenném amire kérne.

- Te megőrültél? - Majdnem elesünk. Váratlanul ér az ugrása, megingok futás közben, és majdnem megnézzük közelebbről a köveket. Megbotlok, de sikerül korrigálnom a lépés hibát, és ugyan úgy kocogok tovább, csak egy plusz súly van a nyakamban.
- Anyám, te mennyit eszel vacsorára? - Persze csak húzom az agyát. Egyáltalán nem nehéz, olyan mintha valami hátizsákkal futnék, aki épp megfojtani készül, és gátol a mozgásban, ráadásul még üvöltözik is. Soha nem akarok ilyen hátizsákot!
- Ugye tudod, hogy tudom, hogy hogyan szedjelek le? - A hangomban gonoszság lapul, és megtorpanok. Gyorsan, mintha villám lennék nyúlok hátra mindkét kezemmel és ujjaimmal megcsiklandozom az oldalát. Tudom, hogy csikis, és ennek hatására elenged, de ha nem lerázom magamról.
- Kapj el, ha tudsz! -Kihívóan mérem végig, aztán mintha puskából szedtek volna, elrohanok a futópálya vonalán. Élvezem ahogy a szél a hajamba kap, és megtörik a testemen, olyan szabadnak érzem magamat.
- Siess már stréberkém! - Üvöltök hátra, de tudom, hogy ezért nagyon nagyot fogok kapni. Mindegy, próbálok nem a következményekkel törődni, elvégre nem fog agyon verni.. Mondjuk Hannahról van szó, tőle bármi kitelik. - Olyan vagy, mint egy csiga! - Nem nézek hátra csak rohanok előre, de tisztában vagyok vele, hogy a kint lézengő diákok mind minket néznek már. Ő is üvölt, meg én is, természetes, hogy mindenki a két nyomorékra tekint, akik feltűnési viszketegségben szenvednek. Ezért szeretem Hannaht, mert nem zavarja. Ő mindig önmagát adja, és nem akar más lenni. Futás közben magamra locsolok egy kis vizet, aztán rohanok tovább, be a sarkon, ahol már nem láthat. Gyorsan bebújok egy fa mögé, és reménykedem benne, hogy nem látott meg. Nagyon remélem, hogy nincsen röntgen szeme, hogy rajtakapott. A tervem az, hogy ő itt szépen majd elfut, én pedig utána, és jól megijesztem, vagy ráugrok. Csak fusson már gyorsabban!
Klaus Emmergton
Victorian Angels RPG


Klaus Emmergton
Vérfarkas
◊ you said it : 31
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
Futópálya                                             Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Futópálya Futópálya                                             Empty

Ajánlott tartalom
Victorian Angels RPG



Futópálya                                             Empty
Vissza az elejére Go down

Futópálya

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: VA High :: Sport Épület
-
Ugrás: