KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
VA High iskolaudvar Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
VA High iskolaudvar Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
VA High iskolaudvar Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
VA High iskolaudvar Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
VA High iskolaudvar Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
VA High iskolaudvar Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
VA High iskolaudvar Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
VA High iskolaudvar Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
VA High iskolaudvar Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
VA High iskolaudvar Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
VA High iskolaudvar Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
VA High iskolaudvar Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

VA High iskolaudvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty03.08.13 0:32

Mesélő
Péntek reggel 8:00 - Indul a busz
Hatalmas emeletes busz kanyarodik be az iskola udvarába, kék színű, frissen mosott tükör tiszta külsejével, melyen megcsillan a felkelő nap fénye. Néhány diák már lézeng a főbejárat körül, ki-ki hálózsákkal a kezében, van aki hatalmas bőrönddel készült, de egyesek úgy gondolták hogy egy túratáskában tökéletesen elfér minden cuccuk. A felügyelő tanár Mr. Abraham Stone, aki nem mellesleg vámpír és a gyerekek testnevelés tanára, a lacrosse csapat edzője bele fúj sípjába, mire az udvaron eddig zümmögő diákok elhallgatnak.
- Hölgyek és Urak, ideje lenne megkezdeni a felszállást a buszra. Kérek mindenkit hogy kulturáltan tegye meg ezeket a lépéseket, nem szeretnék rögtön büntetéseket osztogatni. A buszsofőr - mutat a busz oldalából kikandikáló fenék felé, ugyanis a sofőr most nyitja fel a csomagtartókat. - berakja a csomagjaitokat a tárolóba, tehát a buszra csak hátizsákkal szállhattok fel. Sátrakat, hálózsákokat, minden kacatot a csomagtartóba kéretik betenni. Indulás tíz perc múlva. Az igazgatónő és Mr. Dimitri kocsival jönnek utánunk, szóval egyedül én fogom önöket felügyelni a buszúton. - ezzel össze is csapja két tenyerét, és újabb sipszó után elkiálltja magát. - No rajta, szaporán. Induljon meg a tömeg! - ahogy elhallgat minden diák egy emberként indul meg a busz felé, és hamarosan már a fél csoport elfoglalja a legjobb helyeket az emeletes buszon. Az indulás pillanata vészesen közeledik, itt az ideje hogy a késők még gyorsan ideérjenek!
Miss. Victorian
Victorian Angels RPG


Miss. Victorian
Admin
◊ you said it : 15
◊ your raise date : 2013. Apr. 25.
◊ i belong here : mindenhol ott vagyok
VA High iskolaudvar Empty
https://victorian-angels.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty03.08.13 0:53


Everyone & Ash


(remélem tudtok vele valamit kezdeni Smile )


Vámpírsebességemmel pillanatok alatt ott vagyok a sulinál és pont ezért nem kell azon izgulnom, hogy lekésem e buszt vagy hogy tökéletes helyem lesz e a buszon?! Ma reggel egy farmerdzsekit, és egy pink árnyalatú felsőt vettem fel egy farmer nadrággal és egy tornacipővel. Laza, de még is csinos és egyben kényelmes is. A hajamat lágy hullámokban hagyom kiengedve sminknek pedig csak egy alapcuccot választottam. A hálózsákomat a kezemben tartom és egy kisebb bőrönd kíséretében indulok el a busz felé, hogy oda adjam a cuccaimat a sofőrnek aki immár felenged a buszra. Jobb oldalon foglalok helyet, belül az ablaknál és várom, hogy találkozzak valaki ismerőssel.
Legjobb lenne ha Spenc jönne, hogy megbeszéljük az alvás dolgot, mert megengedte, hogy az ő sátrukba aludjak amit nagyon köszönök neki!
Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy hogyan fogjuk Han-al kibírni egymás társaságát, de az elmúlt napokban azt vettem észre, hogy nem öljük meg egymást szóval valahogy csak ki fogjuk bírni ezt a pár napot.
Ahogy kinézek az ablakon a tömegből kiveszek pár ismerős arcot, köztük Han-t, Hel-t, Chace-t és még sok más ismerős diákot is megpillantok.
Ashley Lawson
Victorian Angels RPG


Ashley Lawson
Vámpír
◊ you said it : 53
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : ~London ;; VA~
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty03.08.13 3:54


everybody && hannah

- Oké, váltó bugyik, ruha, törölköző, piperecuccok, rovarirtó, Tóni, Tóóóni? – Emelem ki a bőröndömből a plüssmacit, és kérdőn Spencerre és Kendallra nézek. hogy kerül Bubu alvójátéka az én bőröndömbe? Biztos, hogy ezért ki fogom nyírni, sőt, előtte megkínzom, aztán kinyírom, felszabdalom… elragadott a fantáziám.
- Azt hiszem indulni kéne. – Nézek még rájuk mosolyogva, majd megragadom a bőröndöm szárát, és elindulok.

A busz már kint áll, és ahogy nézem fel is lehet szállni rá, és stipistopi, hátra akarok ülni, ott ülnek a menő arcok! mármint nem csak azért akarok én oda ülni, hanem azért is mert onnan a legjobb a kilátás. Leadom a buszvezetőnek a csomagom, és felugrom a buszra. Szó szerint ugrom, nem tudom, minek kell ekkora lépcsőt csinálni, szegény öreg nénik fel se bírják ekkorára emelni a lábukat. Megigazítom a vállamon a táskámat, és elindulok a busz végébe. Futólag még biccentek Ashleynek, nem örülök, hogy a sátrunkba tanyázik, de ameddig nem fog beszélni, vagy egyátalán csak lélegezni, addig nem lesz bajom vele.
kiszúrom magamnak az ablak melletti hely szomszédját, és tökéletes dobással odavarzsolom a táskám. Kettő másodperc múlva lehuppanok én is, feltámasztom a térdem az előttem lévő ülés támlájára, és mosolyogva nézek a jövevényekre. Remélem azért lesz valaki annyira elborult agyú, hogy mellém ül!

Hannah Jung
Victorian Angels RPG


Hannah Jung
Boszorkány
◊ you said it : 83
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : VA High
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty03.08.13 5:58

Let's have some fun...

<


HaJung előremegy, mert már nem tud tovább a seggén ülni hogy megvárja míg beteszem az utolsó dolgaimat is a bőröndbe. Tudom csak két napra megyünk, de így is tele pakoltam a bőröndöt egy hétre elegendő cuccal. Mert miután múltkor eltévedtem az erdőben, úgy gondolom jobb az óvatosság. Mert bármi megtörténhet, mint például az erdő közepén lerobban a busz, vagy akármi dolog közbe jöhet, aminek következtében ott ragadhatunk. Jó, lehet hogy túlzásba vittem a dolgot, sőt mi több biztosan, de nem érdekel. Úgy is van hely azon a marha nagy buszon. Behúzom bőröndöm cipzárját, aztán magamhoz veszem a sátrat amiben aludni fogunk, majd intek egyet Kendinek és elindulok a buszhoz. Zöld csipkés ruha van rajtam, egy vékony barna övvel, hajamat kiengedtem és egy vajszínű magas sarkút húztam a lábamra.
Miután sikeresen leszerencsétlenkedem a lépcsőn a bőröndömet, kilépek az ajtón és megpillantom a hatalmas buszt, az iskola udvaron. Már jópáran felszálltak rá, úgyhogy kapkodni kezdem a lábaimat nehogy a végén még ne maradjon nekem hely. Gyorsan leadom a cuccomat a sofőrnek, majd felkapaszkodok a buszra. Elhaladok sok ismerős arc mellett, mindenkinek mosolyogva integetek. Ash-nek puszit adok, aztán tovább megyek és lehuppanok HaJung mellé.
- Remélem nem mást vártál. - mosolygok rá a barátnőmre, aztán hátradőlök az ülésben és figyelem a további érkezőket.   



Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty03.08.13 7:07



OMG. I can say only that: s.o.s
Sajgó hátsó felemet dörzsölgettem, miközben nagyokat pislogtam a vakítóan csillogó buszra. Azt hiszem, reggel korábban kellett volna kelnem, ugyanis határozottan nem volt kellemes az ébresztőm hangjára legördülni az ágyról. Bár volt egy olyan sejtésem, hogy a két szobatársam is benne volt a kellemes dologban.
Megdörzsöltem a szemeimet, és billegő léptekkel a busz felé vettem az irányt. Hatalmas, telepakolt hátizsákom súlya a föld felé húzott, ugyanis nem csak ruhát, és kaját, hanem laptopot, varázskönyveket, és kamerát is hoztam magammal. De főként a könyveim számlájára írhattam a nagy súlyt.
 Nem úgy készültem, hogy élvezni fogom a kirándulást. Csak egy kis pénzt akarok szerezni...
 Ledobáltam a cuccaimat a busz mellé, és csak a kamerámat, valamint egy apró táskát vettem magam mellé, mondván, hogy másra úgysem lesz szükségem.
 Csöves sapkámat a fejemre húztam, a fülemben lévő zenét tombolóra tekertem, és fellépkedtem a buszra. A helyem hátul volt, Chace közelében.
 Mint kiderült, nem mellette.
 A napfény sugarai megcsillantak Hannah Jung haján, aki mellett Spencer foglalt helyet. Igyekeztem nem zavarba jönni, és csak a zene szövegére koncentrálva, unottan vágódtam le Hannah mellett, és bámultam hol kifelé némán az ablakon, hol pedig terepmintán ülepes nadrágomra.
 Ezt az utat nem fogom túlélni.
Cesar Boss
Victorian Angels RPG


Cesar Boss
Boszorkány
◊ you said it : 50
◊ your raise date : 2013. Jul. 30.
◊ i belong here : London
Age : 29
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty03.08.13 8:42


Imádóim & Chace


Felnyalábolom a sport táskámat és minden cuccot amit az ágyra hánytam a szekrényből, bele gyűrök. Nem az a fajta srác vagyok aki jó előre listát készít hogy mit kell bepakolnia. Én csak spontán fogom a cuccaimat és berakom, úgy is két napra megyünk nem kell oda sok dolog. Elég néhány alsónadrág, egy fürdőgatya, póló és farmer, meg egy fogkefe és tusfürdő. Ja meg törölköző. Utóbbit még gyorsan bedobom a tatyómba, majd becipzározom. Felkapom a western kalapomat, nyakam köré tekerem a fekete kötött sálamat, és elhagyom a koleszt.
Amikor lefelé robogok a lépcsőn akkor jut eszembe hogy ott hagytam a telómat, meg fülesemet szóval gyorsan vissza nyargalok értük, utána pedig megint le a lépcsőn. Kilököm a főbejárat ajtaját, és kilépek az udvarra.
Az utolsók között sétálok a sofőrhöz hogy átadjam neki a cuccomat, még le is pacsizok vele, bár e miatt elég furán néz rám. Felszállok a buszra és megállok az ajtóban. Felemelem a kezemet, és elkurjantom magamat.
- Na megjöttem, most már beindulhat a buli. - néhányan kurjongatnak, vannak olyanok akik lenéző pillantással illetnek vagy középső ujjukat mutatják felém. Azoknak csak csókot dobok, és közlöm hogy autogrammot az öltözőmben osztok aztán hátrasétálok a szokásos helyemre, a menők közé. Lepacsizok Spencer-el, HanaBanana-val, Cesarnak meg atyai szeretetből fakadóan megpuszilom a feje búbját, és nagyokat kacsintva a helyemre sétálok.


The moment i wake up, before i put on my make-up...I say a little prayer you...forever and ever..láláláláá
Chace Redway
Victorian Angels RPG


Chace Redway
Vámpír
◊ you said it : 18
◊ your raise date : 2013. Jul. 31.
◊ i belong here : VA High
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty03.08.13 9:26


to everyone
Számíthattam volna arra, hogy ezennel is a legvadabb álmaimból a telefonom fog kizökkenteni, de nem, nem tettem. Újra megtörtént, hogy felébredek és fogalmam sincs melyik világon vagyok, pedig tegnap este még azt tervezgettem, ma milyen fitt leszek már korán reggel, és teljes erőbedobással fogok készülni a suli által meghirdetett két napból álló túrára. Aha, persze. Szundi!
És én hiába is próbálnék szundizni, tíz perc múlva újra az a csengőhang hallatszik megcsörrenni, melytől egyenesen kiráz a hideg. Egy időbe beletelik míg elkészülök, egyszerű fekete topot veszek fel, zöld farmergatyát, a biztonság kedvéért egy farmerdzsekit, egy terpeszínű fullcap-et, és egyszerű sportcipőt. Furcsa, még a gondolat is, hogy Rebecca sportcipőben. Lapos sarkú cipőben. Annyira hozzámnőttek már a tíz centin felüli topánkák, hogy elgondolkodtam azon is, kényelmesebb lenne abban menni túrázni. De ha már lapos sarok, ez a tökéletes alkalom. Szintén időbe telt míg bepakoltam a bőröndömbe a szükséges – és egyáltalán nem szükséges – cuccokat. Ránézve nem is gondolná az ember, hogy csak két napról van szó.
Az iskolaudvarra érve arra lettem figyelmes, hogy alig vannak már az udvaron, a busz pedig már tele van. Felpattantam hát én is, miután a bőröndömet a csomagtartóba löktem, szerencsére nekem lefoglaltak egy helyet. A hátsó sorban természetesen. Közöttük már csak az én helyem volt üres, mely Chace és Spencer közé esett.
- Hahó, emberek! – foglalom el a helyem – Remélem nem maradtam le semmiről. – majd végignézem a körülöttem levő arcokat.
Rebecca V. Collins
Victorian Angels RPG


Rebecca V. Collins
Boszorkány
◊ you said it : 14
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : φ london
Age : 28
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty04.08.13 4:22

Everyone & Heloise

Nem igazán tudom miért is jelentkeztem erre a túrára. Kedvem nem sok hozzá, de nagyim szerint barátokat kell szereznem, nah akkor még is csak tudom az okát... Sóhajtva ébredek fel valami zajra kintről. Ránézek az órára, elképedve veszem tudomásul, hogy alig van időm készülődni. Morcosan mászok ki a paplan alól és indulok el a konyhába. Az asztalon gőzölög kedvenc bögrémben a kakaó és egy tányérban kuglóf szelet díszeleg. Ásítva ülök le mikor észreveszem egy cetli hever a terítőn. „Jó utat kincsem, ne feledd! Legyél mindenkivel kedves!”
-Kedves...hát persze- Dacosan gyűröm össze a papírt és a galacsint elhajítom jó messzire, hogy ne is lássam. Az étvágyam is elment. Megfogom a bögrém és elindulok készülődni. Szerencsére a váltó göncök válogatásával és egyéb fontos dolgokat nem most kell összeszórnom egy táskába mivel azt már tegnap megtettem. Amúgy sem lenne időm rakodni, késésben vagyok. Milyen jó lenne lekésni a buszt, nah de megígértem, hogy ott leszek. Ó, ez a fránya ígéret..ennek még én sem mondok ellent. Öltözés közben iszogatom a kakaót. Ruhám mint legtöbbször most is harisnya, rövidnadrág és egy trikó. A kirándulás kedvéért nem fogok máshogy öltözni mint általában. Remélem nem fogok senkit mackónadrágban látni.... Miután minden a helyén van rajtam a cipőtől a hajamig gyors fogmosás következik, majd megragadom a táskákat mikben rengeteg kaja és ruha van, melynek fele fölösleges elindulok a buszmegálló felé. Épp időben értem oda, így is az utolsó pár métert futva teszem meg. Szerencsére nincs messze a suli, így nem kell sokáig állnom a buszon és tartanom a táskákat melyektől úgy nézek ki mint egy málhás szamár. Egyik buszról le a másikra fel. Amint megérkezem már szaladhatok is az iskolaudvaron parkoló emeletes járgányhoz. Kezébe nyomom a sofőrnek táskáim és csak a mobilommal és egy fülessel a kezemben lépkedek fel a lépcsőn. Hátrafelé veszem az irányt. Látom a többiek arcán mennyire izgatottak, hogy vidáman kacarászva beszélgetnek a mellettük ülővel. Leülök az utolsó előtti sorba az ablak mellé és nekidőlve annak merengek a távolba. Próbálok lelkes lenni: hurr – rá...

Heloise Dubled
Victorian Angels RPG


Heloise Dubled
Boszorkány
◊ you said it : 37
◊ your raise date : 2013. Jul. 26.
Age : 28
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty04.08.13 4:47

Put your hands up if you’re going hard
I need some lights, it’s way too dark

Az ilyen iskolai kirándulások nem épp életem fénypontjai szoktak lenni. Eljövök, mert nyilván nem maradok ki semmiből, ami akár jól is elsülhet, de egyébként szívesebben tölteném szabadidőmet a lacrosse pályán, vagy valami buliban, ahol elfejthetnék pár dolgot. Dolgokat, amiket nem tudom, hogy bánjak vagy ne bánjak, illetve, hogy okos döntés-e sodródni az árral. Majd elválik.
Egy kisebb bőröndöt viszek, nem akarok cipekedni még akkor sem, ha kábé ötször ennyit is elbírnék. Bepakoltam a sátor kellékeit, néhány tiszta ruhát másnapra, plusz egy négyes pakk sört, ami elengedhetetlen az ember számára, főleg, ha Klausszal lesz egy légtérben az ember. Oldalra biccentem a fejemet és úgy tanulmányozom a hátizsákomat, majd a bőröndöt. Szörnyülködve csukom össze és reménykedem benne, hogy minél hamarabb eltelik majd a hétvége.
Leszaladok a lépcsőkön, közben nehézkesen felráncigálok magamra egy fekete kardigánt is, mivel Londonban sosincs olyan jó idő, mint amilyet az ember szeretne. Mikor kiérek egy vigyorral konstatálom, hogy a diákok többsége már fent van a buszon, én meg még lent tökörészek a saját cuccaimmal. Közelebb megyek, bedobom a bőröndömet a csomagtartóba, aztán váltok pár szót Stone edzővel arról, hogy mik is lesznek pontosan a programok és bocsánatáért esedezek, amiért késtem pár percet és lemaradtam az eligazításról... vagy miről.
Miután mindent megtárgyaltunk és magamban újra megjegyeztem, hogy Stone a legjobb edző - és talán ember is - a világon, akivel valaha találkoztam, fellépek a buszra és végigpillantok a diákseregen. Széles mosoly terül szét ajkaimon, bár csalódottságomnak is teret engedek, elvégre a hátsó szektor szinte már tömve van.
- Heló, mindenki! - intek futólag a többieknek, majd a középmezőnyben foglalok helyet, az üres ülésre táskámat hajítva le.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty04.08.13 6:59

Mesélő
Péntek reggel 8:20 - Úton a Cherwood-i erdőbe
Amint az utolsó késők is megérkeztek, a buszsofőr becsukja a megtelt csomagtartókat majd Mr. Stone-al együtt felszáll a buszra. A testnevelés tanár magához veszi a mikrofont, amely a járműhöz tartozik, míg a sofőr helyet foglal a kormány mögött. A diáksereg tudomást sem vesz róluk, néhányan egymás felé fordulva beszélgetnek, van aki magányosan zenét hallgat, vagy könyvet olvas. Újabb éles füttyszó hasít a levegőbe, mire mindenki elhallgat és Mr. Stone-ra figyel.
- Néhány fontosabb információt szeretnék megosztani a kedves egybegyűltekkel. A busz út három-négy órát vesz igénybe, a forgalomtól függően. Ez alatt az idő alatt kérem próbálják meg magukat elfoglalni, és mellőzzék az egymás elleni  rasszista megjegyzéseket. Háromszor fogunk megállni pihenni, délben pedig megállunk egy gyorsétteremben étkezni. Miután megérkeztünk a kempingbe, ahol csak mi leszünk, mindenki felállítja a sátrát majd ezután szabad program lesz a nap hátralévő részében. A kemping sűrűn a Cherwoodi erdő belsejében van, egy tó mellett. Tehát mint azt már korábban is említette az igazgatónő fürdeni is lehet a szabad foglalkozás ideje alatt. Csónakázásra, röplabdára, és focira is lesz lehetőség. Este egy kisebb buli lesz, a tábortűz körül. Kérem minden fajta alkoholt mellőzzenek, egyedül a puncs megengedett amit a tanárok szolgálnak fel. Takarodó éjfél és egy között történik meg. Másnap 8:00-kor kelés, reggeli utána túrázás az erdőben. Délután 3-ra érünk vissza a táborba, ahol egészen hat óráig szabad foglalkozás lesz. A busz 7 órakor indul vissza az iskolához, és 11-12-körül ér vissza. Köszönöm a figyelmet.  - fejezi be hosszú beszédét, majd leül az első sorba és előveszi a sport újságot, meg a kávés termoszát és az út következő háromnegyed órájában meg fel sem pillant. A sofőr kigördül az iskola udvarról, és elindul az autópálya felé. A diákok újra sutyorogni, nevetgélni kezdenek, vannak olyanok akik dalra fakadnak, és olyanok is akik máris elszundítottak.

(A mesélő most két körből kimarad. A pihenők nem lesznek kijátszva, csak a mesélő említ róluk néhány szót.)
Miss. Victorian
Victorian Angels RPG


Miss. Victorian
Admin
◊ you said it : 15
◊ your raise date : 2013. Apr. 25.
◊ i belong here : mindenhol ott vagyok
VA High iskolaudvar Empty
https://victorian-angels.hungarianforum.com
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty05.08.13 7:55


everybody && hannah

Lehuppanok, kényelembe helyezem magam, és percek múlva drága barátnőm s megérkezik, talpig tipitopin. Pont mint én, csak annyi különbséggel, hogy én rövidnadrágot vettem fel, simulós toppal, és telitalpúval.

- Csak remélni mertem, hogy mellettem kötsz ki! – Nézek rá mosolyogva, és egy pillanatra a vállára hajtom a fejem, hogy érezze törődésem, de nem maradunk sokáig egyedül, mert jön egy szőke koreai srác – most komolyan van még egy koreai a suliban, és én eddig nem vettem észre? - és lehuppan mellé, belülre, én meg lesek, mint Peti a moziban, ez mégis mit keres itt hátul? Felé fordulok, és felhúzom a szemöldököm.
- Te ki vagy? – Tényleg nem láttam még soha, vagy csak annyira elbújt, hogy sosem vettem észre. Neeem, olyat nem tettem volna, elég feltűnő már csak az ahogy kinéz. Végignézek rajta, és megakad a szemem a dínós nyakláncon.
- Azt nekem adod? – mutatok a mellkasára, és nagyon kedvesen elmosolyodom, ráfüggesztve kiskutyaszemeimet. Ennek senki nem tud ellenállni.
Időközben befut Becca és Bubu is, én meg vigyorogva hajolok előrébb, remélve hogy a dínócska addigra már ott fityeg a nyakamban, és Bubura vigyorgok.
- Elhoztam Tónit, már nagyon hiányolt! - Nyújtom ki a nyelvem, megvárom, míg feltöltődnek az előttünk lévő sorok is, és Mr. Stone is elmond mindent, majd mikor elindulunk feltérdelek az ülésre, és körbenézek.
- Gyerekek, hozott valaki kaját? Éhen halok! És még soká állunk meg, úúúgyhogy kérem szépen előszedni a készleteket, és bedobni mindent a közösbe. Dorian, te is, huppanj hátra, foglaltam neked helyet előttem.– Mosolyodok el kajánul, ha előttem ül, és hátrafordul, pont Spencert fogja látni, ez az én remek kis tervem.


Hannah Jung
Victorian Angels RPG


Hannah Jung
Boszorkány
◊ you said it : 83
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : VA High
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty05.08.13 9:17

Let's have some fun...

<


Hamarosan mindenki felszáll a buszra, Chace is köztük van a szokásos fütty szó kíséri hátra majd miután lepacsizott velünk helyet foglal az ablak mellett. Rögtön utána jön Becca és ledobja magát a mellettem levő utolsó üres helyre. A koreai srácot már láttam, és tudom hogy Chace haverja de még soha nem volt alkalmam beszélni vele. Most is csendesen ül, az ablak felé fordul, kizárja a világot. Aztán felszáll Ő. Dorian Hale. Mire a szívem kihagy néhány ütemet, az idő mintha lelassulna amint nézem ahogy végig sétál az ülések között és helyet foglal középen. Zavartan kezdek el kutakodni a kézitáskámba amit felhoztam magammal a buszra, kiveszek egy almát belőle és HaJung kezébe nyomom.
- Miért hívtad ide? - kérdezem suttogva Hannaht, miközben tovább kutakodom a táskámban hogy előbányásszam az ásványvizes palackomat.  
A busz közben elindul, és pár pillanatig Stone edző szavaira koncentrálunk aztán mindenki újra beszélgetni kezd. Bele süppedek az ülésembe, és inkább Becca felé fordulok.
- Tetszik a sapid. - mosolygok rá hogy eltereljem a gondolataimat. Előveszem a magazinomat és fellapozom. Úgy teszek mint aki belemerült, bár nem hiszem hogy a hátra lévő három órában nem fogok felpillantani. HaJung megőrült hogy hátra hívta Doriant. Persze beszélni akarok majd vele, de nem itt mindenki előtt. Nem így. Nem most. Nagyon-nagyon hosszú út áll előttünk.  



Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty05.08.13 9:33



OMG. I can say only that: s.o.s

Úgy éreztem magam, mintha egy kalitkába zártak volna. Minél kisebbre igyekeztem magamat húzni, és kifelé bámultam az ablakon.
Igen, ennél bénább már nem is lehettem. Álmaim nője ült mellettem, sortban és magassarkúban, én viszont képtelen voltam egy pillantást is vetni rá. Mert egy pillantást még jóval több követett volna. De persze,hogy nem maradhattam észrevétlen.
Chace pattant fel a buszra, elkiáltva magát. Voltak, akik visszakiabáltak neki, én viszont csendesen és nagyon sötét szemekkel méregettem őt. Macska módjára morogtam, amikor megpuszilta a fejemet, és a hasába ütöttem egyet.
- Halott vagy Brutus - sziszegtem a fülébe, hogy csakis ő hallja.
Egy dallamos és könnyed hang ütötte meg a fülemet. Eltátott szájjal fordultam oldalra, a tekintetem egyenesen Hannah íriszeibe fúródott. A kérdése több volt, mint sértő, de hát mit is vártam?
- Cesar Boss - válaszoltam neki a nevemet, de a kezemet nem nyújtottam felé. - És téged hogy hívnak? - emeltem meg kérdőn a fejemet. Cöhh, mintha nem tudtam volna a nevét.
Kérésére a szemöldököm az egekbe szökött, és védekezően emeltem a kezemet a nyakláncom elé. Most jönne az sztori, hogy ez egy fontos ereklye nekem. Hát, csak egy sima bizsu, amit az egyik boltban vettem.
Hannah kiskutya szemeinek nem tudtam ellenállni, a szívem pillecukor módjára olvadt meg. - De csak a táborozás idejéig! - néztem rá szigorúan és levettem a láncot a nyakamból, majd a lány kezébe nyomtam, ügyelve, hogy a bőrünk ne érintkezzen.
Újra visszafordultam az ablak felé, a rongyosra hallgatott zeneszámba mélyedve. Pár perc elteltével mozgolódásra lettem figyelmes a szemem sarkából; Hannah az ülésén térdelt. Ááá, rá sem néztem a fenekére.
A kaja szótól a gyomrom hangosan megkordult, és előszedtem a táskámból egy kis édes négysajtos extra csípős minipizzát. A görény támadásba lendült, orrokat befogni, a szélgörcsök a kaja érkezése után beindulnak!
Cesar Boss
Victorian Angels RPG


Cesar Boss
Boszorkány
◊ you said it : 50
◊ your raise date : 2013. Jul. 30.
◊ i belong here : London
Age : 29
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty06.08.13 2:56


Imádóim & Chace


Nem is értem Cesar miért ilyen ellenséges, ahog megpuszilom. Úgy néz rám mint egy dühödt kisköjök, aki szeretne sokkal nagyobbnak mutatkozni, és nem kér anya nyálas puszijából. Persze érthető hogy miért viselkedik így Sali, mert mellette ül a boszorkány aki elrabolta a szívét. Kész röhej. Még most is csak röhögni tudok a dolgon, persze csak kínomba. Hogy mit összeszenved ettől a csajtól a legjobb haverom..
Helyet foglalok Becca és az ablak között, lábamat felteszem az előttem levő ülésre kezeimet összefonom mellkasom előtt majd kivételesen csöndben vagyok míg végig hallgatjuk Stone bá' monológját. Őszintén szólva hidegen hagynak a programjai, mert van egy olyan sandám hogy nem fogok mindegyikre elmenni. Kár hogy Vani nem tudott jönni most megdönthettem volna egy sátorba. Ez is rajta van a bakancslistámon.
HanaBanana hangja zavar meg a gondolkodásban, tenyerembe rejtem a feltörni kívánó röhögőgörcsöt ahogy Sali felé fordul és flegmán megkérdi hogy ki is ő. Nem bírom ki, hangosan felröhögök és előrehajolok hogy halljam mit válaszol erre a szerencsétlen. Persze úgy tesz mint aki most látja először Hannaht és még a nevét is megkérdezi. Fejemet rázva dőlök vissza az ülésbe s magamban elhatározom hogy véget vetek ennek a szappanoperának. Ekkor Han hozzám intézi szavait, Tónit emlegetve. Felkapom a fejemet, és Becca ölébe támaszkodva pillantok HanaBananara.
- Már ne is haragudj őfensége de hogy került megint hozzád Tóni? - kérdem felvont szemöldökkel, és nagyon remélem hogy megfelelő magyarázattal tud szolgálni.
Jól érzem magam Becks ölében, szóval ott is maradok miközben leveszem a fejemről a sheriff sapit és bele túrok a hajamba.



The moment i wake up, before i put on my make-up...I say a little prayer you...forever and ever..láláláláá
Chace Redway
Victorian Angels RPG


Chace Redway
Vámpír
◊ you said it : 18
◊ your raise date : 2013. Jul. 31.
◊ i belong here : VA High
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty06.08.13 4:31


to everyone
Úgy látszik, az, hogy én maradtam még egy szundira nem feltétlenül azt jelentette, hogy én leszek az utolsó, aki felszáll a buszra. Akadtak még néhányan, akik csak jóval utánam értek ide.
Végül, mire minden diák elfoglalta a helyét, Mr. Stone belekezdett a már unalmasan hosszú és tartalmas beszédébe, melyben összefoglalta mi  lesz a program – melyet nem mellesleg már akkor is tudni lehetett, amikor feliratkoztunk a túrára. Ahogy elnézem, nem csak én untam közben halálra magam, volt aki egy könyvbe temetkezett, aki fülessel zárta ki a külvilágot, aki máris elszundított, s akadtak olyanok is, akik a tanárra fittyet sem hányva sutyorogni kezdtek.
A hátsó sorban eddig talán Hannah a legfelszabadultabb, ahhoz képest, hogy milyen korán van, már pörög. És azt hiszem nem is reggelizett.
- Ó, Hannaaaah..! – szólítom a lányt sejtelmes hangon, miután kikotortam a magammal felhozott táskámból egy csomag M&M’s-t – Na osszátok el, és köszönjétek meg azt, hogy én ilyen cuki és jószívű vagyok. – majd odadobom Han-nak a zacskót.
Sajnos nem tudtam megállapítani mi lehet ennek az oka, de Spencer látszólag zavarban volt, ahogy próbált folyton Hannah-ra nézni, az új fiúra, majd rám, s kapcsolatot teremteni. Megdicsérte a sapkámat. No, itt is van a bizonyíték.
- Köszönöm. – mosolyodtam el én is, ezzel viszonozva a kedvességét.
Hirtelen elég nagy zűrzavar lett a buszon, a csöndes – de úgy vélem, inkább zajos – beszélgetések keveredése ezen a kis helyen okozhatta ezt. Alig lehetett érteni egymás szavát. Nem kellett hallani, konkrétan érezni lehetett, hogy az épp Han-nal csevegő Chace az ölembe hajol, s kényelmesen elhelyezkedik.
- Hosszú volt az éjszaka, de korán kellett kelni, igazam van? – kérdésemben helyet kapott egy kis célzás is, mindenki tudja, milyen Chace. Hangom aranyos volt, továbbra is mosolyogtam, ujjaim a fiú tincseivel kezdtek játszadozni.
Rebecca V. Collins
Victorian Angels RPG


Rebecca V. Collins
Boszorkány
◊ you said it : 14
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : φ london
Age : 28
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty06.08.13 5:42

Everyone & Heloise

Miért? Miért? És miéééért? Újból és újból megkérdezem magamtól, hogy is hajthattam fejet arra, hogy eljöjjek. Kedvem nem sok hozzá, sőt... Ahogy elnézem a kacarászó diákokat, ahogy cseng fülem a zsivajtól melyet hangos beszédük okoz mélységes fájdalmat érzek. Szétrobban tőlük a fejem és zavar a tény, hogy nem tehetek semmit az ügy érdekében. Nem dughatok le senki torkán egy egész almát, hogy elduguljon és csend legyen, bár valószínűleg akkor sem lenne az mert fuldokolnának..hm, milyen kellemes dallama lehet. Hallgathatnék zenét, elvégre azért hoztam magammal fel a buszra a telefonom és a fülest. De szerintem csak max hangerő tudná elnyomni az alapzajt, megsüketülni nem szeretnék... Hab a tortán mikor Mr Stone elkezd a mikrofonba beszélni. És miről? Arról amit már mindenki húszmilliárdszor hallott, azaz a kirándulás menetéről.
-Nah már megint unatkozik, hogy ennyit beszél..- Szem forgatva szalad ki számból a goromba mondat. Eddig is untam magam és most még jobban. Áldásként élem meg mikor befejezi monológját és leül újságot olvasni. ~ EZAZ! Köszönöm Istenem ~ Talán jobban örülnék a túrának, ha nem egyedül kellene kibírnom a hosszú utat... Klausnak itt kéne lennie, de nem tudom idevarázsolni. Ha jól tudom később jön, de kitudja lehet nem is jön. Sóhajtva fordulok hátra ahol a legjobb hangulatú társaság ül.
-Igazán nem akarom elrontani a csodás hangulatot csak érdeklődnék Becca, hogy akkor aludhatok-e veled?!- Próbálok nem gonosz hangnemben beszélni és tulajdonképpen hálás vagyok Becca-nak, hogy nem kell egyedül aludnom, de ezt nem kell tudni, hogy örülök társaságának.

Heloise Dubled
Victorian Angels RPG


Heloise Dubled
Boszorkány
◊ you said it : 37
◊ your raise date : 2013. Jul. 26.
Age : 28
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty06.08.13 6:37

Put your hands up if you’re going hard
I need some lights, it’s way too dark

Felkapom fejemet, mikor valaki a nevemen szólít. Hannah arca bontakozik ki előttem, amint felállok a székről és hátam mögé pillantok. Sok fej bukkan fel, de egy pillanatra ki tudom őt venni a "tömegből". És a mellette helyet foglaló Spencert is.
Évődni kezdek. Azt mondtam Spencernek, hogy időt adok neki, hogy gondolkodjon és emésztgesse a történteket. A történteket és azt, amit mondtam, mert még magamat is megleptem érzelmi kitörésemmel. Na jó, nem volt olyan hatalmas kitörés, amolyan Dorian Hale-hez méltó, esetleg egy leheletnyivel több, mint amit tőlem várni lehetne. Nem fogom sürgetni... kicsit talán reménykedem abban is, hogy könnyen lecseng bennem ez a fellángolás és hamar túlteszem magam a boszorkányon.
- Rohanok - szólok hátra, miközben fejem tetejére csapom napszemüvegemet, elvégre a buszban nincs szükség rá, viszont összetörni sem akarom - Ha nem gond, én csak estére dobom be a közösbe a cuccokat. Nem hiszem, hogy Stone díjazná, amit hoztam - magyarázom a lánynak, miközben egyre közelebb érek hozzájuk és végül bevágódok a lányok elé.
Táskámból előkotrom a mobilomat és gyorsan megnyitom a Klaustól érkezett sms-t, ami miatt már tíz perce csipog a telefonom. Késik. Fantasztikus, akkor halálra fogom unni a buszutat. Sóhajtok. Végül hátrafordulok és az ülések közti résen próbálok kommunikálni Spencerrel.
- Nem zavarok, Westwood? - csibészes mosoly mászik fel arcomra, bár sejtem, hogy nincs ínyére a jelenlétem. Tudom, hogy változtak a dolgok köztünk - érzem -, mindennek ellenére nem hiszem, hogy ilyen gyorsan változott volna a véleménye.
Viszont erősen remélem, hogy elértem valamit a múltkor, mikor felcsörtettem a szobájukba és kifejtettem bővebben a véleményemet.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty07.08.13 7:44


Everyone & Ash


(bocsi, hogy eddig nem írtam csak nem volt semmi ihletem, normális mondatot sem tudtam összehozni, de most már rendesen vagyok)


Unottan nézelődők a körülöttem lévőkőn és bámulok ki az ablakom majd mikor elindul a busz én felállok és hátra sétálok Spenc-ékhez. Mivel volt előttük egy szabad ülés - csak az ablaknál ültek, de az kit érdekel? - ezért le ültem hozzájuk, majd hátra fordulva figyelem a beszélgetésüket.
- Spenc, akkor ez a sátorozásos dolog hogy lesz?- kérdezem meg az egyik legjobb barátnőmet - a boszorkányok között ő vele jövök ki a legjobban - mert azt mondta, hogy náluk aludhatok. Mondjuk az egy igazi kihívás lesz, hogy Han és én, hogyan fogunk kibírni 2 napot, de szeretem a kihívásokat! Meg az is lehet, hogy most nem fogjuk csesztetni a másikat a nap minden egyes másodpercében... legalább is reménykedni lehet!
A táskámat le rakom a földre mivel elég kényelmetlen lenne az egész úton az ölemben hagyni, a rosszalló pillantás a mellettem ülő emberkétől meg hidegen hagy. Szabad volt ez a hely, ezért nem fogok engedélyt kérni.
- Én is hoztam egy adag emberi kaját, ha akarjátok majd adok belőle.- felelem a jobbik énemet elő véve, hisz nem akarom az egész kirándulást veszekedésben tölteni. Tényleg hoztam egy adag kaját, van nálam egy adag vértasak - csak nem fogok a barátaimból inni - meg hoztam egy adag emberei kaját. Chips, alma, kekszek stb...Mondjuk azt nem tudom, hogy majd később dobom be e a közösbe vagy most adok, majd attól függ, hogy mit hoz a jövő zenéje.
Ashley Lawson
Victorian Angels RPG


Ashley Lawson
Vámpír
◊ you said it : 53
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : ~London ;; VA~
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty07.08.13 12:42


everybody && hannah


- Jung Ji Young – Mutatkozom be direkt a koreai nevemen, a Hannah-t úgyis megtudja, annyit fognak még itt szólítgatni, mellesleg ha már ő is koreai, akkor tudja a valódi nevemet is, nem? Persze a kiskutyaszem most is beválik, és megkapok a nyakláncot igaz csak a tábor végéig, de nekem az is elég. E egy nagyon tuti kis nyaklánc.
- Köszönöm, csúcs vagy! – karolom át a nyakát egy pillanatra, majd el is engedem, mert másokkal is beszélnem kell.
Chacehez is lesz egy-két szavam,, mi az hogy hogy került már megint hozzám. Összevonom a szemöldököm, és megrázom a fejem, úgy, hogy a hajam össze-vissza repked.
- Már ne is haragudj de tehetek én róla, ha a mackód engem jobban kedvel, mint téged? – Nézek rá úgy, mint egy hülyére, és ezzel lezártnak tekintem a dolgot. Mert nekem kaja kell, meg Dorian ide elém, hogy Spencerrel alakíthassák a dolgaikat.
A nevemre odakapom a fejem Beccahoz, és szinte térdre borulok előtte. Honnan tudta, hogy M&m’s-re vágyom? Kikapom a kezéből, és kedvem lenne agyonölelgetni, de nem teszem, csak kinyitom a zacskót, kiveszek belőle egy sárgát meg egy kéket. A sárgát bekapom, a kéket meg belenyomom a mellettem ülő Cesar szájába, és rávigyorgok. Aztán Ash kajakészlete is említésre kerül, és ez tényleg az én szerencsenapom. Lehet mégis ki fogom bírni, hogy mellette aludjak.
- Ash, akkor most kéretik bedobni a Dorian melletti ülésre a kaját, az az egy az üres szék, ameddig Kalus nem csatlakozik, ha csatlakozik, onnan bárki falatozhat. – Adom ki az utasítást, majd hogy lássák milyen jószívű vagyok, bedobom a pufirizsem az ülésre. Aztán hátradőlök, és Cesar vállára hajtva a fejem falatozom tovább a drazsékat. Ebből ugyan senki nem kap.


Hannah Jung
Victorian Angels RPG


Hannah Jung
Boszorkány
◊ you said it : 83
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : VA High
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty09.08.13 6:40

Let's have some fun...

<


Igyekszem odafigyelni a cikkre amit a magazinban olvasok 10 dolog amitől vékonyabb lehetsz de egyáltalán nem köt le. Körülöttem mindenki felszabadult, és izgatott s bár én is az vagyok de egy egészen más értelemben. HaJung a szokásos imádni való stílusát adja, Chace megint csak bolondozik még Becca is elvan. Nekem meg egyre nagyobbakat dobban a szívem ahogy Dorian közeledik a hátsó ülések felé, azzal az elsöprő kisugárzásával, és ahogy leül az utolsó előtti sorba érzem hogy máris a hatása alatt vagyok. Naná hogy nem érdekel az a hülye magazin.
Rögtön össze is hajtom és begyűröm a táskámba, miközben egyre jobban úgy érzem hogy melegem van. A tenyerem izzad, a fejem zúgni kezd, ahogy letekerem az ásványvizes üveg kupakját és nagyokat kortyolok a hideg innivalóból. Azt hittem hogy ez jót fog tenni, de most úgy érzem mintha jégkockát nyeltem volna le, ami most végig szánkázik bennem mindent lefagyasztva maga körül. Lehunyom a szememet, kezeimet felemelem és elkezdem a halántékomat masszírozni. Aztán meghallom az Ő hangját s mikor kinyitom a szememet, látom hogy az ülések közül pillant rám.
- Én.. - megköszörülöm a torkomat mert érzem ahogy a vérnyomásom csökken, szédülni kezdek, és alig tudok megszólalni. Megpróbálom összeszedni magamat, és valami értelmes mondatot kinyögni Dorian-nak.
- Beszélnünk kell.. tudnod kell hogy mit gondolok kettőnkről. - elhallgatok mert Ash szólít meg a HaJunghoz közelebb eső ülésen ülve. Észre sem vettem hogy időközben ő is csatlakozott hozzánk. Próbálnék neki válaszolni de képtelen vagyok. Hányingerem van, a fejem sajog, és szédülök. Szólnom kell Stone edzőnek, hogy álljunk meg. Csak egy kis idő kell a szabad levegőn hogy összekapjam magamat. Bele kapaszkodok HaJung vállába s igyekszem felállni. Nem veszem a fáradtságot hogy megfogjam az ölemben levő táskát, így amint végre talpon vagyok az lezuhan mellém a busz padlójára. Lepillantok a barátnőimre és halkan suttogok..
- Rosszul vagyok. Kell egy kis friss levegő. - remélem hogy meghallják és a segítségemre sietnek. Teszek néhány lépést előre, de forogni kezd velem a világ így az ülések támlájába megkapaszkodva várok egy kicsit hogy minden helyre rázódjon. De semmit sem csökken a szédülés, sőt mi több egyre erősebb. Végül annyira elgyengülök, hogy nem bírok tovább állni és úgy vágódok el a busz padlóján mint egy zsák krumpli. Fejem nagy koccanással ütközik a földhöz. A következő pillanatban pedig minden elsötétül.   



Na emberek én offolom magam az egy hét Erdélybe utazásom miatt, nem akarlak titeket feltartani a kalanddal. <3<3<3
Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty09.08.13 20:52



OMG. I can say only that: s.o.s

A nevére csak bólintottam, és egy utolsó, orbitálisan nagy harapással eltüntettem a pizzám maradékát is. De a gyomrom még mindig hangosan korgott. Ráadásul, Hannah kiskutyaszemei is lefoglaltak egy időre, amit nem igazán bántam.
 - Tudom - vigyorodtam el, ahogyan átkarolta a nyakamat. Érintése csak egy rövid pillanat erejéig tartott. Büszkén húztam ki magam: pár perc alatt többet értem el beszéddel, mint több oldalas levelezéssel.
 Halvány mosollyal a szám szegletében szedtem elő egy doboz gimbapot. Ám még mielőtt beleettem volna, magasra tartottam, és hangosan, az ülés másik végén helyet foglaló Chace-nek kiabáltam.
 - Etu Brute! Kérsz gimbapot? - kérdeztem tőle a dobozt lóbálva. Nálam ez valahogy egy berögződött szabály volt; ha hazai kaját ettem, mindig megkérdeztem Chace-től, hogy kér-e belőle.
 Közben belehallgattam valami vitába Hannah és Chace között egy mackóról. Álljunk csak meg! Chace-nek mióta van mackója?
 Hannah tincsei az arcomba és a szemembe csapódtak. Macska módjára prüszköltem és töröltem ki a tincseket az arcomból.  
 Rájöttem, hogy jobb, ha nem figyelek oda, mit csinálnak a többiek. Úgyis csak kapkodnám a fejemet.
 Visszahangosítottam a zenét a fülemben, és hátradőltem az ülésben. De hirtelen valaki egy kék golyót tömött a számba. Kidülledt szemekkel néztem Hannah-ra, és óvatosan rágtam szét a golyót.
 -M&M? - csillant fel a szemem, ahogyan megéreztem az ismerős ízt. Mikor Hannah kiejtette Klaus nevét, kíváncsian néztem körbe a buszon. Reggel még egy aludt, mint a bunda. Bár kitudja, lehet, hogy ők gurítottak le az ágyamról.
 Hannah haja súrolta az arcomat, amikor fejét a vállamra hajtotta. A szívem egy nagyot dobbant, és örültem, hogy nem egy vámpírba vagyok belezúgva... Bár Chace vámpír valószínűleg hallotta a dörömbölést.
 Gyorsan igyekeztem még egy darab M&M-set kicsempészni a zacskóból, ami Hannah kezében volt, de ekkor egy vörös hajú lány ájultan esett össze. Megmerevedtem, és előre hajolva néztem rá, de nem akartam közelebb menni. Lehet, hogy az oxigénhiány miatt ájult el, esetleg nem reggelizett...
 - Ji Young, ő nem a te barátnőd? - simogattam meg Hannah fejét.  
Cesar Boss
Victorian Angels RPG


Cesar Boss
Boszorkány
◊ you said it : 50
◊ your raise date : 2013. Jul. 30.
◊ i belong here : London
Age : 29
VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: VA High iskolaudvar VA High iskolaudvar Empty

Ajánlott tartalom
Victorian Angels RPG



VA High iskolaudvar Empty
Vissza az elejére Go down

VA High iskolaudvar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Rose Red High school
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: Archívum :: Kaland temető :: Cherwood eredi túra
-
Ugrás: