KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
   Hálószoba Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
   Hálószoba Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
   Hálószoba Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
   Hálószoba Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
   Hálószoba Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
   Hálószoba Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
   Hálószoba Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
   Hálószoba Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
   Hálószoba Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
   Hálószoba Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
   Hálószoba Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
   Hálószoba Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Hálószoba    Hálószoba Empty02.08.13 23:48

Remélem ezt nem kell magyaráznom Very Happy

   Hálószoba Purple-bedroom
Vanessa Blanchard
Victorian Angels RPG


Vanessa Blanchard
Vámpír
◊ you said it : 17
◊ your raise date : 2013. Aug. 01.
◊ i belong here : London
   Hálószoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba Empty03.08.13 1:22


Chace & Vani


(nem a legjobb, remélem tudsz vele valamit kezdeni)


Kb. félórája értem haza és mivel semmi dolgom nem volt ezért gondoltam előveszek egy könyvet és olvasok.
Átöltözni nem volt hangulatom ezért a fekete - de csinos - ujjatlan felsőmben dőlők le az ágyra.
Már egy jó ideje olvasok mikor a szép csendet az ajtómon lévő kopogás zavarja meg. Unottan pillantok az ajtóm felé, és egy kicsit dühösen is, mert megmondtam a ház vezető nőnek, hogy senkit se engedjem fel hozzám, mert egyedül és csendben szeretnék lenni. Margaret tutira elment valahova - feltételezem haza mivel én már itthon vagyok - ezért jöhetett be az illető aki most nem akar békén hagyni. A könyvemet lerakom az ágyra, felkelek és kinyitom az ajtót.
Mikor megpillantom, hogy Chace az akkor minden düh elszállt belőlem.
- Chace, mit keresel itt?- felelem miközben megölelem. Jó volt látni. Ma még nem is beszéltünk egymással ami kicsit zavart, mert nincs olyan nap, hogy vagy nem találkoztunk volna vagy nem beszéltünk volna telefonon.
Viszont fogalmam sincs, hogy mit kereshet itt, de az az érzésem, hogy kiderül.
Vanessa Blanchard
Victorian Angels RPG


Vanessa Blanchard
Vámpír
◊ you said it : 17
◊ your raise date : 2013. Aug. 01.
◊ i belong here : London
   Hálószoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba Empty03.08.13 1:59


Vadmacsek& Chace


Szemfogaimmal végig szántok selymes bőrén, miközben ő mocorogni kezd az ölemben. Halkan morgok egyet, hogy jelezzem szeretném ha most nyugton maradna. Félre söpröm fekete loknijait a nyakából, majd a vállától egészen a nyaka hajlatáig csókolom végig azt az őrjítően finom illatú bőrét. Válaszul csak halk sóhajokat kapok, ezt pedig bátorításnak veszem a folytatásra. Két kezemmel végig simítok a neccharisnyába bújtatott combján, aztán tenyereim megállapodnak a formás fenekén. Akaratlanul is eszembe jut Vanessa, meg az ő formás feneke, és el is határozom hogy miután megkaptam amiért jöttem, beköszönök a szőke vámpírlánynak. Melissa apró ujjait a hátamba mélyeszti, míg én szemfogammal megtalálom a nyaki ütőerét. Megőrjít ez a csaj, azzal az ártatlan külsejével, holott ő London egyik leghíresebb luxuskurvája. Nekem azonban testi szolgáltatások helyett legtöbbször vért ad, de volt már olyan is hogy képtelen voltam neki ellenállni és ágyba vittem. Életem legjobb dugásai közt szerepel az egyik amit vele éltem át. Csak annyit mondok, hogy érti a dolgát. Teketóriázás nélkül mélyesztem szemfogaimat a nyakába, majd kortyolgatni kezdem a fűszeresen édes, forró vért. Mel ezt a pillanatot választja ahhoz, hogy felnyögjön és ajkaival a vállamba harapjon. Ettől csak még inkább előhozza belőlem a vérszívót, erőszakosabban markolom fenekét, míg lakmározok belőle, s néha halk morgások hagyják el számat. Olyan vagyok mint egy állat, amikor táplálkozom egyáltalán nem hasonlítok arra a vicces, és jó fej, barátságos Chace-re akit mindenki ismer. Tudom hogy lassan le kell állnom, ha nem akarom hogy bármi baj legyen, ezért néhány korty után vissza húzom szemfogaimat, és nyelvemmel végig szántok a két lukon amit fogaim hagytak. A seb rögtön beforr, már csak alig látható heg marad utána. Mint mindig ilyenkor, Mel elájult úgyhogy finoman kiveszem az ölemből és a hatalmas franciaágyra fektetem. Megcsókolom cseresznyepiros ajkait, majd leteszem az éjjeliszekrényére a munkájáért járó pénzt. Behúzom a függönyöket hogy nyugodtan tudjon pihenni, majd kilépek a lakásából.

Beszállok a ház előtt parkoló fekete BMW-be, és elégedett vigyorral az arcomon beindítom az autót. A motor felberreg, én pedig máris a gázra taposok, hogy pillanatok alatt odaérjek Vanessa lakásához. Vani egy fényűző negyedben lakik, London központjában, még házvezetőnője is van, meg szakácsa. Bár az utóbbit nem értem miért, hiszen vámpír. Bár ha jobban belegondolok én is szeretek enni emberi ételt, annak ellenére hogy a vér az ami a táplálkozásomhoz szükséges. Néha jól esik bedobni egy hamburgert, vagy meginni egy habos kakaót. Cesar-al szoktunk olyat csinálni hogy este takarodó után lesettenkedünk a konyhába, és megisszuk az összes kakaót. Utána egész nap hányingere van, én meg mindig teljesen jól vagyok, és csak röhögök rajta.
Megállok a fényűző lakás előtt, és megnyomom a kapunyitó gombot a kulcscsomómon. Vani adta nekem amikor először itt jártam, mondván hogy így könnyebben bejutok amikor csak birtokba akarom venni a testét. Behajtok a garázsba aztán kiszállok az autóból, és halkan fütyörészve megindulok a ház belseje felé. Közben kezemmel a hajamba túrok, hogy megigazítsam a sérómat, mert azért mégsem akarok ziláltan Vani színe elé lépni. Oda érek a lépcsőhöz, és kettesével véve a fokokat indulok el Miss. Blanhard szobája felé. Jó gyerek módjára kopogtatni kezdek az ajtón, és felöltöm legcsábosabb mosolyomat mikor kinyílik az ajtó. Vanessa rögtön megölel, és én is átfonom dereka körül a karomat miközben beljebb tolom a szobájába, majd lábammal könnyedén becsukom az ajtót mögöttünk.
- Hát téged kereslek itt vadmacsek. - suttogom a hajába, miközben adok a feje búbjára egy puszit. Egészen az ágyáig tolom aztán ledöntöm rá, és továbbra sem engedve el a derekát, megpuszilom a száját. - Már Vanessa elvonási tüneteim voltak. Tudod hogy szeretem megkapni a napi adagomat Vaniból. - vigyorgok rá, és tenyeremet a combjára csúsztatom. Lehajolok, és végre valahára megcsókolom. Lassan, de követelőzően veszem birtokba ajkait, miközben szabad kezemmel amely nem a combját markolássza, bele szántok méz-szőke hajzuhatagába.

I wasn`t kissing her, I was whispering in her mouth.
Chace Redway
Victorian Angels RPG


Chace Redway
Vámpír
◊ you said it : 18
◊ your raise date : 2013. Jul. 31.
◊ i belong here : VA High
   Hálószoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba Empty03.08.13 3:07


Chace & Vani


(Vadmacsek... mindegy, ezt mondtam nagy chatan Very Happy)


El mosolyodok mikor Chace átkarolja a derekamat majd beljebb tol a szobámban és bezárja az ajtómat.
- Oh! Szóval már vadmacsek vagyok?- kérdezem huncut mosollyal ahogy arcon puszilom és átölelem. Vadmacsek... jó jelzőt kaptam! De mindegy is, annyi igaz, hogy tényleg szoktam vad lenni. Sok mindenben... legyen az vámpíros dolog vagy éppen a szex. De azért valljuk be: Chace sem egy jó fiú féleség, ő is tud és szokott is rosszalkodni.
Még mindig ölelem és hagyom, hogy ledöntsön az ágyamra, immár a hátamon fekszek és nézem a fölöttem lévő fiút.
- Értem! Szóval Vanessa elvonási tüneteid voltak...- mondom sejtelmes hangon, de alig bírom vissza tartani a nevetésemet. De a végén csak elmosolyodok, közelebb húzom magamhoz egy picit és lágy puszit nyomok a szájára.
Erre most mit mondjak? Egész nap nem hív, semmit sem csinál erre egyszer csak beállít és leakar feküdni velem? Mindegy, nem foglalkozok vele, hiszen sosem foglalkoztam azzal, hogy Chace mit csinál akkor amikor épp nem velem van és nem is nagyon érdekel. Miért is érdekelne? Hisz nem köt össze minket semmi, mert nem járunk együtt csak barátok vagyunk. És élvezzük azt az időt amit együtt szoktunk tölteni, úgy hogy az előbbi gondolatommal nem is foglalkozok nagyon.
- Tudom, és ha jól emlékszek ma még nem kaptad meg a napi adagot!- felelem egy huncut mosoly kíséretében majd megcsókolom.
A könyvemet arrébb dobom, hogy ne legyen útban és rohadtul nem érdekel, hogy az a földön landolt. Úgy is csak azért olvastam, mert nem volt mit csinálnom. Hát... most már van! És örülök, hogy Chace itt van, persze én ezt sosem mondanám el neki, mert a végén még azt hinné, hogy szerelmes vagyok belé ami rohadtul nem igaz!
De mindegy is! Csak ki akarom élvezni minden egyes pillanatát, hogy Chace itt van, a többit meg majd meglátom!
Vanessa Blanchard
Victorian Angels RPG


Vanessa Blanchard
Vámpír
◊ you said it : 17
◊ your raise date : 2013. Aug. 01.
◊ i belong here : London
   Hálószoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba Empty03.08.13 4:11


Vadmacsek& Chace


Szeretek Vaninál lógni, mert végre kicsit más környezetben lehetek ilyenkor. Bármennyire is imádom a sulit, meg a hülyüléseket néha nekem is kell egy kis változás. Még akkor is ha remekül feltalálom magamat a VA High falain belül. Komolyan ha nem járnék oda szerintem sokkal unalmasabbak lennének a mindennapok a többiek szemében. Hiányoznék nekik az egyszer már biztos. És nem, most sem az egoizmus beszél belőlem, egyszerűen csak közlöm a tényeket. Nem volt könnyű ilyen nagy hírnevet felépíteni magamnak, és most hogy már megvan élvezhetem a jól megérdemelt dőzsölést.
Mint például Vanessát, akit nem izgat hogy milyen faszságokat szoktam csinálni, meg hogy néha olyan ruha-összeállításokat vagyok képes magamra húzni, amitől Louis Vuitton menten szívrohamot kapna. Már ha egyáltalán létezik ilyen személy..Hagyjuk soha nem vágtam az ilyen márkákat. Nekem aztán tök mindegy hogy Armani vagy No Name pólót viselek. A lényeg hogy nézzek úgy ki benne mint egy görög isten. De kanyarodjunk is vissza Vanessához.
- Hm.. - válaszolom neki, miközben ajkait falom. Azokat a halvány rózsaszín, éppen tökéletes vékonyságú, csodásan ívelt ajkakat.

Végig simítok a lábán le-fel aztán amikor újra a combjához érek elidőzök kicsit, utána kezem tovább siklik egészen az ismerős domborulatokig. Belemarkolok a fenekébe, s elmosolyodom mert mindig is imádtam ezt a formás popsit. Ajkaimmal elhagyom ajkait és csókolgatni kezdem az álla vonalát, majd áttérek a nyakára és megérzem a mámorító barack illatot. Nem tudom hogy a parfümje, a testápolója vagy a tusfürdője ilyen illatú e, de egyszerűen megveszek érte. Pontosan olyan illata van, hogy az embernek kedve támad beleharapni. Meg is teszem, aprót harapok a nyakába, majd tovább csókolom a nyakszirtjéig, aztán vissza. Újra rátalálok szájára, és miközben fent ügyködök, lent a lábamról próbálom lerúgni a cipőmet. Sikerül is megszabadulnom mind a kettőtől, így Vani derekát megragadva feljebb húzom az ágyra, úgy hogy feje a párnáin pihenjen.
- Megőrjítesz te nőszemély. - suttogom mikor egy pillanatra elválnak ajkaink. A nap 24 órájából, 12-őt szívem szerint azzal tölteném el hogy őt csókolom, kényeztetem, és simogatom. Még soha nem éreztem semelyik lány iránt sem ekkora kötődést, s tudom ez nem szerelem amit iránta érzek, mégis több barátságnál. Mintha a testem másik fele lenne, tökéletesen kiegészítjük egymást. Egy pillantásával képes lázba hozni, és feltüzelni.

I wasn`t kissing her, I was whispering in her mouth.
Chace Redway
Victorian Angels RPG


Chace Redway
Vámpír
◊ you said it : 18
◊ your raise date : 2013. Jul. 31.
◊ i belong here : VA High
   Hálószoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba Empty03.08.13 5:00

Nem tudom, hogy mikor rakjam ki, de a biztonság kedvéért inkább kirakom most, hogy ne legyen belőle kavarodás/veszekedés.
+18


Chace & Vani


(Razz)


Mosolyogva közelebb húzom magamhoz és lágyan csókolom őt. Mikor a combjaimat simítja akkor beleremegek az érintésébe. Olyan furcsa, hisz régóta "vagyunk együtt" de még is olyan érzés fog el, mint mikor egy kamaszlány először van együtt a fiúval és fél, hogy "Úristen, most mi lesz?" És szerintem ez az ami kell egy élvezetes együtt léthez, hisz minek vagy együtt egy olyan emberrel akivel csak hecc kedvéért fekszel le? Semmi! Viszont mikor Chace-el vagyok akkor mindig ez az érzés ragad magával és ez annyira... jó!
Ilyen és ehhez hasonló gondolatok járnak a fejemben mikor halkan felnyögök, ugyan is egy kicsikét megharapta a nyakamat ami ugyan nem fáj nagyon csak nem számítottam rá.
Miközben csókolgatom, lassan elkezdem kigombolni a felsőjét majd mikor végeztem vele eldobom valahova a szobába.
- Hm...- felelem két csók között mikor megsimítom az izmos hasát - igen, kockás hasa van - Mikor Chace feljebb húz az ágyon akkor közelebb húzom magamhoz, beletúrok a hajába és kicsit hevesebben, mint az előbb elkezdem csókolgatni.
- Ez volt a cél.- felelem huncut, halvány mosollyal mikor kijelenti, hogy megőrjítem. Igen, sokszor hozom ki ezt a férfiakból, de élvezem is! K az a nő aki nem élvezi, hogy a férfiak azt teszik amit mondanak? Szimplán csak bájosnak kell lennie az embernek és persze ravasznak is! Nem mintha Chace-nél nagyon erőskődnőm kellett volna, jött ő magától.
Nem tudom, hogy mi van velem, de napok óta, ha kiakarok kapcsolódni akkor csak még jobban elkezd kattogni az agyam! Lehet túl sok minden történik mostanában és ez visel meg egy kicsit, de mindegy! Remélem Chace eltudja felejtetni velem.
- Amúgy... - kezdem a mondandómat két csókunk között. - ... Hogy hogy ilyen hirtelen jöttél? Mindig felszoktál hívni. - teszem fel, a szerintem totálisan logikus kérdést. MIért ne kérdeztem volna meg? Hisz eddig mindig mikor átakart jönni mindig felhívott, hogy otthon vagyok-e meg minden, most meg így, hirtelen beállít. Félre értés ne essék: nem azt mondom, hogy nem örülök csak nem értem. Mondjuk a férfiak gondolkodását és azt, hogy mi jár a fejükben nem nagyon lehet kiszámítani.
Vanessa Blanchard
Victorian Angels RPG


Vanessa Blanchard
Vámpír
◊ you said it : 17
◊ your raise date : 2013. Aug. 01.
◊ i belong here : London
   Hálószoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba Empty03.08.13 22:32


Vadmacsek& Chace


Gyakorlott mozdulatokkal szántok az ismerős hajzuhatagba, amely olyan mintha selymet tapintanék. Vani felnyög amint nyakába harapok, s ez egy pillanat erejéig mosolygásra késztet. Mindig is tudtam mi kell a nőknek, hogy abban a pillanatban amikor csókolom őket, mi lehet a következő lépés ami még inkább feltüzeli őket. Boldoggá tesz a gondolat hogy ilyen hatással vagyok az ellenkező nemre, annak ellenére is hogy tudják igazából egy nagy gyerek vagyok. De lehet hogy pont ez tetszik annyira nekik bennem, a gyönyörű arcvonásaimon, és a szexi testemen kívül persze. Vani úgy csókol hogy az megőrjít, és alig bírom magamat türtőztetni. Legszívesebben magamról is és róla is letépném a ruhát, hogy rögtön a lényegre térhessünk de visszafogom magam. Minél tovább bírom annál élvezetesebb lesz amikor végre elérek e lényeghez. Hidd el, ezt tapasztalatból tudom. Ingemmel kezd foglalatoskodni, és hamarosan le is kerül rólam így már meztelen felsőtesttel nyomom Vanessát a puha ágyba. Megborzongok ahogy végig simít a hasamon, és rettentő forróság kezd a gyomromból az ágyékom felé tolulni.

Testemmel hozzá préselődöm, hogy jelezzem már sikerült felspannolnia. Kezemet amely eddig a haját simogatta, most végig húzom a nyakán, majd az ujjatlan trikó pántját lehúzom hogy csupasz bőrére csókolhassak. Kérdése egy pillanatra kizökkent a szerepemből, és hátrébb húzódom. Ködös tekintettel pillantok gyönyörű szemeibe, miközben öklömmel megtámaszkodom az ágyon, a feje mellett. Számat apró félmosolyra húzom, és lehajolok egy csókért.
- A városban voltam..és megkívántalak. - suttogom a fülébe, majd a fülcimpáját is megharapom, persze csak gyengéden. Szabad kezemmel a dereka alá nyúlok majd megemelem a testét, hogy meg tudjak szabadulni a felsőjétől. Miután lekerült róla a fekete top, újra ledöntöm a párnák közé majd végig nézek rajta. Szemem éhesen issza a látványt, ahogy megnézem Vai tökéletes testét. Lehajolok és apró csókokkal illetem hasát, felfelé haladva a mellei közt majd nyakát, végül ajkait veszem birtokba. Lábai közé furakodom, és combjait összefonom csípőm körül, így még közelebb kerülve hozzá. Megszakítom egy pillanatra a mámoros csókot, hogy mosolyogva megkérdezzem.
- Neked hogy telt a napod édes? - vonom fel a szemöldökömet, majd hogy válaszolni tudjon a szája helyett most a nyakát, mellkasát és mellét kezdem el csókokkal telehinteni.

I wasn`t kissing her, I was whispering in her mouth.
Chace Redway
Victorian Angels RPG


Chace Redway
Vámpír
◊ you said it : 18
◊ your raise date : 2013. Jul. 31.
◊ i belong here : VA High
   Hálószoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba    Hálószoba Empty

Ajánlott tartalom
Victorian Angels RPG



   Hálószoba Empty
Vissza az elejére Go down

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: Házak :: Blanchard lakás
-
Ugrás: