KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Katrina Blair Shelley Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Katrina Blair Shelley Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Katrina Blair Shelley Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Katrina Blair Shelley Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Katrina Blair Shelley Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Katrina Blair Shelley Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Katrina Blair Shelley Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Katrina Blair Shelley Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Katrina Blair Shelley Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Katrina Blair Shelley Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Katrina Blair Shelley Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Katrina Blair Shelley Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Katrina Blair Shelley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Katrina Blair Shelley Katrina Blair Shelley Empty29.07.13 20:19



Katrina Blair Shelley





Külső tulajdonságok: Kat babaarcú, mosolygós lány. Harmonikus arcvonásokkal rendelkezik. Bőre makulátlanul tiszta, sima, gyönyörű szép. Tejfehér bőre van, ám nyáron enyhén lebarnul, ami igen jól áll neki. Ilyenkor a csillogós, barna szeme olyan, mintha világítana. A szögletes arcát barna, középre szétválasztott, sima haj keretezi, amit általában kiengedve hord, és így a hajtincsek a lapockájáig érnek. A jól rendezett, egymás mellett sorakozó, sűrű, sötétbarna szempillái alatt szikrázó, nagy, barna színű, mandulavágású szemek rejtőznek, melyek fölött szépen ívelt világosbarna szemöldök helyezkedik. A szemszínétől függetlenül íriszei melegséget és boldogságot árasztanak. Kicsi orra van, ajkai pedig normálisak, nem túl teltek, és túl keskenyek sem, de mind a kettő puha, sötét rózsaszín. Kat testalkata vékony, törékeny hatású, mégis csinos és nőies. Teste formás, de nem rendelkezik túl nagy idomokkal, inkább közepes méretűekkel. Az egyenes gerince és testtartása precizitást és eltökéltséget sugároz, járása mégis könnyű, akár egy őzé. Ruházata mindig kifogástalan. Mivel szép alkattal rendelkezik, ezért szinte bármit felvehet. Öltözéke csinos, nem túl visszafogott, de közönséges sem.

Belső tulajdonságok: Kat örökmozgó, vidám személyiség, aki csak néha háborog azért, ha valami nem úgy sül el ahogy ő szeretné. Általában kedves és jóindulatú, igyekszik mindent megtenni azért, hogy az ő lelki békéje megmaradjon. Ezért ha megteheti a bajt mindig elkerüli. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem bevállalós, de az, pusztán elővigyázatos. Szeret mindent a legnagyobb rendben tudni, így néha megesik valami olyanba üti az orrát ami igazából nem tartozik rá. Kíváncsi. Ha egyszer valaki mond neki valamit és az illető nem fejezi be teljesen a mondatát, titkolózik, ő bármit megtesz azért, hogy kiderítse az illetőt titkát. Ettől talán idegesítőnek tűnik a társasága, hisz kérdezősködik és addig nem nyugszik, míg teljesen nem tudja miről is van szó. Makacs. Ha valamit a fejébe vesz azt véghez is viszi és addig nem tágít míg nem sikerült neki. Hajthatatlan. Konkrét válaszai vannak, sosem tereli valami másra a témát, ha a véleményét kérik ki, szemtől szembe megmondja az illetőnek a véleményét és emellett mindig kiáll az igazáért. Nem díjazza azt ha becsapják, így ha megbántódik jobb pár napig elkerülni, míg elfelejti, hogy megbántották. Hamar köt barátságokat, de mindig körültekintően válogat a barátjelöltekből. Hűséges. Ő személy szerint utálja az árulókat, nem szereti ha hazudnak neki és a háta mögött mindenfélének lehordják. Az érdekbarátokat egyenesen kerüli, nem szívesen szeretne olyanokkal együtt lenni, akikben nem bízhat meg és akikre ha szükség van nem számíthat



Felsóhajtottam és rá néztem, amit most ebben a pillanatban, úgy hiszem nem lett volna helyes.
– Csókolj meg! – nyöszörögtem az esőben egy olyan férfinak, akinek nem lett volna szabad. Tudom, hogy anyáék nem néznék jó szemmel ha rájönnének mit merészeltem kérni tőle. Tőle az egyetlen embertől akiben megbízok, megbíznak. Azt mondta csak egy ártatlan kirándulás lesz a család számára és jól fogjuk érezni magunk. De tévedtem. Pont úgy mint régen, amikor azt mondtam neki, hogy csak úgy halok meg, ha hozzá méltó férjem is lesz. Azonban én még mindig túl fiatal vagyok az ilyesmihez, Ő meg annyira gyönyörű… kár, hogy a rokonom. Értetlenkedő arcát látva tudtam, ismét csak az ő kicsi unokahúgának néz, aki olyannyira elvakult, hogy képtelen különbséget tenni szeretet és szerelem között.
– Hm, miért is tenném meg? – gyűlöltem minden pillanatot amikor az ironikus megjegyzéseivel, kérdéseivel vagyis inkább mondataival jött. Nem látta a fától az erdőt, így nekem kellett közelebb lépnem hozzá, morcos szemekkel rá merednem, elhúznom a számat és … felpofoznom.
– Mondjuk mert kiharcolom magamnak? – nem hiszem, hogy ez volt a legjobb cselekedetem, de jobb nem jutott az eszembe. Na meg ha már az én szívem fáj, akkor fájjon csak az ő arca is, ha nem érti meg mit szeretnék tőle.
– Áucs, ez fájt. Mégis mi ütött beléd? – karba tettem a kezem és duzzogtam. Bár valójában gondolkodtam, hogy ilyenkor mit is lenne helyes tenni. Elszaladni? Itt maradni? Nem válaszolni neki? Elmondani neki az igazat? Szótlannak maradni és csak úgy megcsókolni – ha már ő képtelen rá? Zavart, hogy ő csak itt kényeskedik és nem tesz semmit. Nem néz a szemeimbe, ahogyan azt az álmaimban szokta és nem a kedvenc unokatestvérének nevez, hanem a lánynak akit szeret. De ő idősebb nálam, érettebb, tudja mi mivel jár, én azonban túl naiv vagyok ahhoz, hogy mindezt észre vegyem. Senki véleménye sem számít, ha esik az eső és jóformán csak őt látom. Úgy vélem mást nem is kell, hiszen ő a világ leggyönyörűbb férfija az én szememben. Talán az lehet az oka, hogy már gyerekkorunk óta olyanok vagyunk mint a testvérek, nekem azonban sokkal többet jelent ennél. Nem akarom, hogy egy báty szerepét töltse be az életemben, azzal tudhatná ő is, hogy nem érem be. Amúgy meg, nincs az a pénz amiért én csak úgy elengedném őt és hagynám… hadd menjen el. Nem akarom, hogy elmenjen! Pont ezért megfogtam a karját még mielőtt valóban elment volna.
– Te… te ütöttél belém! Még mindig nem tűnt fel, hogy a korosztályomban én vagyok az egyetlen akinek soha az életben nem volt még pasija? Miért nem vagy képes észre venni, hogy én csak rád várok? – csak miután elhallgattam jöttem rá, mennyire bizalmas információt mondtam el magamról neki. Mert ezt, soha az életbe nem mondtam el neki. Egyszerűen nem tartozott rá és kész. Most azonban túl nehéznek bizonyult magamban tartanom ezt az egészet.
– Lázas vagy az eső miatt. Te nem lehetsz szerelmes belém. Lehetetlen! – gondterhelten felsóhajtottam és az ő barna szemeibe néztem. Nem tudtam mit tehetnék, így egy hirtelen jött ötletből… megcsókoltam. Amit ha jobban belegondolok nem is fogadott olyan rossz néven, pusztán meglepték a szavaim. Bár tudom egyelőre semmi sem lehet köztünk, mégis annyira jólesett megérinteni az ajkait az enyémmel. Persze semmi sem tart örökké, még ez az ártatlan lopott csók sem. Olyan gyorsan húzódtam el tőle amennyire csak lehetett.
– Még mindig nem hiszel nekem? – érdeklődő pillantást vetettem rá, az eső azonban úgy hullott, mintha dézsából öntötték volna. Rengeteg apró cseppnek kellett legördülnie az arcomon, hogy újra az ő ajkait érezzem az enyémmel. Én megmondtam, hogy kiharcolom magamnak a csókját és tessék. Nekem lett igazam.

Helyszín: Wiltshire, Stonehenge közelében
Kat akkori kora: 21 éves - pár nappal az átváltoztatása előtt
Zenei aláfestés: Ryan Star - Start a Fire
Megjegyzés: Direkt nem adtam a fiú unokatesómnak nevet.




kor: 22;
szül.hely/idő:London,1990,Szeptember.16;
becenév: Kat, plusz amit adnak neki;
családi állapot: egyedülálló;
csoport: Vámpír;
play by: Lucy Hale;

People change and forget to tell each other.




Katrina Blair Shelley
Victorian Angels RPG


Katrina Blair Shelley
Vámpír
◊ you said it : 10
◊ your raise date : 2013. Jul. 29.
◊ i belong here : London ϟ
Age : 34
Katrina Blair Shelley Empty
http://lysandercollins.tumblr.com/
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Katrina Blair Shelley Katrina Blair Shelley Empty30.07.13 22:49


Elfogadva!
Kat... a történetedet egyszerűen imádtam. Kicsit emlékeztetett az esős rész a PLL egyik részére, de ettől még imádtam!
A Jellemzésedet imádtam az ET részébe viszont bele szerettem. És jól tetted, hogy nem engedted el menni. Biztosan én sem engedném el azt a fiút akibe szerelmes vagyok! Alig várom, hogy lássam a játékaidat, de majd játszanod kell velem is Razz
Nincs is más dolgod mint el menni gyorsan foglalózni és vedd birtokodba a játékteret Smile
xoxo: Ash

Ashley Lawson
Victorian Angels RPG


Ashley Lawson
Vámpír
◊ you said it : 53
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : ~London ;; VA~
Katrina Blair Shelley Empty
Vissza az elejére Go down

Katrina Blair Shelley

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Lucy Hale → Katrina Blair Shelley
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: elfogadott előtörténetek :: Vámpírok előtörténetei
-
Ugrás: