KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Sawyer A. Brooks  Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Sawyer A. Brooks  Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Sawyer A. Brooks  Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Sawyer A. Brooks  Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Sawyer A. Brooks  Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Sawyer A. Brooks  Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Sawyer A. Brooks  Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Sawyer A. Brooks  Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Sawyer A. Brooks  Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Sawyer A. Brooks  Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Sawyer A. Brooks  Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Sawyer A. Brooks  Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Sawyer A. Brooks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Sawyer A. Brooks Sawyer A. Brooks  Empty28.07.13 21:05



Sawyer Angus Brooks





Sosem foglalkoztam a külsőmmel igazán, bár az igénytelenség távol állt tőlem. Szerettem az egyszerűséget és manapság is szívesebben vegyülök el az emberek közt, mintsem harsány színekkel tündököljek ki. Habár vastag borostám és vállig érő, méz szőke hajam épp eléggé felhívják rám a figyelmet. Akár szeretem a hétköznapiságot, akár nem, a hosszú tincsektől nem vagyok hajlandó megválni. Türkizkék szemeimet illetően apámra ütöttem, akinél bizony sokat kellett letenni az asztalra ahhoz, hogy nagyra tartson téged. Sosem viselte igazán a gondomat, de nem is maradt bennem emiatt tüske. Ajkaim vonala egyértelműen anyámtól való, karakteres, szigorú vonásaim viszont ismét apámtól eredeztethetőek. Majd' százkilencven centiméteres magasságom egyáltalán nem tükrözi kellően a rokonságot szüleim és köztem, ugyanis apámnál és anyámnál is legalább egy fejjel magasabb vagyok. Az apám felőli nagyapám viszont hozzám hasonlóan igen nagyra nőtt, így arra következtetek, hogy ez tőle öröklődött. Izmos, kidolgozott testemet több helyen is hegek és horzsolások fedik, amik sosem szívódnak fel teljesen, mivel folyton folyvást újabbakat szerzek a régiek mellé. Csuklóm környékére latinul van feltetoválva az öcsém neve, aki három évvel ezelőtt halt meg egy vámpírtámadás során.

Szigorú neveltetésben részesültem már gyerekkoromtól fogva és ennek következtében a kelleténél komorabb felnőtt vált belőlem. Gyerekkoromban otthon tanítottak a szüleim, nem jártam sem emberek, sem velem egykorúak közé, ezáltal most gyakran feszélyez, ha kapcsolatot kell teremtenem másokkal. Magamnak való ember vagyok, nem szeretem a nyüzsgést és a társaságot. Annak ellenére, hogy sokan elborzadnak, esetleg megsajnálnak a gyerekkorom miatt, én magam örülök neki, hogy úgy neveltek a szüleim, ahogy. Arthur és Lamia Brooks rövid pórázon tartottak ugyan, de hatásos volt minden, amit értem és az öcsémért tettek. Elvégre, folyékonyan beszélem a franciát és a spanyolt, a latint pedig törve. A fegyverekhez több, mint jól értek és a víváshoz is konyítok valamelyest.
Három évvel ezelőtt kezdtem igazán bezárkózni és kerülni a várost, az embereket, mindenkit. Három évvel ezelőtt költöztem el Manchasterből, mert nem tudtam tovább ott élni, mikor minden az öcsém emlékeit viselte és sugározta felém. A szüleimről azóta nem hallottam semmit és a barátaimmal sem sikerült összefutnom, amiért hálát adok a jó Istennek. A körülöttem lévő embereket sosem tartottam nagyra, példát venni róluk pedig szintén nem lehetett. Csaptak már be, hazudtak nekem, elárultak. Jobbnak látom, ha csak és kizárólag magammal foglalkozok, magamban bízok és senki másban.



Ezio Brooks :: 1992.12.11.
Borongós tél, hópihék hullanak alá az égbolton, én pedig kíváncsi tekintettel nézem őket. Próbálom megszámolni, hányan vannak, de természetesen sikertelenül. Pedig annyira szeretném már hasznosítani a tudást, aminek hat évesen birtokában vagyok. Büszkeség melengeti át szívemet, miközben orromat a hideg üvegnek nyomom, tenyereimet szintén rájuk tapasztom és ezzel összemaszatolom őket.
- Angus! - nevemet rikkantják és én már tudom, hogy Ezio bácsi lesz az. Ezio az egyetlen ember, aki a második nevemen szólít és mellőzi az elsőt. Nem szereti, ha Sawyernek szólítanak, mert az az apjára, a nagyapámra emlékezteti, akit tiszta szívéből gyűlöl.
Odarohanok hozzá és mielőtt még a karjába vetném magamat, megtorpanok. Szemem sarkából látom apám szigorú tekintetét. Megfeszült izmokkal, berettával a kezében ácsorog és végigméri nemrég érkezett fivérét.
- Arthur - biccent apámnak és egy pillanatra, tényleg csak egy pillanatra kiszedi szájából a cigarettát, mert tudja, apám milyen ingerlékeny a tiszteletlenségre - Nem akarok zavarni - csóválja fejét, de cinkos mosolyt villant felém. Tudom, hogy minden vágya bosszantani a bátyját.
- Nem zavarsz, Ezio. Lamia épp a vacsorát készíti, csatlakozz hozzánk! - beljebb invitálja öccsét, de látom, hogy egy pillanatra sem lazít tartásán, sőt a levegőt is egy ideje tüdejébe szorítja. Félelmetes látványt nyújt ez a testvérpár, akik a szemem láttára vívnak tekintetükkel véres párharcot.

Sidney Brooks :: 1994.03.24.
Fülledt májusi nap és én a kórház folyosóján várakozok. A nyelvem szájpadlásomhoz tapad szomjúságomban, de tudom, hogy apám úgy sem venne nekem innivalót. Tudom, mennyire gyűlöl költekezni házon kívül, mert azt vallja, a csapvíznél nincs jobb szomjoltó. Ilyenkor örülök, hogy nem kell más gyerekek között lennem, mert csak irigység tolulna a szívembe, látván, hogy ők kaphatnak, én pedig nem.
- Arthur Brook? - apám felkapja a fejét mellettem. Verejtékcsepp szeli át homlokát, állát összekulcsolt kezein pihenteti - Fia született - az ápolónő kedves mosollyal szuggerálja apámat, akinek szintúgy mosolyba rándul az ajka. Egy kezem elég lenne rá, hogy megszámoljam, hány alkalommal láttam eddig Arthurt mosolyogni.
Anyámmal már akkor nevet adtak az öcsémnek, mikor még csupán a hatodik hónapban voltak. Sidney. Sid. A Sid kedves név, tetszett és örültem, hogy nem szenved az enyémhez hasonló megszólítástól - nem tetszik a Sawyer és van egy olyan érzésem, hogy nevemhez viszonyuló utálatom Ezionak köszönhető. Sid szerencsés. Szerencsés öcsém van, egyrészt, mert jó nevet kapott, másrészt pedig mert én vagyok a bátyja. Jó báty leszek, ezt megígértem már a kezdetekkor magamnak.

Lamia Brooks :: 2004.07.12.
Meleg van, nagyon meleg júliushoz képest. Szinte harapom a levegőt, miközben a tó partjára sétálok és leülök. Farmerom szára még mindig mocskos anyám vérétől, a fülemben pedig apám kiáltásai csengenek. Lamia után sírtak a kiáltásai, mikor kétségbeesetten vetette magát a vámpírok közé. Mintha lett volna bármi esélyünk, ha nem jön Ezio. Remegek, még a fogaim is összekoccannak, pedig gerincemen érzem, hogy kövér izzadtságcseppek gördülnek végig. Nem tudok kiigazodni a testemen és nem értem, a gondolataim miért járnak valahol másutt. Nem tudom, miért akarok messze lenni ettől az élettől, mikor gyerekkoromtól kezdve szerettem volna továbbvinni a "családi vállalkozást".
- Angus! - összerezzenek és gyorsan megdörzsölöm a szememet, hogyha könnycsepp is gyűlt oda véletlenül, akkor se látszódjon - Angus... - lágyabb a megszólítás és egy kéz érkezik ezzel egy időben a vállamra. Kifújom a levegőt, amit eddig magamban tartottam.
Ezio mellém telepedik, de nem szól semmit. Tudom, hogy éppannyira szerette anyámat, mint én és hogy tisztelte, mert derék asszony volt, emellett harcias és kitartó. Nem sok nőből lesz vadász - ezt apám mesélte. Sokak nem elég erősek és kitartóak, emellett a fizikai képzést is kevesek tűrik. Anyám egy volt azok közül, akik bármi áron harcoltak és küzdöttek, hátha a legjobbak lesznek. Lamia egyes férfiaknál is edzettebb és tapasztaltabb volt. Talán, ha Ezio hamarabb érkezik...
- Ugye, tudod, hogy nem hibáztatlak? - nézek fel rá szoborszerű ábrázattal, mire megrándul szája sarka - Senkinek sem a hibája. Egyszerűen csak... Ők csak ilyenek. Talán, ha nem lennének... ők se vagy a farkasok vagy bárkik is legyenek még a Földön... - beszélek üveges tekintettel a vámpírokról és elrántom a fejemet, mert félek, hogy megint könnybe lábad a szemem. Hiányzik Lamia.

Carrick Walters :: 2010.01.30.
Térdre rogyok és életemben először sírok. Igazán sírok. Ujjaim görcsösen szorítják Sid ingének gallérját és rángatom, hátha újra felébred és a régi lesz. Hátha élni fog, mint tíz perccel ezelőtt. Carrick csípőjével nekidőlve a falnak támaszkodik és vigyorog Elégedetten nyalja körbe a száját, mint aki jól végezte dolgát. Nem nézek rá, csak szemem sarkából bámulom, mert nem akarom megadni neki az örömöt, hogy lássa elkínzott vonásaimat.
- Sidney... - krákogom és összegörnyedek ültömben, a mellkasom táján fájdalmas sajgás kezd mocorogni - Sidney! - ordítok és remeg a vállam. Dühömben. Fájdalmamban. A ténytől, hogy az öcsém halott.
- Ennek így kellett lennie, Sawyer. Megvolt a választása és ő inkább kockáztatott - rosszallóan csóválja a fejét - Tisztában volt a következményekkel - megadóan legyint és sötét tincseibe túr.
Féltérdre ereszkedem és a bakancsom szárába csúsztatott tőrért nyúlok. Kihúzom onnan és gondolkodás nélkül nekirontok, elfelejtve ezzel mindent, amit apám tanított a támadással és védekezéssel kapcsolatban. Hörgök, ordítok és szúrni próbálok, mikor odaérek hozzá, de könnyedén elkapja a karomat és hátam mögé csavarja. Csonttörés hasít a terem csendjébe és én újra térden vagyok. Carrick röhög fölöttem. Oldalamra esek. Nyöszörgök, vonaglok. Vesztesek vagyunk. Én és az öcsém is.



kor: 27;
szül. hely/idő: Manchaster (Anglia), 1986.06.11.;
becenév: Sawyer;
családi állapot: egyedülálló;
csoport: hunter;
play by: Chris Hemsworth;

All this time I was finding myself
and I didn't know I was lost




Sawyer Brooks
Victorian Angels RPG


Sawyer Brooks
Vadász
◊ you said it : 13
◊ your raise date : 2013. Jul. 28.
◊ i belong here : London, Anglia
Age : 38
Sawyer A. Brooks  Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: Sawyer A. Brooks Sawyer A. Brooks  Empty29.07.13 8:23


Elfogadva!
Most nem fogok kis regényt írni, mert nem tudok! Smile
Mikor végig olvastam a lapodat és véleményt akartam írni, akkor először nem is tudtam, hogy mit írjak... egyszerűen imádtam az egészet amit "összedobtál"a lapoddal kapcsolatban és nem találtam benne semmi kivetni valót.
Viszont kérem a kedves kis vadászunk első játékát Smile nyomás foglalózni és irány a játéktér. (ha nem gond színt csak holnap tudok adni, vagy írj Spenc-nek, örülök ha 5 percig nem dob le a net...)
xoxo: Ash
Ashley Lawson
Victorian Angels RPG


Ashley Lawson
Vámpír
◊ you said it : 53
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
◊ i belong here : ~London ;; VA~
Sawyer A. Brooks  Empty
Vissza az elejére Go down

Sawyer A. Brooks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: elfogadott előtörténetek :: Vadászok előtörténetei
-
Ugrás: