KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty27.07.13 8:54



Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee






Külső: ej, az az átkozott külső, ami olyannyira fontos azoknak, kik nem a kor szemével látjátok a világot. Mert mi hát az ember? Szépnek látsz egy asszonyt vagy vonzónak egy férfit mert épp megkapó szemekkel, hosszú combokkal vagy épp erős izmokkal áldotta meg az ég? Ostoba vagy, de nem bűnöd ez, hisz még keveset éltél, nem adatott meg neked még ama bölcsesség, mit csak az örök fenevad, a farkába harapó kígyó, emez ősleviatán ajándékozhat csupán neked, mit vasfogairól ismer az ember, az Idő, s ki a magam fajtáját, mint egyszerű aszút érlel nemes borrá. Szépséged elmúlik ifjú leány, alig két esetleg három évtized reppen el fejed felett, hisz ma sem vagy más, csak csont, hús, inak, izmok, némi bőr s haj, na meg... vér. De mert a magadfélének oly fontos eme hívság, íme, hát engedem, hogy láss. A magam idejében átlagosnak, ma már felette alacsonynak számítok, 158 cm a magasságom, ha jól kihúzom magamat, ehhez nagyjából 63 kilót nyomok. Mint mondották ifjú, halandó koromban is a báltermek suttogó csőcselékei, kik nemesnek hazudták magukat egy kutyabőrön tiporva, mit valamely ősük oly áldozattal szerzett a semminek: le sem tagadhatnám germán származásomat. Arcom talán ácsbaltával faragta meg a Teremtő. Ha nem kellő mennyiségű vért fogyasztok éppen, akkor vakarhatom a képemről a borostámat, a mai napig nem értem, hogy a teremtő "atyám" miért nem szólt, hogy ugyan borotválkozzak meg... Na jó, legalábbis sejtem. Leginkább mert egy mocskos gazember. Hajszínem gesztenyebarna, amit meglehetősen konzervatívan hordok, nem vagyok nagy híve az új stílusoknak, legtöbbjét megértenem sem sikerült. A fogsorom a saját koromban egészen kirívóan egészségesnek számított és ma sem csúnya, amiben mondjuk komoly szerepe volt úgy jó száz éve egy fogorvosnak, meg az azóta már gyakorolt szájhigiéniának. Enyhén kidülledő szemeim színe teljesen átlagos zöld, semmi különleges nincs bennük, abszolút átlagosak. Orrom egyenes és arányos. Fizikális alkatomra tekintve: nos katonaember voltam, ami azért feltételez bizonyos erőnlétet, mely immár elkísér az öröklétbe. A nemesek életmódja nyomot hagy az emberen, ha teljesen levetkőzök, akkor egy egészen minimális hassal rendelkezem. Ez inkább csak annyit tesz, hogy nincs úgynevezett kockahasam. Összességében nem vagyok éppen a... hogy is mondják manapság oly bájosan?... ez az! Nem vagyok éppen férfimodell, de nincs miért szégyenkeznem, arányos vonásaim, illetve fizikális fittségem, nagyobb részt szálkás izomzatom összességében vonzó lehet bárkinek.
Belső: ez egy összetettebb kérdés minden karakter esetében. Felixről az első és legfontosabb tény: elmebeteg. Nem sok olyan emberi elme van, ami századokat kibír épen, hiszen nem erre lett tervezve s ez alól ez az öreg vámpír sem kivétel. Ez nem jelenti, hogy nyáladzó idióta, félreértés ne essék. Csupán az erkölcsisége torz és kifordult. Ha őt kérdeznéd, azt felelné, hogy meghalt benne az egykori aranyifjú nemes, de ez valójában nem igaz. Csak túlságosan sok borzalmat élt meg, túlságosan sok vér tapad a fogaihoz, túl sok szív dobbant utolsót karjai között, s a lelke mélyére menekült mindaz, ami emberré tette. Ott szunnyad benne még a barátság, a bajtársiasság, a szerelem, de jelenleg nem tör aktívan a felszínre. Ami most uralja a létét, az a dekadenciába hajló unalom. Mint koros, intelligens és bölcs vámpír igyekszik helyretenni a bohó ifjak ostobaságait, elsimítja és eltünteti a nyomokat, ha valaki túl nyíltan dobálózott természetfeletti mivoltával, de sosem felejti el benyújtani a számlát. Ma már csak ez jelent neki élvezetet. Sakktáblaként tekinteni a várost és játszadozni annak lakosaival. Életunt, de büszke és rendkívül erős jellemű férfi. Bátor, de nem keres közvetlen konfronctációt senkivel, lenézi az agresszivitást, nem tartja kellően kifinomultnak. Hidegvérű, majdhogynem képtelenség  kilendíteni lelki stabilitásából. Élvezi ha uralkodhat másokon, kifejezetten megalomán alkat, ugyanakkor, talán épp ebből kifolyólag szórakoztatja, ha őt próbálják meg leigázni/átverni/irányítani/befolyásolni. Keveseknek sikerülhet ilyesmi, bár ha valakinek mégis, az biztosan kivívja a tiszteletét. Sohasem áll bosszút és sohasem becsüli le az ellenfeleit. Nagyszerű stratéga. Bolondja a zenének és az irodalomnak, tébolyultabb pillanataiban a legváratlanabb helyzetekben szavalhat verseket. Néha kifejezetten ijesztővé, néha abnormálisan játékossá teszi szertehulló személyisége, de túlnyomórészt józannak mondható. A létezéstől már nem vár semmit, mégis ragaszkodik hozzá, ugyanis a szíve mélyén a mai napig istenhívő, így fixen tudja, ha egyszer meghal, a pokol vár rá, azt meg azért elkerülné, amíg lehet. Igazi túlélő, akit legyőzni igen, de végleg kiiktatni még senki nem volt képes. Ingadozó hangulata miatt gyakran kiszámíthatatlan. A szórakozási formák többsége számára unalmassá vált, mostanra direkt keresi a különlegességeket. Részegek vagy narkósok vérét inni, hátha ő is megtapasztalja azon keresztül az érzést. Unaloműzésből flörtölni egy valamiért a figyelmét megragadó nővel. Játszadozni másokkal. A szexualitás nem sokat jelent neki, elképesztő tapasztalata miatt szinte senki nem tud neki újat mutatni, rosszabb napjain kifejezetten csak a még át nem élt perverziót vadássza. Fajgyűlölő. Túl régóta gyűlöli a farkasfattyakat, hogy ez megváltozzon már benne. Összességében olyan démon ő, aki sima nyelvvel, mézes szavak hazugságaival, pénzzel és befolyással küzd azért, hogy mindenkit irányítson, miközben a hatalom már csak egy valamit jelent neki... Szórakozást az élet végtelen unalmában. Megjegyzendő, hogy gyakorta látja elhaltak szellemeit. Azonban a boszorkányokkal ellentétben ez egyáltalán nem mágia. Elmebaja jeleníti meg a számára azokat, akiket valaha meggyilkolt, legyen akár két perce vagy két évszázada a gyilkosságnak. Felix lelkiismeretének megnyilvánulása mindez, de ő nem így fogja fel. Beszélget velük, interakcióba lép velük, bár mások előtt nagyon ritkán tesz csak ilyet, inkább csak ha egyedül van. Néha bűneit olvassák a fejére, olykor viszont "tanácsokkal" szolgálnak neki. Tulajdonképpen hasadt személyiségek, melyek az elméjében élnek.



L assan sétáltam az ódon kövezeten, majd lassan térdre ereszkedtem a fekete szövettel burkolt térdeplő zsámolyra, mi puhán roskadt meg súlyom alatt. Finom, könnyed anyag, valaha oly sokszor ismételt rítus szerint hajtottam meg a fejemet az előttem álló testes egyházfi előtt:
- Dícsértessék a Jézus Krisztus atyám! Gyónni jöttem - csendült a hangom a katedrális hatalmas terében.
- Mindörökké ámen fiam! - felelte bársonyos tenorján a plébános. Nagyon kellemes hang. Bizonyosan gyönyörűen tudja előadni a gregorián énekeket. De jómagam már tudom, képes ez a hang egészen más magasságokba is emelkedni, ha az őrült rettegés vesz rajta erőt. Óh én tudom.
...szélben kacagó démonok jajsirámaitól kísért örült vigyorok játéka a vértől csepegő ajkakon, fogak marnak a petyhüdt bőrbe mit csonttá aszott anyák figyelnek kacagva rothadó gyermekeik szoptatván az élők s holtak földjét elválasztó örök kárpit túlsó oldalán...
- Hallgatlak! Tárd az Úr elé mindazt, mivel lelkiismeretedet megterhelted - zsolozsmázta a szentfazék. Bocsáss meg atyám gondolataimért.
Gépiesen keresztet vetettem:
- Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében ámen! Gyónom a mindenható Istennek és Isten helyett neked lelki atyám, hogy utolsó gyónásom óta a következő bűnöket követtem el - daráltam a liturgikus szöveget, magamban már azon gondolkozva honnan is kezdjek ebbe bele.
- Utolsó gyónásom óta megközelítőleg háromszáz év telt el. Nem emlékszem egészen pontosan - törtem a fejemet. Tényleg! De minden apróság nem maradhat meg nekem sem, na. - Inkább kezdeném az elején. Na jó nem, annyi időnk azért nincs... - sóhajtottam. - Idő... Furcsa fogalom. Embernek egy év nagy idő, a magamfélének évtized sem több mint szempillantás. Az ember gyermeket nemz, kilenc hónapot vár reá, majd évtizedekig gyámolítja, nevelgeti, míg az apró teremtmény felnőtté cseperedik, míg csontjai megnyúlnak, vére feldúsul, elméje megnyílik. S mindezt miért? Még néhány év, s a bőre megpetyhüdik, haja őszbe fordul, s léte aláhull, ha csak előbb nem találkozik a fajtámmal. Mert egy vámpír talpa alatt porrá omlanak a csontok, elfolyik az éltető vér s utolsót lobban az élet gyenge gyertyalángja a szemekben. Idő. Olykor sok az embernek, máskor rövid a vámpírnak, s olykor megfordítja poros felleghajtó köpönyegét. Változások világa ez a Föld. Változások. Én már csak tudom mit jelent ez, hisz egy forrongó ország szívében láttam meg magam is a napvilágot...

A szörnyeteg első léptei
1277. március 28. Ausztria, Passau

Gondolataim a távoli múlt ködébe hullanak, mint szilánkok a kaleidoszkóp mélyén, őrülten forognak az idő hullámai, melynek színei mint örök varázs nyalogatják körbe testemet, s mélyükön keresik elmém tapogatózó csápjai, s kerestek egy barna hajú, ijedt szemű kölyköt...
...egy rettegő kisfiút, aki ólmos lassúsággal szállott alá a nyeregből. Nézte azt a rongyos falusit, kinek tekintete rémült, csapdába esett kis állat módjára reppent a szakállas férfi, az őt kísérő vadászok és a fiúcska között. Az a szakállas, vadászathoz használatos láncinget visel férfi a címeres köpönyegben az atyám volt. Az a rémült, taknyos orrú kölyök meg jómagam természetesen.



kor: 746 év
szül. hely/idő:Bajor Nagyhercegség (mai Ausztria) - Passau, 1267. március 28.
becenév: nem szoktak becézgetni
családi állapot: agglegény
csoport: vámpír
play by: Steven Mackintosh

"Minden éjszaka mélyén,
Leslek vigyázva én,
Én, a legnagyobb vesztes
Nyerek majd könnyedén!"




Felix von Ottinger
Victorian Angels RPG


Felix von Ottinger
◊ you said it : 1
◊ your raise date : 2013. Jul. 27.
Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül Empty
Vissza az elejére Go down

Felix Reinhardt Christoph von Ottinger zu Wallersee - készül

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» Will-készül» Dominic Thompson ~ készül..» Ramona Andrews - készül
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: karakteralkotás :: készülő előtörténetek
-
Ugrás: