KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Trouble Life
28.-as Szoba Empty09.02.14 22:06 by Vendég

» Theoriginalsfrpg
28.-as Szoba Empty04.11.13 8:24 by Vendég

» Bloodlust In Dallas
28.-as Szoba Empty03.11.13 11:45 by Vendég

» Carry On Wayward Son - SPN frpg
28.-as Szoba Empty29.10.13 3:23 by Vendég

» City of Bones- Csontváros
28.-as Szoba Empty19.10.13 21:40 by Vendég

» Sanctuary rpg
28.-as Szoba Empty17.10.13 7:29 by Vendég

» Dreamer's Fantasy rpg
28.-as Szoba Empty17.10.13 7:27 by Vendég

» ~ HEAVEN RPG ~ Spread your wings
28.-as Szoba Empty03.10.13 5:38 by Vendég

» My Way To Neverland
28.-as Szoba Empty01.10.13 6:42 by Vendég

» Jövő 50 árnyalata
28.-as Szoba Empty29.09.13 4:31 by Vendég

» Will-készül
28.-as Szoba Empty12.09.13 10:41 by Williem Peterson

» Diaries RPG ~ Vámpírnaplók Szerepjáték
28.-as Szoba Empty04.09.13 7:44 by Vendég

Az oldalon található kinézet nem jött volna létre, a deviantart és a Vulnera Samento nélkül. Utóbbitól a színvilágot kölcsönöztük, valamint a fejléc hátterén levő kis barnás patternt. A lapon található leírások mind Spencer tollából származnak, tehát kérlek titeket ne másoljátok le kérdezés nélkül. A kódokat szintén Spencer gyártotta, ha valamelyik megtetszett nyugodtan kérd el. Az oldal ötlete megint csak az imént említett hölgyemény fejéből pattant ki, ha máshol is létezik már ilyen szerepjátékos fórum az csupán véletlen egybeesés.

Megosztás|

28.-as Szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty24.07.13 23:22

A szoba lakói, 3 fő.
1. Kendall Wross
2. Hannah Jung
3. Spencer A. Westwood
A szoba így néz ki.

Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty31.07.13 9:20

Everything you want so let me get up there
I'm the baddest baby in the atmosphere


Egy héttel ezelőtt még biztos voltam benne, hogy velem nem fog megtörténni az, ami már emberek százezreivel. Látom, milyenek mikor szerelmesek és tudom, hogy én nem akarom azt, mert elveszi az eszem és nem tudok tőle gondolkodni. Nem tudok a saját dolgaimra koncentrálni, amik igazán fontosak, mint például a lacrosse. A lacrosse fontos részét képezi az életemnek és épp ezért nem hagyhatom, hogy holmi vörös hajú boszorkány befészkelje magát az agyamba és ott kedvére szórakozzon, még ha tudtán kívül is. Elegem van Spencerből és abból, hogy folyton nekem kell megmentenem a legkülönfélébb helyzetektől - először bennragad a szertárba és miatta én is, utána majdnem belefullad a medencébe... legközelebb magára gyújtja a teakonyhát és nekem kell kihívnom a tűzoltókat? Kész vicc ez a lány és mégis, ellenállhatatlan a kísértés, hogy felkeressem és bocsánatot kérjek, amiért tuskó voltam. Mert tuskó voltam, ez tény és való, elvégre jobb híján pszichiáterhez küldtem, amiért állítása szerint szellemet látott. Pedig annyira nem is lehetetlen dolog - az ember néha szereti figyelmen kívül hagyni azt, amitől fél vagy amit nem ismer.
Minden egyes lépcsőfokkal egyre hülyébbnek találom az ötletet. Örülök, hogy elvetettem azt az opciót, hogy éjszaka jövök, nem pedig fényes nappal. Azt hallottam, napközben a vámpírok kevésbé frissek és üdék, mert ha nem is merülnek le teljesen, mint valami elhasznált akkumulátor, de fáradtabbak. Lehet rosszul tudom, sőt biztos, mert ezeket mindet még az interneten böngésztem át. Alig egy hónapja vagyok itt és még most sem volt erőm, sem kedvem utánanézni az itt élő fajok tulajdonságainak vagy életének. Jól lehet azért, mert nem érdekel, mi van velük.
Huszonhét? Vagy huszonnyolc? Talán az utóbbi. Nem emlékszem, hogy mit mondott Klaus, melyik szobában laknak Spencerék. Még mindig csodálkozok egy kicsit, hogy legjobb cimborám ennyire tudja, ki melyik szobában van és néha arra gondolok, talán járt is már az összesben. Az igazán becsületre méltó dolog lenne és leheletnyit talán irigy is lennék. Bejárni a lánykollégium összes szobáját. Gondolatban felírom a jövőbeli terveim közé.
Egy pillanatra elgondolkodok rajta, hogy benyitok. Csak úgy egyszerűen, minden teketóriázás nélkül rányitok és akár tetszik neki, akár nem, meg kell hallgatnia, mert feljöttem ide. Miatta. Vállaltam a kockázatát annak, hogy valamelyik tanár nyakon csíp és nem azért, hogy ő meg csak úgy kirugdosson a szobájukból. Lehiggadok, csitítom a farkasomat, aztán kopogok. Egyet. Kettőt. Hármat. Várok. Hol zsebre teszem a kezeimet, hol kihúzom őket onnan és oldalam mellé ejtem karjaimat. Nem kizárt, hogy zavarban vagyok, de nyilván csak az idegesség teszi, elvégre a lánykollégiumban vagyok - mondhatni tilosban járok. Gyorsan ki kell találnom valami észérvet, hogy miért kerültem ide, különben könnyű szerrel végezhetem megint Mr Crowe unalmas éjszakai óráján.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty31.07.13 14:21

Just give your heart a break...

<


A tükör előtt ülök és próbálom eltüntetni a táskákat a szemem alatt. Nem ezek nem is táskák hanem hatalmas nagy bőröndök, telepakolva mindenféle ruhával. Hihetetlen hogy mit ki nem tud hozni az emberből negyvennyolc óra alvás nélkül. Na jó az számít ha fizikán meg társadalom ismereten bealudtam? Olyan megnyugtató volt a tanárnő hangja, egyszerűen képtelen voltam nyitva tartani a szememet. Tudom ez már beteges hogy nem tudok aludni..na jó ez így nem igaz. Talán tudok, csakhogy félek elaludni. Nevetséges, de rettegek attól hogy a szellemem felkeres álmomban, és talán akkor is megpróbál megölni. Nem vagyok paranoiás és nem hiszem hogy szánt szándékkal akar eltenni láb alól, de mégis valami oka van a halál közeli élményemnek. Természetesen egyenlőre még nem mertem megnézni a tónál azt az okot.
Inkább a fél napot a könyvtárban töltöttem, régi cikkeket és újságokat átolvasva hátha találok valamit. A szerzeményeket aztán lefénymásoltam és most mind ott hever szanaszét az ágyamon, míg én alapozót kenek a szemem alá, aztán az egész arcomra. Ideje lenne rendbe hozni magamat, mert az már nem állapot ahogy kinézek. A szoba üres HaJung valahol a suliban bóklászik és Ms. Masnit sétáltatja meg (ami megjegyzem elég bátor dolog tőle, tekintve a sok éhes vámpírt) Kendi pedig már napok óta nem alszik itt, sőt mi több felszívódott. Bár nem aggódom érte, mert szokott ő ilyet csinálni aztán mindig előkerül.
Miután végzek az alapozással szempillaspirált veszek magamhoz és kikenem a pilláimat, így extra-dús és hosszú lesz. Végezetül felteszek még egy kis pirosítót hogy ne legyek ennyire sápadt, majd a köntösömet összehúzva magamon a szekrényemhez lépek hogy kiválasszam az öltözékemet. Ash és én bemegyünk a városba lazulni egyet, beülünk egy filmre aztán megengedem neki hogy lakmározzon valakiből, persze egészséges keretek között. Ilyen ez a csaj, szinte lehetetlen kordában tartani. Kirángatok a szekrényből egy sötétkék egybe ruhát amelyen apró fehér pöttyök vannak, és egy barna öv dobja fel. Ledobom a köntöst és magamra húzom a ruhát, majd a magas sarkúimért nyúlok amikor kopogtatnak az ajtón.
Meglepődve pillantok az órámra ahogy látom csak fél óra múlva kellene itt lennie Ashnek, meg ő amúgy sem szokott kopogni. Összevont szemöldökkel lépek az ajtóhoz amikor már ötödjére is kopogtat az illető, megragadom a kilincset, lenyomom majd szélere tárom a faajtót.
Legnagyobb megrökönyödésemre Dorian áll a küszöbön. A srác aki hülyének és idiótának tart, akivel nem találkoztam a medencés dolog óta, mert igyekeztem elkerülni. Na jó, már betegesen bujdostam és úgy osontam az iskola falain belül mint valami szökevény. Még a közös óráinkat is leadtam ideiglenesen, csak hogy biztosan ne fussak össze vele. Erre most itt áll a küszöbömön. Zavartan pillantgatok ki a folyosóra remélem hogy semmi felügyelő tanár nem jön erre mert akkor mind a kettőnket megbüntetnének. Megragadom a karját és behúzom a szobába, majd becsukom magunk mögött az ajtót. Nem kockáztatom meg hogy büntetést kapjak.
Összefonom karjaimat a mellkasom előtt, afféle védekezőpózként, majd megköszörülöm a torkomat és rápillantok. Persze az istenért sem nézek a szemébe ahhoz túlságosan is zaklatott vagyok. Csak egy kérdés foglalkoztat amit habozás nélkül fel is teszek neki.
- Mit keresel itt? - kérdem miközben egyre idegesebb és egyben izgatottabb kezdek lenni. Szívverésemet igyekszem kontrollálni, nyugodtan és egyenletesen lélegezni, nem elpirulni. Ki tudja miket képes észleni a farkas képességeivel?    



Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty01.08.13 5:04

Everything you want so let me get up there
I'm the baddest baby in the atmosphere


Jó ötlet volt? Tényleg? Mert akkor azt kellene éreznem, hogy jól fogok kijönni ebből az egészből nem pedig úgy, mint egy kupac szerencsétlenség. Hagynom kellene Spencert, első sorban azért, mert gondolkoznia kell a történteken, meg mit tudom én, talán beszélni a rokonaival vagy a barátnőivel, akik megértik. Nem úgy, mint én. Ó, hát hogyne, ha csak feleannyira is érthetném őt, mint a lányok egymást, akkor összetenném a két kezem és hálát adnék az Úrnak. De nem megy ez ilyen könnyen. Spencernek muszáj bonyolultnak és értelmezhetetlennek lennie. Kellene valami útmutató... vagy egy könyv instrukciókkal egyenesen Spencer Westwoodhoz.
A következő pillanatban felrántják előttem az ajtót és Spencer áll ott, a maga dögös, fizikai valójában. Kicsit kikerekedik a szemem, mert eszméletlenül áll rajta az a ruha a vállára hulló vörös tincsektől pedig eldobom az agyam. Akaratlanul is visszagondolok a csókunkra, a szertárban töltött percekre, amikor szinte tapintható volt a feszültség köztünk. Végigfut tekintetem Spencer alakján tetőtől talpig, aztán majdnem orra bukok, mikor a karomnál fogva a szobába ránt. Hevesség a javából!
- Mondták már milyen dögös vagy mérgesen? - felvonom szemöldököm és hozzá hasonlóan összefonom karjaimat mellkasom előtt, úgy mustrálom őt - Hm, van egy olyan érzésem, hogy mást vártál - morgom orrom alá és ráncolom homlokomat értetlenül. Komolyan, egy kicsit sem találja figyelmesnek ezt a gesztust, hogy fellógtam hozzájuk? Mindegy, magamban nyugtázom, hogy bátor lépés volt részemről.
Kipécézem magamnak az egyik ágyat és gyorsan odasétálok, majd leülök rá. Ujjaimat egymásba kulcsolom és a földet bámulom, mert azt még nem döntöttem el, hogy konkrétan mit mondok. Egyáltalán mit kellene? Tudtommal semmi rosszat nem csináltam, amivel kiérdemeltem volna a haragját meg hogy kerüljön, mintha bolhás lennék.
- Nézd, nem értelek - csóválom a fejemet - Az egyik pillanatban még hálát rebegsz, amiért megmentelek és azt mondod, nem gyűlölsz, utána pedig... ezt csinálod. Mi bajod van, Westwood? - felemelem a fejemet, hogy tisztán lássam az arcát, a szemeit, a rubinvörös tincseket, amiket annyira imádok.
Komolyan nem tudom, innentől mi tévő legyek. Nem fogok fejet hajtani és a bocsánatáért esedezni, mikor biztos vagyok benne, hogy nem csináltam semmi rosszat. Pszichiáterhez fordulni nem hülyeség és nem azt jelenti, hogy totálisan zakkant vagy. Emellett, azt is szóvá tettem, hogy hiszek neki, még ha meg is inog kicsit határozottságom. Egyszerűen csak próbálok reális magyarázatot találni, nem pedig azonnal szellemekre fogni a dolgokat.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty01.08.13 7:20

Just give your heart a break...

<


Hirtelen fullasztónak találom a szoba eddig kellemes levegőjét, úgyhogy az ablakhoz lépek és szélesre tárom. Nem igaz hogy Doriannak muszáj volt ezt az időpontot választania arra...fogalmam sincs mire. Őszintén nem értem mit keres itt, főleg a lány koleszban, kockáztatva azt hogy a diri irodájában is kiköthet. Talán elhozta egy pszichológus telefonszámát, vagy esetleg újra a fejemhez akarja vágni hogy hisz nekem, na de azért mégis.. Nem ehhez nincs kedvem. Nem akarom hogy a szellemes témát boncolgassa, főleg hogy a vele való beszélgetés után elhatároztam, senkinek nem fogok erről beszélni. Vissza fordulok az ablakból, és úgy teszek mint aki nem hallotta az előbbi bókot.
Miért tesz úgy mintha mi sem történt volna? Miért keresett fel, amikor egész héten kerültem? Semmit nem értek, össze vagyok zavarodva, és őszintén szólva nem is akarom tudni miért van itt. Azt kívánom bár megérkezne Ash, hogy leléphessünk és ne kelljen tovább vele kettesben maradnom.
Amikor rá pillantok mindig eszembe jutnak az uszodában kettesben eltöltött kínos percek, ezt pedig képtelen vagyok elviselni. Senki nem örülne annak a személynek, aki gyakorlatilag őrültnek titulálta, hiába nem mondta ki szavakkal. Egyszer várnám el hogy bízzon bennem, de akkor is visszautasít.  
- Nincs sok időm, fél óra múlva bemegyek a városba. - válaszolom előbbi felvetésére, aztán az ágyamhoz lépek és rendezgetni kezdem a papírhalmokat. Még csak az kéne hogy észrevegye őket, és arról is faggatni kezdjen. Szépen összerendezgetem a papírokat, majd az asztalomra teszem őket, a laptopom alá. Próbálom lefoglalni magamat, és nem arra gondolni hogy megint egy légtérbe kerültem Mr. Hale-el.
A fene is kieszi az oldalamat annyira kíváncsi vagyok hogy miért keresett fel a szobámban, és rögtön meg is kapom a félig meddig zavarodott válaszát. Rám pillant mire én rögtön félre nézek, a körmömet kezdem el bámulni, a ruhámat igazítom, a hajamat csavargatom. Bármit csak ne kelljen azokba a zafírkék íriszekbe bámulni. Mert ha véletlen arra tévedne a pillantásom, úgy érzem nem tudnék tovább uralkodni a szívverésemen.
- Mi bajom lenne? - kérdezek vissza hogy némi időt nyerjek egy elfogadható válasz kiagyalásában. Biztosra veszem ha elmondanám neki az igazat, hogy szánt szándékkal kerülöm, mert nem akarom látni....mert bánt hogy nem hisz nekem, és egyébként is túl sokat jár az eszemben..nem jobb ha ezeket a dolgokat nem tudja. 
- Mégis mit vársz tőlem Dorian? Mert őszintén szólva fogalmam sincs most miért vagy itt. Azt már mind a ketten tudjuk hogy pszichiátriai eset vagyok... Akkor mégis mi a fenét foglalkozol velem? - kérdezem, a hangom teljesen átlagos nem emelem fel, csak lemondóan és halkan közlöm vele észrevételeimet. Leülök az ágyamra, vele szemben és bátorságot merítek majd felpillantok egyenesen azokba az észveszejtő szemekbe. Egy pillanatra megugrik a szívverésem, aztán hatalmasat nyelek, és próbálom visszarángatni a helyes ritmusba.
- Mit akarsz tőlem? - nézek rá, miközben kezeimmel az ágy szélén támaszkodok. Képtelen vagyok tovább uralkodni magamon, tudom hogy hamarosan lebukok. A szívem egyenletlenül ver, az arcomat elönti a pír, a levegőt is szakadozva veszem. Magam sem tudom mit várok a helyzettől, úgy érzem sarokba szorítottak és többé nem menekülhetek. Mintha Dorian egy pók lenne, és én meg egy muslinca ami a hálójába akadt. Ha akarnék se tudnék onnan kivergődni.  



Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty01.08.13 10:35

Everything you want so let me get up there
I'm the baddest baby in the atmosphere


Fél óra múlva megy a városba. Ezt egy célzásnak veszem, miszerint el kéne húznom a csíkot, mert egyrészt nem kíváncsi rám, másrészt van jobb dolga is, mintsem velem beszélgetni a problémáimról. Persze, mintha nekem lennének egyáltalán problémáim. Éppenséggel ő az, aki szellemeket lát - vagy elképzel? - és azt, hogy azok a vízbe fojtják őt. Állítólag. Tényleg fontolóra veszem, hogy ebben a minutumban sarkon fordulok és itt hagyom, mert akad még ezer lány ebben az intézményben, akik kiugranának a bőrükből, ha feljönnék miattuk ebbe a veszélyzónába. Spencer pedig úgy viselkedik, mintha semleges lennék számára. A francba, hát csak nekem volt olyan más az a csók? Utálom is magam ezért, talán nem kellett volna belemennem abba az alkuba. Életemben először azt kívánom, bár közöm se lenne ehhez a lányhoz.
- Mondd meg te! Épp azért kérdezem, mert nem tudom és mert legszívesebben... Ajh - sóhajtok fel és egyszerűen csak legyintek. Nem tudok mit mondani, nem tudok mit csinálni Spencer egyszerűen makacs és kiállhatatlan. Igazam volt, mikor azt mondtam másabb, mint a többi csaj - sokkal rosszabb náluk.
A kezemet tördelem. Egyikkel a másikat. A homlokomat ráncolom, közben már bánom, hogy egy kukkot is szóltam múltkor az uszodában. De hát nem az őszinte véleményemre volt kíváncsi? Igen, őrültségnek tartom, amit mondott, de nem várhatja, hogy rögtön benyeljek minden hülyeséget. Nem volt még részem ebben a varázslóvilágban vagy miben, nem tudhatom, mi létezik és mi nem. Emellett félek, mert az a valami, ami valószínűleg létezik, meg akarta ölni Spencert és szeretném, ha nem az én lelkemen száradna a halála. Nem akarok mellette lenni, mikor épp életveszélyes állapotba kerül, mert félek, nem mindig tudnám megmenteni. Kevés vagyok ahhoz, hogy testőr legyek számára.
- Cseszd meg, Westwood! Mert érdekel mi van veled, azért - dühös vagyok, igazán dühös. A szememre hányni a hibáimat, nem okos dolog. Rosszat szóltam akkor, igen, de ez nem jogosítja fel arra, hogy folyamatosan felhánytorgassa a múltat - Hiszek neked. Ezt akarod hallani? Mégis mivel lenne jobb? Nem tudok segíteni, sosem tudnék segíteni és csak... idegesítene, hogy az az izé bármikor rád támadna újra. Nem lehetek ott mindig... nem tudok huszonnégy órában a szívverésedre figyelni, hogy hallom-e még vagy sem - csóválom a fejemet, nagyot sóhajtok és leszegem a fejemet. Basszus.
- Meg akarlak érteni, Spencer. Téged is és magamat is - sípol a tüdőm, ahogy levegőt veszek. Megremeg a hangom - Tudni akarom, hogy miért próbálod kompenzálni a szavaiddal azt, ahogy a tested reagál rám, amikor a közeledben vagyok. Először azt hittem, hogy félsz... Tudod, sokan félnek tőlem. De a múltkor... a szertárban... Szóval akkor rájöttem, hogy nem igazán félelem az, ami kiütközik rajtad. Ugye nem? - én esküszöm, hogy próbáltam türtőztetni magam, de túl sokáig és már nem megy.
Az ember nem véletlenül kattog olyan sokat valakin. Fontos nekem, legalábbis valami erősen húz felé, ha halálfélelmem volt az uszodában, mikor majdnem vízbe fulladt. Két lehetőségem van: vagy szenvedek ezzel a szerencsétlen érzéssel, ami vele áll kapcsolatban, vagy bemutatok a régi Doriannek és hasznosítom ezt az érzést. És esetleg megpróbálom tudtára adni ennek a házisárkánynak is, aki már az idegeimre megy a folytonos kedélyváltozásaival.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty01.08.13 11:16

Just give your heart a break...

<


Soha a büdös életben nem láttam még ennyire zavarodottan Doriant. Mintha csak a saját tükörképemet látnám, megfejthetetlen zavar és harag váltakozik arcán, ez pedig engem is zavarba hoz. Most jött el az a pillanat amikor már semmit nem értek, mégis minden világossá válik, amikor már nem érdekel mit vesz észre rajtam, vagy hogyan bukok le azzal ahogyan őrá reagálok. A fenébe is Dorian Hale-el! Mit képzel magáról, hogy idejön és olyan érzéseket kelt fel bennem amelyekről nem is tudtam hogy létezhetnek? Mit akar ezzel elérni, mert az igazat megvallva már egyáltalán nem értem sem az ő sem a saját érzéseimet. Életemben nem voltam még ennyire összezavarodva, minden olyan értelmetlen és ez megőrjít. Kiabál, és rám förmed mintha valami rossz fát tettem volna a tűzre. Képtelen vagyok elviselni azt amilyen hangon velem beszél.
Felpattanok az ágyról átszelem a szobát, az ablakhoz lépek aztán onnan pillantok rá. Még soha nem mutatta nekem ezt az arcát, mindig csak a mézes-mázos komolytalan Doriant engedte látni, s most hogy így látom valamiért én is dühös leszek.
- Ki kért meg hogy vigyázz rám? Miért érdekel egyáltalán hogy bajom esik? Én csak annyit akartam hogy adj nekem egy esélyt,hogy bízz bennem Dorian. Tudom..tudom hogy őrültség, és a fenébe is értem én a reakciódat, de valamiért pont tőled nem számítottam elutasításra. - kiabálok. A hangom többé nem halk, vagy közömbös. Haragtól, és meg nem értettségtől túlcsordult, úgy érzem hogy legszívesebben leütném Hale-t, amiért ide jött, amiért foglalkozik velem. Ott állok az ablakban és hallgatom ahogy higgadtabb hangon folytatja. A szívem ezerrel zakatol, a tenyerem izzad, az agyamban pedig egymás után cikáznak a gondolatok. Egyáltalán nem értem mit akar ezzel mondani, összevont szemöldökkel teszek egy lépést felé. Kezemmel hajamba túrok, s végig szántok a vörös tincsek között.
Félek? Eléggé közel áll ez a szó az igazsághoz, sőt. Félek igen, de nem olyan értelemben ahogyan ő gondolja.
- De igen félek tőled. Sőt mi több rettegek. Te vagy az egyetlen srác a földön akitől annyira tartok, hogy képes vagyok leadni a közös óráinkat csakhogy ne legyek a közeledben. Hidd el Hale, nálam jobban senki nem tart tőled. - hátrálok egy lépést miközben remegő kezeimmel megtámaszkodom az íróasztalomon. Őt nézem, ahogy az ágyon ül, és nem merem átszakítani azt a gátat amit kettőnk közé emeltem.
- Ugyanakkor magamtól is félek, és attól amiket érzek. Azt ahogyan a testem reagál minden egyes mozzanatodra. Hogy legszívesebben kinyírnálak amiért pszichiáterhez küldtél, holott nem is kéne foglalkoznom veled. Félek magamtól amiért annyira veszélyesnek tartalak, hogy bujdosó módjára járom a folyosókat.- elhallgatok mert tökéletesen hülyének érzem magam attól ,hogy elkezdek kitálalni ennek a srácnak. Már maga a feltételezés is hogy én és Ő valaha többek leszünk iskolatársaknál..nos nehéz elképzelni. Pár hónapja még azt sem gondoltam volna hogy szóba állok vele, most meg olyan gondolataim támadnak a jelenlétében amelyek nagyon is túlszárnyalják a barátság fogalmát. Olyan ez mint egy sakk játszma, amiben én állok vesztésre. Soha nem tudom kiszámítani hogy mi a következő lépése. Ez pedig az őrületbe kerget.



Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty01.08.13 21:14

Everything you want so let me get up there
I'm the baddest baby in the atmosphere


Meglep, mikor hirtelen felpattan mellőlem az ágyról és az ablakhoz masíroz. Csak nézem, és próbálok rájönni, hogy miért ilyen dühös vagy miként ragadhatott át rá az én haragom. Mert nekem igenis van okom dühöngeni, mikor ilyen lehetetlen módon viselkedik és nem fogja fel, mennyire szeretném, ha biztonságban lenne. Kell annak okának lennie, hogy nem szeretném, ha baja esne? Ó, Spencer, miért akarod bonyolítani a dolgokat? Természetesen mindennek van oka, de ez nem helyénvaló, nem az én gondolkodásmódomban és talán könnyebb lenne, ha mindent ráömlesztenék az összes kis pitiáner gondomtól kezdve a legnagyobb problémákig, de nem teszem. Eddig is megvoltam velük, eztán is oké lesz a dolog.
- Senki. Senki nem kért meg rá, de azt hittem, az emberek zsigerből segítenek a másikon, ha az bajba kerül - lehorgasztom a fejemet, elmélyülten tanulmányozom sportcipőm fűzőit - Ha értenéd a reakciómat, akkor nem várnád el, hogy azonnal elhiggyek mindent - felpillantok rá, aztán a szobát kezdem vizsgálgatni. Most valahogy nem tudnám Spencer arcán tartani pillantásomat, mikor tudom milyen dühös és... és azt hiszem, megbántottam.
Ajkaim elnyílnak a csodálkozástól és megfeszülök ültemben. Fél. Eddig sosem gondoltam, hogy komolyan tartana tőlem. Legfeljebb minimálisan, mint mikor az ember kerül valakit, nehogy azzal megint szópárbajt kelljen vívnia. Spencer viszont azt mondja, retteg tőlem és hogy emiatt hajlandó volt leadni az óráit is. Remeg a kezem, a torkom kiszárad és egy gombóc növekszik benne. Ádámcsutkám fel-alá liftezik izgalmamban és legszívesebben a vállánál fogva ráznám fel, hogy ne beszéljen hülyeségeket.
- Soha. Soha nem akartam, hogy félj tőlem és soha nem is bántanálak - ráncolom a homlokomat, majd felpattanok az ágyról, ahogy ő tette pár perccel ezelőtt és átszelem azt a két méteres szakadékot, ami eddig közöttünk terpeszkedett - Viszont aközött is van különbség, hogy tőlem félsz... vagy attól, amit irántam érzel. Mert hidd el, én meg tudnék birkózni miattad ezzel a sok szarral, ami bennem kavarog - oké, tehát kimondtam. Tehát szóvá tettem, hogy bennem is kavarognak dolgok, elég bonyolult dolgok, amiken átrágnám magam miatt. Érte képes lennék rá. De biztos ez?
Mielőtt még tüzetesebb gondolkodást és tanakodást engednék magamnak, derekára csúsztatom kezeimet, közelebb húzom és megcsókolom. Vállalom a kockázatot, ha most azt hiszi majd, kizárólag ezért jöttem. Az sem érdekel, ha pofon vág vagy elküld, esetleg közli, teljesen máshogy gondol mindent, mint én. Igazából hidegen hagy mindez, mert már a szertáros eset óta arra vártam, hogy ezt újra megtehessem.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty02.08.13 7:37

Just give your heart a break...

<


Figyelem amint az ágyon ül lehorgasztott fejjel, és úgy érzem még soha nem voltam ilyen közel hozzá. Egyetlen hajszál választ el attól hogy odasétáljak, a hajába túrjak és megadjam magam. Megfordul a fejemben, hogy engedem nyerni, hagy tűzzön csak ki a trófeái közé. Már az elejétől fogva éreztem a szívem mélyén, hogy végül engem is meg fog kapni. Dorian Hale minden lányt megkap, nem számít hogy az mennyit küzd a dolog ellen, előbb utóbb ő is egy lesz a sok közül. Ezek a gondolatok tartanak vissza attól, amit szívem szerint tennék. Nem akarom hogy végül összetört szívem darabkáit kelljen összekaparnom a földről. Tapasztalatból tudom milyen érzés a mennyből egyenesen a pokolba zuhanni, és nem hiszem hogy ezt még egyszer át tudnám élni. Még egy Dorian fajta srác kedvéért sem. Még akkor sem ha e miatt a nap 24 órájában bujkálnom és rettegnem kell. 
Mikor közlöm vele hogy mennyire félek tőle elcsodálkozik, s mintha szemében egy csepp értetlenség is megjelenne. Nem akarok többet fecsegni az érzéseimről, mert az igazat megvallva, én magam sem vagyok tisztában velük. Vagy csak nem akarom tudomásul venni őket...
Szavai belehatolnak a szoba feszült várakozással töltött csendjébe, mire szívem újra zakatolni kezd. Erősen szorítom az asztal szélét, s ez tart vissza attól hogy a földre rogyjak, mert a lábaim úgy remegnek mint a kocsonya. Feláll az ágyról majd felém közeledik, mire én rögtön távolabb húzódom. Az asztal meggátol a meneküléstől, s a következő pillanatban Dorian máris vészes közelségbe kerül. Ne! Ne! Ne! Sipítozza a tudatom, miközben minden idegszálam megfeszül.
- Most ezt mondod, de mi lesz ha megbízom benned aztán pofára ejtesz? Ismerem a fajtádat Dorian, és tudom hogy előbb utóbb fájdalmat fogsz okozni nekem, még ha csak szavakkal is. Nem vagyok hajlandó kitenni ekkora veszélynek magamat. - elhallgatok mert megszólal, miközben érzem ahogy a körülöttünk lévő atmoszféra szikrázni meg forrósodni kezd. Érzem amint szívem kihagy egy ütemet amikor azt mondja hogy képes lenne megbirkózni a benne kavargó érzésekkel...Nem értem mit akar ezzel mondani..Nem értem hogy most csak színészkedik e vagy komolyan gondolja minden egyes szavát.
- Nem szeretem ha játszanak velem Dorian. Most pedig nagyon úgy tűnik hogy ki akarod használni a gyengeségeimet.... - bennakad a további szó áradat, amikor megragadja a derekamat, és rácsúsztatja tenyerét. Olyan közel húz magához, hogy összepréselt testeink között még egy gombos tű se férne el, aztán közelebb hajol és ajkaival birtokba veszi az enyémeket.
Hirtelen kiürül a fejem, minden eddigi aggályomat elfelejtem, úgy simulok hozzá mint még soha, kezeimmel átkarolom a nyakát, és lábujjhegyre állok hogy még jobban hozzá férhessek. Sakk-mattot adott, ebből pedig már nem lehet szabadulni. Nem érdekel ha csak egy alkalom, nem érdekel ha utána megsebesülök, akarom hogy itt legyen, akarom hogy csókoljon. Lassú ütemű szívverés, halk elégedett sóhajok. Ezt hívják úgy hogy harc nélküli győzelem.  



Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty02.08.13 8:05

Everything you want so let me get up there
I'm the baddest baby in the atmosphere


Elmerülök, spirálban pörgök lefelé valami ismeretlen mélységbe és küzdök magammal. Küzdök az ellen, hogy ne teperjem le itt helyben és aztán hagyjam magára, mint a többit. Ellenszegülök emellett az elveimnek is, melyek világosan kimondják, hogy nem eshetek szerelembe, nem addig, míg van esélyem másképp boldognak lenni. Nincs szükségem kapcsolatra, szabályokra, kötődésre, vitákra, szakításokra és békülésekre. Annyira komplikált egy kapcsolat, hogy soha, de soha nem akartam még egyet sem. Főleg nem Spencer Westwooddal, aki a komplikáció megtestesítője. Vele minden olyan bonyolult, értelmetlen és érthetetlen. Olykor szeretnék vele üvölteni, helyrerázni, felvilágosítani a dolgokról, mert kissé mintha elvakult lenne. De itt van ez a heves szívdobogás, az izzadt tenyerek meg a gombóc a torkomban és tudom, hogy a testem céloz valamire. Mondjuk arra, hogy másképp kellene intéznem a dolgaimat, mint ezelőtt.
- Nincs fajtám, Westwood. Van mindenki, és Dorian - engedek meg magamnak némi szenvtelenséget, elvégre olyan sokáig kellett mellőznöm, míg a közelségéért güriztem. Szaporábban veszem a levegőt a csók után, de az Istenért sem akarok eltávolodni tőle - Igazad van, nincs garancia arra, hogy nem bántalak meg és hogy nem sérülsz majd. Megígérhetem, de a dolgok gyakran változnak és talán bennem is fognak. Vagy benned. De miért hagynál ki valamit, ami nagyszerű lehetne, csak azért, mert félsz? - értetlenül nézem őt, majd homlokomat az övének döntöm.
El tudnék itt ácsorogni még legalább egy órán keresztül. Csípő a csípőnek feszülve, homlok a homloknak dőlve, közben pedig hallgatnám Spencer vágtázó szívdobogását. Megmosolyogtat a gondolat, hogy sikerül ilyen hevességet kiváltanom belőle. Ez is csak azt bizonyítja, hogy igazam van és nem vagyok közömbös számára.
- Azt kérdezted, mit akarok. Miért jöttem. Egy esélyt szeretnék. Esélyt arra, hogy bebizonyítsam, megérdemellek - nagyot nyelek. Itt a másik bökkenő, ami miatt tartok kicsit a dologtól - Spencer Westwood jobb nálam és bárhogy próbálok a saját pártomon érvelni, egy szemétláda vagyok... voltam. Nem tudom, ki vagyok most, de tudom, hogy kiérdemelhetném őt, ha akarnám - Azt akarom... Nem, inkább kérem, hogy gondolkozz el azon, amit mondtam. Most az egyszer próbáld meg nem a negatívumokat keresni! Látod, hogy nem követelőzök vagy erőszakoskodok, pedig megtehetném, ahogy a helyzetet is kihasználhatnám, te is tudod jól. Mégsem teszem. Nyilván okkal - vállat vonok, próbálok közömbösre váltani, de túlzottan érdekel a véleménye és túlzottan vágyok arra, hogy ne utasítson el.
Időt adni neki nem akadály. Különben is, ha jól emlékszem azt mondta, a barátnője hamarosan itt lesz és nem szeretném, ha a szobában találna. Nem hiányzik a nyakamba a balhé, elég volt múltkor az az éjszakai óra Mr Crowe-nál.


A hozzászólást Dorian Hale összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 02.08.13 10:13-kor.
Dorian Hale
Victorian Angels RPG


Dorian Hale
Vérfarkas
◊ you said it : 45
◊ your raise date : 2013. Jul. 25.
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty02.08.13 9:58

Just give your heart a break...

<


Agyamat jótékony köd lepi el ahogy elmerülök a csókban, s úgy érzem mintha föld és menny között lebegnék. Ez az állapot felfrissít, és megrészegít hiába tiltakozik még mindig egy aprócska hang a tudatom valamely eldugott szegletében. Legyőzve érzem magamat, becserkészett prédának, amely felett győzedelmeskedett egy farkas, egy zafírkék szemű, mogyoró hajú, és erdő illatú srác. Azzal már száz százalékig tisztában vagyok hogy a testem minden egyes porcikája utána sóhajtozik, hogy nincs olyan milliméternyi hely a bőrömön ami ne kívánná az érintését, hogy amikor ajkaival az enyémekre tapad, többé nem tudok más srác csókja után áhítozni, hogy amikor a nevemet suttogja libabőrös leszek, hogy a puszta jelenléte zavarba hoz.
Igen azt tudom, hogy a testünk kölcsönösen kívánja a másikét, és tökéletesen tudunk reagálni egymás rezdülésére. Már csak az a kérdés magát a lelkemet képes lennék e neki adni. Ebben viszont nem vagyok egészen biztos.
A csók megszakad, és én erőteljes gyorsasággal zuhanok vissza a földre, nagyot koppanva. Még mindig ott áll, a derekamat átölelve, engem nézve. Elmerülök a szemeiben, tanulmányozom szája vonalát, álla formáját. Hallgatom amint válaszol, s közben úgy érzem felforrok belülről. Fel sem tűnik amint goromba választ kapok, az ilyenekre már kialakult bennem egy ideiglenes szűrő, ezért nem kommentálom a megjegyzését.
- Hidd el az a sok nagyszerű dolog már nem is számítana, amikor megbántasz. Mert tudom hogy te lennél az kettőnk közül aki fájdalmat okoznak. Én meg túlságosan félek a zuhanástól, és az utána való földet éréstől..mert képtelen lennék elviselni azt ha bántanál. - lehunyom a szememet amint homloka az enyémhez, ér. Bizsergető érzés keletkezik a gyomromban, s szívem a közelében megszokott gyors ütem helyett, most nyugodtan kalapál. Nagyot nyelek amikor az esélyekről beszél, arról hogy tőlem akar egy esélyt! Bizalmatlanul nyitom ki a szememet, mert képtelen vagyok hinni neki. De látom hogy most mennyire más, és mégis elgondolkodom talán igazat mondd. Talán megérné a zuhanást kockáztatni....
- Rendben. - sóhajtok, és átölelem hogy még egyszer utoljára érezzem amint illatától és bőrének érintésétől a bőrömön megugrik a pulzusom. - Gondolkodni fogok rajta. A nélkül hogy bármiféle negatívumot képzelnék a dolgokhoz. - ígérem, miközben fejemet a vállába fúrom. A telefonom pedig ezt a pillanatot választja arra, hogy rezegni kezdjen az asztalomon. Nehézkesen engedem el ŐT, s ahogy arrébb lépek máris vissza vágyom a karjai közé. Megfordulok és magamhoz veszem a telefont hogy elolvassam Ash sms-ét miszerint már öt perce odalent vár a kocsijában. Nem mintha így beszéltük meg a dolgot, mert elvileg a szobámba kellett volna találkoznunk, de végül is örülök hogy így alakult. Felkapom a cipőimet a földről, felhúzom a lábamra, magamhoz veszem a táskámat majd Dorianre pillantok.
- Most mennem kell. De hidd el, nem fog eltelni úgy egy perc hogy ne gondolnék arra amiket ma mondtál. - apró mosoly bujkál az arcomon ahogy odalépek hozzá és megpuszilom, majd futólépésben elhagyom a szobát.
Milyen könnyű lenne téged szeretni Dorian Hale. Az összes idegesítő szokásoddal, és beszólásoddal együtt.
 



Spencer A. Westwood
Victorian Angels RPG


Spencer A. Westwood
Boszorkány
◊ you said it : 205
◊ your raise date : 2013. Jul. 24.
◊ i belong here : london,VA high
28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down
TémanyitásTárgy: Re: 28.-as Szoba 28.-as Szoba Empty

Ajánlott tartalom
Victorian Angels RPG



28.-as Szoba Empty
Vissza az elejére Go down

28.-as Szoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére

Similar topics

-
» 32.-es Szoba» 33.-as Szoba» 126-os szoba» 11.-es Szoba» 25.-ös Szoba
1 / 1 oldal
Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Victorian Angels :: 
 :: Kollégium&Külső területek :: Kollégium :: Nyugati oldal | Lányok Szobái
-
Ugrás: